0

@Who_you_mam, oj przestań czytać te bzdury i będziesz zdrowszy

@Szklaner, dokładnie, w Barcelonie od jakiegoś czasu jest taki syf pod względem informacji jakie dostarczają dziennikarze, że ja to już nawet tego nie czytam. Zwariować idzie

0

@Arden, gówno tam wiarygodny, oni wszyscy się mylą i dopóki nie ma czegoś oficjalnego to szkoda sobie zawracać tymi rzeczami głowę

1

@jacobFCB, zjadłeś całe te chałkę? Bo głodny jestem

0

@Lordzi, a co Ty uważasz, że oni ten parkiet to dla jaj sobie przecierają? Co Ty bredzisz

2

@Zoker, a co ma robić jak nie pić

1

@macio_944, chyba byś ją musiał dzwigiem jakimś wrzucić

1

@jacobFCB, chałkę? Żartujesz sobie? Ty jesteś facet, postaw garaż

2

@jacobFCB, idź mu pomóż i nie narzekaj obiboku

10

@takisobiektos, no niektórzy mają ostro we łbie

4

@GeneralXavi, odrobinę na siłę się do tego chłopa przypierdzielasz. Zupełnie niepotrzebnie w tym momencie.

2

@mrboom, ciężko żeby było inaczej jeśli w pewnym momencie doszliśmy do tego, że Neymara karało się za to, że drybluje :D

Również często trzymam wzrok w telefonie oglądając mecze, ciężko się skupić na tej nudzie, którą nam aktualnie oferują

1

@BorzyKrzys, nie dość, że średnio broni to jeszcze słabo się zachowuje

5

@mekston, gdyby grał wciąż w Europie dziś byśmy o nim mówili jako głównym kandydacie do ZP, kolejny raz zresztą

5

@lucca87, rozpisz nam to

0

@DLFCB, niestety, ale można było się tego spodziewać, że pojedziemy do domu, w końcu turniej rozgrywany u Niemca.

No cóż, wczoraj im pokazaliśmy, że mają się czego bać i zamiast dać awans to wysyłają do domu, pipy

0

@Donnie_Darko, nie wiem co Ty chcesz ogólnie osiągnąć i co chcesz mi wyjaśnić. Drużyna piłkarza, który wykonuje karnego jest pokrzywdzona, a nie drużyna bramkarza. Co według Ciebie ten bramkarz powinien móc zrobić?

1

@MichuZ44, ten cały Maignan to może Lewemu czyścić buty, ma boleć

1

@MesQueUnClub96, u mnie wszystko działa elegancko

2

@macio_944, trafna uwaga

4

Messi jak zobaczy ile teraz trzeba zrobić żeby dostać złotą piłkę to złoży wniosek żeby mu te złote piłki razy dwa pomnożyli

1

@Lola120, ciesz się, że nie usunęli Ciebie

4

Jesteśmy mistrzami świata i nikt nam tego nie zabierze, a Niemcy nam każą jechać do domu tylko dlatego, że się boją

0

@tbas, dobra opcja jeśli się sprawdzi, pytanie za jaką kwotę będzie można go odkupić

2

@ArcziArtt, a ja mu nigdzie nie zabraniam, wyrażam swoją opinię :) Czytaj ze zrozumieniem, będzie nam lżej rozmawiać

2

@Lionel_Messi10, nie zabronisz mi tego żebym wyrażał swoje zdanie na temat wpisów, które tutaj publikujesz. Ciągniesz temat od kilkunastu dni, musiało Cię bardzo mocno ruszyć to co powiedział Mbappe, choć każdy kto odrobinę myśli wie, że powiedział głupotę.

2

@takisobiektos, to wygląda tak jakby codziennie był przeszukiwany internet „kto zaprzeczył temu co powiedział Mbappe”

2

@Lionel_Messi10, Mbappe już dawno zapomniał co powiedział, a Ty dalej grzejesz temat

4

@Arden, a po co ich odklejać, niech siedzą. Kiedyś zrobić pranka i zostawić ich

0

@BorzyKrzys, to już nie są ludzie, to już nawet nie zwierzęta.

1

@mientusek1407, idzie bo hajs przede wszystkim, ale oby mu wyszło jak najlepiej, choć konkurencja w ataku spora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?