FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na Safari nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić ciasteczek. Nie mogę przeglądać strony na telefonie. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?
0
Dodi ustawił sobie jakiś czarny avatar, chyba żałoba weszła
1
@TaleOfUs, jak to się stało jeśli był krecz?
5
@Rust_Cohle, oby nie :)
1
Dzisiaj Hurkacz, jutro Niemcy @MesQueUnClub96
1
@Zoker, nie zgodzę się z tym, że Bellingham był lepszy niż Vini. Pierwsza część sezonu Anglik miał dobrą, a Vini był równy cały sezon, nie ujmuj mu
8
@Arden, już jutro chce zobaczyć smutne i zapłakane twarze niemieckich kibiców
7
@TheNekro94, jak się ogląda takiego Viniciusa, Mbappe czy Bellinghama to gdzie im do najlepszych, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać. Przepaść.
Oglądam ME i w momencie kiedy pierwszy raz widać w meczu Mbappe czy Jude to Messi w tym czasie ma kilka akcji za sobą xD Będziemy tęsknić za terrorysta kiedy już odejdzie od piłki
0
@tristan87, Boras dostał Mbappe i Ronaldo
1
@tadzik447, oczywiście, że po PO będzie PiS, jedni i drudzy są beznadziejni, a i tak między sobą będą się zmieniać
0
@Cioldan, kolegę ktoś musiał chyba mocno zranić jeśli słysząc o ślubie od razu myśli o rozwodzie
0
@Miszak, gdzie Ty masz tam coś o rodzinie, bo nie widzę
0
@mrboom, jaka Ilicic ma historię? Mógłby ktoś objaśnić?
0
@FcPortoFan1999, pamiętam xd
2
@FcPortoFan1999, no mi nie musisz dziękować, bo ja bym z Tobą nie chciał nawet meczu oglądać, bo włączyłbyś pewnie Ekstraklasę.
O ślubie nawet nie mówię.
0
@FcPortoFan1999, aż się nie obudzisz z ręką w nocniku
2
@FcPortoFan1999, to jakie jest małżeństwo zależy od osób, które ten ślub biorą. Nie oceniaj tego w taki sposób, bo całe życie będziesz sam oglądając Ekstraklasę.
Tak wiem, niesamowite to będzie życie
11
@FcPortoFan1999, biorąc ślub z kimś kogo kocham nie myślę o rozwodzie xd
0
@ProMILs, aha, tak bym na to nie spojrzał w takim razie
7
@tomek8756, jeśli się kogoś kocha i chce z nim budować przyszłość to jak najbardziej tak.
@ProMILs, jakie korzyści ma kobieta, a nie ma ich mężczyzna?
1
@Zoker, Cwiakala to żaden wyznacznik, Ty też
0
@agaFCB, tylko nie pisz, że odpadnie
2
@wpwelement, to nie była moja dyskusja, ja chciałem tylko odpisać i już była usunięta. Nie zobaczyłem nawet komentarza osoby, która do mnie napisała. Nie odnoszę się aktualnie do tego, że coś dla mnie usunąłeś i tego nie zobaczyłem, a tylko do tego, że ktoś coś do mnie napisał, a tego już nie było.
Swoim komentarzem nie próbuje również negatywnie ocenić pracy moderatorów, a jedynie zwracam uwagę na to, że czasem jak się coś chce komuś odpisać to już nie można, bo dyskusji nie ma. To, że fajnie byłoby wiedzieć z jakiego powodu cała dyskusja leci to byłoby miłe, ale tak jak wspomniałem wyżej - w swoim komentarzu nie chciałem zwrócić uwagi na pracę moderacji, a jedynie na to, że często chcąc wejść w dyskusje dostajemy takie info jak wyżej.
Niepotrzebnie się uruchomiłeś.
Pozdrawiam
8
La „dyskusja usunięta” Rambla, tak bym to opisał. Ubolewam nad tym, że coś jest usuwane bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu tak się stało
1
@maroon, wyżej Ci już odpisali, nic nie mam do dodania. Każdy kto go śledzi, ogląda, a jeszcze za nim chodzi czy jeździ powinien się nad soba zastanowić
0
Szkoda, że Brazylia nie odpadła już w grupie. Oby w kolejnej fazie im się to udało
0
@4drian0, dobrze, że tacy ludzie mają takich jak Ty. Mogą dzięki temu zarabiać kupę siana dzięki głupotach pokazywanych w internecie.
Jeśli udziela się charytatywnie to spoko, bardzo miło, ale właśnie dzięki temu, że ludzie latają za nim kiedy idzie przez miasto ma na to kasę, gratuluję
1
@19Macio93, chyba masa klientów będzie w podobnej sytuacji, ciekawe czy nie będą się wycofywać z tego co zrobili
1
@Michau98, he? O czym Ty mówisz XD operator może ot tak sobie zmienić ofertę i zarządzać dopłaty do tego co klient miał w poprzedniej ofercie?
0
@19Macio93, a jak zabiorą Polsat Premium to cena się zmienia?