5

Na Safari nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić ciasteczek. Nie mogę przeglądać strony na telefonie. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

0

Dodi ustawił sobie jakiś czarny avatar, chyba żałoba weszła

1

@TaleOfUs, jak to się stało jeśli był krecz?

5

@Rust_Cohle, oby nie :)

1

Dzisiaj Hurkacz, jutro Niemcy @MesQueUnClub96

1

@Zoker, nie zgodzę się z tym, że Bellingham był lepszy niż Vini. Pierwsza część sezonu Anglik miał dobrą, a Vini był równy cały sezon, nie ujmuj mu

8

@Arden, już jutro chce zobaczyć smutne i zapłakane twarze niemieckich kibiców

7

@TheNekro94, jak się ogląda takiego Viniciusa, Mbappe czy Bellinghama to gdzie im do najlepszych, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać. Przepaść.

Oglądam ME i w momencie kiedy pierwszy raz widać w meczu Mbappe czy Jude to Messi w tym czasie ma kilka akcji za sobą xD Będziemy tęsknić za terrorysta kiedy już odejdzie od piłki

0

@tristan87, Boras dostał Mbappe i Ronaldo

1

@tadzik447, oczywiście, że po PO będzie PiS, jedni i drudzy są beznadziejni, a i tak między sobą będą się zmieniać

0

@Cioldan, kolegę ktoś musiał chyba mocno zranić jeśli słysząc o ślubie od razu myśli o rozwodzie

0

@Miszak, gdzie Ty masz tam coś o rodzinie, bo nie widzę

0

@mrboom, jaka Ilicic ma historię? Mógłby ktoś objaśnić?

0

@FcPortoFan1999, pamiętam xd

2

@FcPortoFan1999, no mi nie musisz dziękować, bo ja bym z Tobą nie chciał nawet meczu oglądać, bo włączyłbyś pewnie Ekstraklasę.

O ślubie nawet nie mówię.

0

@FcPortoFan1999, aż się nie obudzisz z ręką w nocniku

2

@FcPortoFan1999, to jakie jest małżeństwo zależy od osób, które ten ślub biorą. Nie oceniaj tego w taki sposób, bo całe życie będziesz sam oglądając Ekstraklasę.

Tak wiem, niesamowite to będzie życie

11

@FcPortoFan1999, biorąc ślub z kimś kogo kocham nie myślę o rozwodzie xd

0

@ProMILs, aha, tak bym na to nie spojrzał w takim razie

7

@tomek8756, jeśli się kogoś kocha i chce z nim budować przyszłość to jak najbardziej tak.

@ProMILs, jakie korzyści ma kobieta, a nie ma ich mężczyzna?

1

@Zoker, Cwiakala to żaden wyznacznik, Ty też

0

@agaFCB, tylko nie pisz, że odpadnie

2

@wpwelement, to nie była moja dyskusja, ja chciałem tylko odpisać i już była usunięta. Nie zobaczyłem nawet komentarza osoby, która do mnie napisała. Nie odnoszę się aktualnie do tego, że coś dla mnie usunąłeś i tego nie zobaczyłem, a tylko do tego, że ktoś coś do mnie napisał, a tego już nie było.

Swoim komentarzem nie próbuje również negatywnie ocenić pracy moderatorów, a jedynie zwracam uwagę na to, że czasem jak się coś chce komuś odpisać to już nie można, bo dyskusji nie ma. To, że fajnie byłoby wiedzieć z jakiego powodu cała dyskusja leci to byłoby miłe, ale tak jak wspomniałem wyżej - w swoim komentarzu nie chciałem zwrócić uwagi na pracę moderacji, a jedynie na to, że często chcąc wejść w dyskusje dostajemy takie info jak wyżej.

Niepotrzebnie się uruchomiłeś.

Pozdrawiam

8

La „dyskusja usunięta” Rambla, tak bym to opisał. Ubolewam nad tym, że coś jest usuwane bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu tak się stało

1

@maroon, wyżej Ci już odpisali, nic nie mam do dodania. Każdy kto go śledzi, ogląda, a jeszcze za nim chodzi czy jeździ powinien się nad soba zastanowić

0

Szkoda, że Brazylia nie odpadła już w grupie. Oby w kolejnej fazie im się to udało

0

@4drian0, dobrze, że tacy ludzie mają takich jak Ty. Mogą dzięki temu zarabiać kupę siana dzięki głupotach pokazywanych w internecie.

Jeśli udziela się charytatywnie to spoko, bardzo miło, ale właśnie dzięki temu, że ludzie latają za nim kiedy idzie przez miasto ma na to kasę, gratuluję

1

@19Macio93, chyba masa klientów będzie w podobnej sytuacji, ciekawe czy nie będą się wycofywać z tego co zrobili

1

@Michau98, he? O czym Ty mówisz XD operator może ot tak sobie zmienić ofertę i zarządzać dopłaty do tego co klient miał w poprzedniej ofercie?

0

@19Macio93, a jak zabiorą Polsat Premium to cena się zmienia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?