FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz, nie, nie czytam plotek transferowych. Czekam na oficjalne informacje, potwierdzone przez kluby. Niezbyt Ci wyszło
3
@Krzysztof1987, opone w samochodzie zazwyczaj wymienia się w zakładzie wulkanizacyjnym, a nie samemu. Podjeżdżasz do @Luciano99 i masz ogarnięte.
Ja nie umiem wymienić opony w samochodzie sam.
26
@xvcWinterSoldier, nie, na pewno już nie oszukują, ludzie się zmieniają
1
Jakoś Panu od jakiegoś czasu nie wierzę
3
@draxidox, nie da się takich rzeczy skomentować. Tępy ****
0
@snupson, ja bym wybrał PS5 ze względu na pada, ponieważ dużo lepiej mi leży, ale nie wiem czy coś innego nie stoi za Xboxem
0
@barca__rządzi, obawiam się, że powinieneś pojechać z tym do mechanika jeśli to trwa około minuty. To automat czy manual?
0
@PatrychoO, niech idzie, Szonów jest wszędzie pełno, w każdym kraju :)
7
@PatrychoO, jeśli ktoś opiera swoją opinię o Polkach na podstawie jakichś szonów i półgłówków, którzy im towarzyszą to tylko świadczy o tych ludziach
0
@Encore, tym przedostatnim zagraniem to jakby mu te piłkę chciał podać XD
2
@MesQueUnClub96, myślę, że na ten moment jego brak zauważasz tylko Ty
0
@Tasde, jesteś pewny, że softy to była jego decyzja?
No tak czy siak dziś Hamilton wygrał to doświadczeniem oraz umiejętnościami. Norris musi się jeszcze sporo nauczyć
2
@Tasde, Norris dojechałby pierwszy gdyby zespół podjął lepszą decyzję w sprawie zjazdu do boxu + założyliby mu średnie opony. Akurat on również jechał dobry wyścig, stracił tempo po tym jak miękkie się poddały.
Jednak Hamilton dziś top dla mnie, naprawdę świetny wyścig z jego strony i Mercedesa
13
@Encore, trzeba chłopa doceniać w końcówce kariery, bo długo drugiego takiego nie będzie. Jeśli w ogóle będzie nam dane zobaczyć kogoś kto przez tyle lat rządzi i dzieli
2
@BorzyKrzys, oby tylko nikomu nic się nie stało
0
@Volk, hahahahahahahhahaha, tak to skwituje
0
@Barcasub, nie no oczywiście, że nie. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Gdzie masz tam napisane, że ona zarabia tyle co Mbappe? XD
0
@TheNekro94, na pewno pomiędzy nią, a Mbappe są różnice. Oczywiście, że masz rację. Całkiem możliwe, że ktoś taki jak Mbappe w ogóle nie powinien się odzywać
@BorzyKrzys, u nas politycy też się spotykają z ludźmi, a na nic się to nie przekłada ;)
0
@kampe, jedno i drugie jest bardzo ważne, dziś jak spadł deszcz to umiejętności u niektórych mocno wychodziły :D
0
@ranger3120, oczywiście, że tak. Jednak jej argumenty nie mają znaczenia, bo ona tak samo nie wie jak żyją Ci ludzie zarabiający 1400€ miesięcznie :D
3
@Arden, a ona ile zarabia, że próbuje kierować takimi ludźmi? Każdy polityk ma zerowe pojęcie na temat życia normalnych ludzi
2
@barcelonaLM, będąc z Niką myślałby o Hubercie
1
@Cobra303, „na pewno jest jednym z najlepszych, ale nie podjąłbym się oceny czy najlepszy patrząc na to co zrobił dziś Hamilton, a co czasem pokazują inni. Między nimi różnice są minimalne, a często to sam zespół robi różnicę”
To Ty podobnie jak kolega wyżej powinieneś wrócić do podstawówki, bo zdaje się, że tam uczą czytać
0
@agaFCB, a to wyślij na PW ;p
0
@agaFCB, jeśli ta strona kojarzy się z wodą to wiem o czym mówisz ;p
0
@mordini123, a to nie wiedziałem o tym, wykupując Canal+ płaciłem dodatkowo za Polsaty Premium :D
0
@agaFCB, na jakich konkretnie kanałach Polsatu to leci, bo mając Canal+Online nie widzę ani jednego meczu z Wimbledonu :/
1
@budel17, nie, skąd. To Ty sobie dodajesz. Nigdy nie napisałem, że Max nie ma umiejętności. Naucz się czytać ze zrozumieniem to może będzie nam dane porozmawiać
0
Gdzie oglądacie Wimbledon? Na jakich kanałach?
1
@budel17, mając w ostatnich latach najlepszy samochód ciężko żeby nie był najlepszy jeśli każdy inny odstawał. Nie podawaj tutaj Pereza jako argument, bo to akurat kasztan i tak też jeździ.
Hamilton dziś pokazał bardzo dużo umiejętności, gdyby miał w ostatnich latach lepszy samochód wciąż byłby konkurencyjny, a Max w ostatnich wyścigach udowadnia, że jeśli ktoś ma samochód na podobnym poziomie to już nie radzi sobie tak świetnie