2

@July_6_BcN, @jowita nigdy nie była taka mała, ona już się urodziła duża

0

@tristan87, chyba jakiś znajomy brał udział w przetargu na organizację tych parkingów

0

@CaseFarmall, no ja pracuje przede wszystkim dla siebie, ale oczywista sprawa jest to, że moje przyjście więcej mu daje niż zabiera, bo w końcu wciąż mi płaci. Jednak dopóki nie wygram w Lotto to pracować trzeba

Szef ma już RS3 nowe i RS6 również nówkę, więc teraz to chyba na paliwo trzeba zarobić dla niego, a może nówkę kupi za jakiś czas ;p

0

Dobrze jest iść do roboty jak się skończyło poprzedniego dnia o 23:00. Pełnia energii

0

@VegetaPolska, no cóż.

7

@TheNekro94, wychowaj ją tak żeby samo wejście na kafejkę budziło w niej obrzydzenie

Zdrowia dla małej i mamy

Ty piszesz komentarze więc jesteś zdrowy

2

@Bocheno1, po prostu się dowiedziałem dlaczego Novak jest bardziej pociągający niż Carlitos

0

Novak do boju, jedziesz z Makaronem

2

@DonCarletto, noooo, mega niebezpieczne jest przemieszczanie się w taką pogodę. Niezależnie od tego czy idziesz pieszo czy autem. Chwila moment i może być po Tobie

3

@DonCarletto, oby nic się nikomu nie stało, bo o to w takich sytuacjach nie trudno

1

@MesQueUnClub96, Novak do domu

1

@Bocheno1, no wchodzimy powolutku na dosyć wrażliwy temat. Co ma ten Djokovic czego nie ma Alcaraz, oto jest pytanie

2

@Criss18Barca, to chyba jedna z tych osób, które w wieku 20 lat będzie mogła odpowiadać na ogłoszenia gdzie szukają ludzi z 10 letnim doświadczeniem.

Nie wiem czy to dobre dla tego dziecka żeby tak szybko pchała się w takie bagno

5

@Bocheno1, jak ma wygrać jak w finale czeka na niego umięśniony, wysportowany i przystojny Hiszpan. Alcaraz już to wygrał, jeszcze przed meczem

0

@Criss18Barca, przybliż temat, bo nic o niej nie wiem

3

Oby Musetti wziął tego seta, a potem cały mecz

1

@budel17, źle się zestarzało patrząc na tego pierwszego gema :D

3

Paletkarze dziś mają gorący dzień

4

@tomek8756, patologia, a oprócz tego próba zarobku. Niech się wezmą za robotę i przestaną wk****ać normalnych ludzi

1

@LionelM95, idealna pora na ten finał dla Europy, noc z niedzieli na poniedziałek, a rano do pracy :D

2

@Lucyfffer, zostały tylko wspomnienia, a boisko na którym kiedyś bywało się niemal codziennie teraz jest zwykłą łąką z zardzewiałymi bramkami, tyle zostało

4

@NeroTFP1, no coś Ci nie wierzę

1

@Rust_Cohle, to trochę tak jak z karnymi za rękę w polu karnym

@Tasde, czyli kto jest winny tej sytuacji jeśli rowerzystka nie miała pierwszeństwa?

0

@Criss18Barca, jesteśmy potęgą

3

@draxidox, UE stwierdziła, że będzie trzepać hajs na ekologii to i takie elementy próbują się do tego podłączyć :D

Ostatnie pokolenie, Europa coś tam mówi o ratowaniu planety, a reszta dookoła robi taki syf, że nie mogę pojąć jak do dziś nikt się nie zainteresował jak mocno bez sensu są te wszystkie działania

26

@DLFCB, na obrazku widać mentalność wielu piłkarzy z Polski, dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy

13

Gavi na filmikach z treningów już żwawo się rusza, oby nie było komplikacji z jego kolanem i żeby wrócił do jak najlepszej formy. Bardzo potrzebny zawodnik dla aktualnej Barcelony, tyle charakteru i zaangażowania ile on wnosi nie ma nikt w tym klubie

1

@BorzyKrzys, nie chce sobie nawet wyobrażać jak ciężko musi mu być wykonywać codzienne czynności. 100kg przy takim wzroście to bardzo dużo, a co dopiero dodatkowe 50kg jeszcze. Dla samego zdrowia powinien podjąć w życiu jakieś kroki żeby te wagę zmniejszyć, bo kiedyś serce może powiedzieć dość

Swoja droga 90kg przy 176cm wzrostu to i tak takie minimum, a wciąż nie wyglądasz idealnie jeśli nie jesteś umięśniony mocno

3

@draxidox, jeśli ktoś taki uderzyłby głową o asfalt to być może i by umarł, ale miał pierwszeństwo.

Właśnie o to chodzi

4

@Gaz, Ćwiakala to nie jest żaden wyznacznik, ale rzeczywiście aktualnie Fatiemu jeśli bliżej do zostania typowym średnikiem niż topowym zawodnikiem. Dla dobra samego zawodnika i klubu fajnie byłoby gdyby zaczął grać lepiej, ale pozostała tylko nadzieja i to już niewiele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?