FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w, najbardziej toksyczne to jest środowisko kibiców tenisistów i dyskusji na temat tego kto jest najlepszy w historii xD Wystarczy poczytać La Ramblę
5
@BulaKG, a dwa to podwójna moc
3
@sokot, jak on jest przy piłce to automatycznie w głowie pojawia się spokój. Niesamowity zawodnik, topowy na swojej pozycji. Jest inny niż Busquets, ale również genialny. Skarb dla trenera
0
@Safrani, marketningowa? Umiejętności ile są warte na ten moment?
1
Jezu ile przerw w tym meczu, przecież on będzie musiał trzecią połowę doliczyć
1
@Comentateiro, dziadku, a czemu Ty nie śpisz o tej porze?
4
@jaras121, hahahahahaha dobre
3
@partymaker, reszta nie ma czasu, bo rozpie***** Francję
3
@Kamiloza91, osiem lat temu
2
@mekston, czyli Cristiano będzie grał do 60
0
Szkoda, mogła być czerwona dla Francji
0
@Rust_Cohle, rozumiem, sam przez jakiś czas się zastanawiałem czy mam rację, bo przecież ostatnio Twoje komentarze są bardzo prawdziwe.
Zwłaszcza jeśli wyrażasz opinię o pewnym użytkowniku, którego ja już od dawna mam dosyć.
2
@Rust_Cohle, chyba coś Ci się pomyliło
2
@macio_944, sprawdź Macio
0
Swoją drogą jeśli ktokolwiek gwiżdże na Cucu ze względu na tego karnego co by go wszyscy Niemcy chcieli to Ci ludzie mają pusto w głowach i totalnie nie znają się na piłce nożnej
0
@Kazragore, wiem, ale lepiej bezpiecznie 15 lat niż polecieć za daleko
24
Lamine Yamal to piękny zawodnik. Mam nadzieję, że na takim poziomie przez następne 15 lat będę go mógł oglądać. Jeśli dożyje oczywiście
0
@BulaKG, przecież przez całe mistrzostwa jest chwalony
0
Ta piłka po strzale Olmo jakby do bramki leciała. Powinni mu to chyba zaliczyć?
4
@Arden, przestać pier*****
Przepraszam za słownictwo, ale aktualna sytuacja Barcelony nie wskazuje na to żeby Yamal odszedł gdziekolwiek za darmo. Po co sobie psuć humor takim gdybaniem
0
Oby Dembele dziś cały mecz losował zle decyzje
0
Gdzie kartka kur**?
0
Teraz jest bardzo ważne żeby nie popełnili błędu z meczu z Niemcami i niech zamkną mecz kolejna bramka. Niech nie ściągnie za chwilę Yamala i Nico
1
YAMAAAAAAAAAAL GOOOOOOOL
0
@Dari0G, zostaw te mądrości dla tych wszystkich dziewczyn za które będziesz bulił ;p
Weź jeszcze raz do serca to co napisałem kilka postów wyżej, przyda Ci się XD
0
@Herato, szkoda mi, że nie obejrzę dziś Hiszpanii i w zasadzie jedyne czego bym jeszcze chciał na tym euro to żeby właśnie oni zgarnęli finał, ale czy czuję emocje to nie. Niemcy odpadli, to najważniejsze
0
@Dari0G, żenujący to Ty jesteś, a wycieczki osobiste zacząłeś pierwszy. Nie znam jedynie swojej narzeczonej, a jak widać w tym co napisałem co nieco prawdy było ;)
Miłego
0
@Dari0G, jeśli masz przykre wspomnienia z kobietami to nie kobiety są winne, zwróć na to uwagę
0
@Dari0G, nie rozumiem po co ten atak xD lecz się chłopie
0
@Katalończyk 99, nie oglądam niczego. Omijam szerokim łukiem KS, meczyki czy Zero od Stanowskiego