FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najdroższa kadra Cadiz w historii
1
@Rewolucja123, Anglia nie dała od siebie zbyt wiele na tym turnieju żeby uważać, że nagle zaczną chcieć grać w piłkę
0
@Cataloniec94, wciąż uważają, że Niemcy powinni otrzymać rzut karny za zagranie ręką Cucu, takie są domysły
0
Reprezentaci Anglii mają najlepsze miejsca do podziwiania gry Hiszpanów, bo w zasadzie kolejny mecz gdzie oni nie chcą grać w piłkę
1
@Zoker, na pewno najbardziej wygwizdanym
3
Głąby wciąż gwiżdżą na Cucu xD nic do nich nie dotarło od ostatniego meczu
9
Chcę dziś zobaczyć smutek kibiców i piłkarzy z Anglii. Oby Hiszpania skopała im dupy
6
@Arden, a bo ludzie zamiast docenić zawodników to szukają czegoś żeby im tylko ujmować. Stąd właśnie te problemy
4
Czyli teraz będzie odrobina spokoju z paletkarzami, a już w piątek wjeżdżamy z oponiarzami
0
@July_6_BcN, już myślałem, że coś będziesz jeść ostrego.
Niech ich piecze, jak najmocniej :)
0
@TheNekro94, córka Ci się niedawno urodziła i patrzysz na świat w inny sposób. To nieprawda
0
@TheNekro94, przecież się z Tobą zgodziłem…
0
No słabiutki mecz Djoko, Alcaraz go zmiótł. Zero argumentów po stronie Serba
4
@MesQueUnClub96, przecież napisałeś, to czym? Nogami?
0
@Sulimo, jakie szprycowanie?
1
@Kapitan hawk, jeśli kogoś stać na taki finał to chyba musi mieć dużo więcej hajsu :D
Choć ceny są powalone, naprawdę powalone
1
@budel17, @Kapitan hawk niezly odlot
1
@Kapitan hawk, o czym mowa?
1
@MesQueUnClub96, miałeś tego nie oglądać
2
Wczoraj Paolini poszła do toalety i wróciła odmieniona, potem Krejcikova zrobiła ten sam manewr i wygrała mecz. Toaleta może jeszcze sporo namieszać w tym spotkaniu
2
@MesQueUnClub96, miał być spokój xd
0
Najważniejszy jest dobry początek. Słabo wygląda gra Serba na razie. Oby się poprawił, bo trzysetowy finał to trochę słabo
4
6-2 dla Alcaraza, a to wszystko przez te jedną sytuację z taśmą…
0
@Arden, średnio mnie to obchodzi, dla mnie piłka to rozrywka. Nie muszę wiedzieć wszystkiego, wystarcza mi jakiekolwiek podstawy
5
Novak w przerwie myśli o swoim najwierniejszym fanie z La Rambli
1
@Arden, nie jara mnie to jak drużyny się ustawiają żeby dać mi pokaz nudy i beznadziejnej piłki, sorry
0
No to teraz Alcaraz przełamie kolejny raz, bo tu szkoda tracić czas na pierwszy set już
0
@Arden, w meczach piłki nożnej ostatnimi czasy często można usnąć, więc pisanie to żaden problem
1
@mekston, zimna krew, niczym Cristiano Ronaldo wykonywujący decydujący rzut karny w finale MŚ
8
@MesQueUnClub96, widać jaki jesteś spokojny od samego początku tego meczu XD