0

Najdroższa kadra Cadiz w historii

1

@Rewolucja123, Anglia nie dała od siebie zbyt wiele na tym turnieju żeby uważać, że nagle zaczną chcieć grać w piłkę

0

@Cataloniec94, wciąż uważają, że Niemcy powinni otrzymać rzut karny za zagranie ręką Cucu, takie są domysły

0

Reprezentaci Anglii mają najlepsze miejsca do podziwiania gry Hiszpanów, bo w zasadzie kolejny mecz gdzie oni nie chcą grać w piłkę

1

@Zoker, na pewno najbardziej wygwizdanym

3

Głąby wciąż gwiżdżą na Cucu xD nic do nich nie dotarło od ostatniego meczu

9

Chcę dziś zobaczyć smutek kibiców i piłkarzy z Anglii. Oby Hiszpania skopała im dupy

6

@Arden, a bo ludzie zamiast docenić zawodników to szukają czegoś żeby im tylko ujmować. Stąd właśnie te problemy

4

Czyli teraz będzie odrobina spokoju z paletkarzami, a już w piątek wjeżdżamy z oponiarzami

0

@July_6_BcN, już myślałem, że coś będziesz jeść ostrego.

Niech ich piecze, jak najmocniej :)

0

@TheNekro94, córka Ci się niedawno urodziła i patrzysz na świat w inny sposób. To nieprawda

0

@TheNekro94, przecież się z Tobą zgodziłem…

0

No słabiutki mecz Djoko, Alcaraz go zmiótł. Zero argumentów po stronie Serba

4

@MesQueUnClub96, przecież napisałeś, to czym? Nogami?

0

@Sulimo, jakie szprycowanie?

1

@Kapitan hawk, jeśli kogoś stać na taki finał to chyba musi mieć dużo więcej hajsu :D

Choć ceny są powalone, naprawdę powalone

1

@budel17, @Kapitan hawk niezly odlot

1

@Kapitan hawk, o czym mowa?

1

@MesQueUnClub96, miałeś tego nie oglądać

2

Wczoraj Paolini poszła do toalety i wróciła odmieniona, potem Krejcikova zrobiła ten sam manewr i wygrała mecz. Toaleta może jeszcze sporo namieszać w tym spotkaniu

2

@MesQueUnClub96, miał być spokój xd

0

Najważniejszy jest dobry początek. Słabo wygląda gra Serba na razie. Oby się poprawił, bo trzysetowy finał to trochę słabo

4

6-2 dla Alcaraza, a to wszystko przez te jedną sytuację z taśmą…

0

@Arden, średnio mnie to obchodzi, dla mnie piłka to rozrywka. Nie muszę wiedzieć wszystkiego, wystarcza mi jakiekolwiek podstawy

5

Novak w przerwie myśli o swoim najwierniejszym fanie z La Rambli

1

@Arden, nie jara mnie to jak drużyny się ustawiają żeby dać mi pokaz nudy i beznadziejnej piłki, sorry

0

No to teraz Alcaraz przełamie kolejny raz, bo tu szkoda tracić czas na pierwszy set już

0

@Arden, w meczach piłki nożnej ostatnimi czasy często można usnąć, więc pisanie to żaden problem

1

@mekston, zimna krew, niczym Cristiano Ronaldo wykonywujący decydujący rzut karny w finale MŚ

8

@MesQueUnClub96, widać jaki jesteś spokojny od samego początku tego meczu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?