0

@Lucyfffer, jak wszyscy za Alcarazem jak @MesQueUnClub96 jest za Novakiem. Ja również uważam, że lepiej byłoby żeby Djoko wygrał, ale w zasadzie nie ruszy mnie kiedy ktokolwiek to wezmie

0

@MesQueUnClub96, gdyby, gdyby. Przestań płakać

0

@Xaviball, jeśli @wpwelement jest za Novakiem to @agaFCB moze zniknąć w niewyjaśnionych okolicznościach

1

@MesQueUnClub96, moim zdaniem Alcaraz zrobił nieco więcej niż tylko miał szczęście z siatką, ale mogę się mylić

0

@Stinger_, na pewno będzie 2:0. Chyba już było sporo piwka

2

@TheNekro94, tu już się nic nie wydarzy

0

Iga Świątek już by kończyła seta ze słabszą rywalką, a tu jeszcze nie ma końca jednego gema

0

@Luciano99, jesteś ohydny

1

@macio_944, przestań głupoty opowiadać Macio, jesteśmy w stanie wyjść na prostą.

Muszę przyznać szczerze, że ja to w GTA grałem jak byłem mały i to jeszcze za czasów kiedy można było wpisywać kody. Chyba będę musiał trochę nadrobić zanim odpalę VI…

0

@macio_944, już się nie mogę doczekać kiedy otrzymam od Ciebie PS5, kupisz mi może jeszcze to GTA, a ja będę sobie grać. Cudowne czasy nadchodzą

W jaką część GTA grało Ci się najlepiej?

1

@Kapitan hawk, mogliby zaprosić Lakakę to by nie trafił w piłkę i można byłoby zacząć od razu

0

@Lola120, w Polsce chyba tylko Viaplay

0

@lucas/catalan, musisz porozmawiać z @VegetaPolska, on ogarnia takie tematy

7

@Popitek12, Ronaldinho, co zresztą pokazuje avatar od chyba 20 lat

4

@El Plutoninho, Jude zdecydowanie częściej znika w meczach, a jak Modrić grał to nigdy mu się nie przydarzały mecze gdzie aż tak był niewidoczny. Klasę Luki trzeba docenić, bo to jest bardzo dobry pomocnik. Na dzień dzisiejszy to Bellingham może mu buty czyścić

5

No to dzisiaj Hiszpania 5:0 Anglia

3x Lamine Yamal, 1x Nico, 1x OG (Kane) - żeby miał swojego gola w finale i wkład

5

@KrychaFCB, znalazły sobie bałwany miejsce do pajacowania, tfu

0

@MesQueUnClub96, Dodi, każdy czasem jest w amoku

0

@FcPortoFan1999, ja będę kibicem dobrego tenisa, nie mam swojego faworyta ani nikomu nie kibicuję. Odrobinę na stronę Djokovicia jestem, ale to ze względu na to żeby śrubował swoje wyniki żeby już nikt nie miał wątpliwości kto w tenisie osiągnął najwięcej i kto jest najlepszy w historii

1

@Arden, on jeszcze nie wie, że do czegoś w ogóle doszło i możliwe, że się nie dowie

0

@domalki1, na temat Djokovicia możesz wymieniać posty głównie z użytkownikiem @MesQueUnClub96, on jest jego najwierniejszym fanem :)


0

@FcPortoFan1999, XD czasem mógłbyś nic nie pisać

1

@July_6_BcN, czekaj, czekaj. Co Cię będzie piekło?

@FcPortoFan1999, piszesz tyle komentarzy to i książkę ogarniesz. Oddasz potem do poprawek dla @Borneo żeby wyeliminował wszystkie błędy i gotowe

0

@FcPortoFan1999, napisz książkę o życiu na La Rambli

1

@Xpert77, muszę chyba wnieść petycję o jakieś odznaki na La Rambli, niech eksperci będą jakoś odznaczeni odpowiednimi opisami przy nickach

0

@FcPortoFan1999, ale co, ja?

1

@FcPortoFan1999, może to Marcin, ale nie ujawnia się. Czasem jego przemyślenia by się zgadzały z Najmanem

1

@MesQueUnClub96, jednoosobowa ambasada Novaka Djokovicia również ma swoje argumenty

0

Dzisiaj o 15 na La Rambli rozpęta się piekło

2

@Striker, wrzuć zdjęcie prezesa Laporty

Z loku ptaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?