FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz, Messi go nawet piersią karmił? Niesamowity gość
8
Może Lamine w podziękowaniu wykąpie samego Leo Messiego przed ich meczem
0
@betonito, ja bym dał Messiemu żeby tych co piecze przez całą jego karierę dalej mogło piec
2
@Zoker, sorry, ale dla mnie Messi i to jak się prezentuje na boisku sprawia, że mam do niego zupełnie inny odbiór niż Ronaldo.
0
@FcPortoFan1999, jacy oni najwięksi przegrani, chyba najwięksi wygrani, bo grając tak beznadziejnie doszli do finału. Ich koniec powinien być ze Słowacją
1
Argentyna i Kolumbia widzę solidarnie z Anglią
0
Ciekawe czy Anka by chciała zatańczyć z Yamalem
0
@tbas, nie interesuje ich to, że Mbappe, Vini czy Bellingham nie pokazali nic w turniejach reprezentacyjnych?
To fajna nagroda i rzeczywiście ma to sens
3
@tbas, jak najszybciej trzeba go opchnąć, bo już się zaczynają jakieś błędy, a jak w sezonie nie poda do Raphinhi to dopiero będzie lament
1
Rodri ma te przewagę nad Mbappe, Bellinghamem, Viniciusem, że nie znika w meczach, a co by nie mówić to ostatnie tygodnie tych Panów są słabe. Boję się tylko, że poprawność polityczna zadziała i tacy piłkarze jak Rodri czy Carvajal nie będą docenieni, a dadzą balona Viniemu.
Tak czy siak Messi najlepszy.
6
@arasz1819, może chodziło o to, że wszystkie trzy są ch**owe?
6
@AmigoBlancos, ale tak właściwie to czemu nie? Zaszedł daleko w LM, wygrał ME, PL. Gdyby grał jako napastnik to byłby brany pod uwagę, a jako pomocnik już nie?
3
@Faro, jeśli by wkładał technikę to uderzyłby przy słupku, a nie w bramkarza.
2
@MesQueUnClub96 dzisiaj uratował dzień wielu użytkownikom La Rambli. Najpierw dzięki temu, że był za Novakiem to wygrał Alcaraz, a wcześniej wróżył, że Anglia wygra ME.
Dziękujemy Dodi
0
Futbol wraca do domu!!! Ciao Angole
7
Yamal mógłby dziś mieć ze dwie bramki i asystę
1
@PaPo, on gra ch**owo od pół roku ponad, zero zaskoczenia
2
W kolejnym wyścigu Gavi wystąpi w barwach Mclarena
2
Anglicy myślą, że jak Kane zejdzie z boiska to będzie im łatwiej. Oby nie mieli racji
0
Morata jest żałosny, Nico był wolny na lewej
3
@mekston, spójrzmy teraz na takiego Cristiano Ronaldo
4
Bellingham upada po raz 10
0
@Rust_Cohle, jak krzywi ryj, bo Hiszpania strzela gola to inaczej jest
5
Taka twarz Pickforda chciałem zobaczyć, oby nie ostatni raz dzisiaj ;)
2
Bez Rodriego dużo tracą, szkoda
7
@BukmacherkaToNieTypy, tragiczny to Ty jesteś
1
@GeneralXavi, Iniesta w garniturze i pantoflach ma lepszą technikę niż cała Anglia
6
Anglicy pół akcji przez prawie 40min, klasa Panowie
7
Rice się przytulał z Laporte i tam nie ma faulu?
0
Swoją drogą Carvajal który dosyć często płacze w meczach Realu tu pokazuje innym żeby nie płakali, no jest to co najmniej zabawne