2

@Jakchcesz, Messi go nawet piersią karmił? Niesamowity gość

8

Może Lamine w podziękowaniu wykąpie samego Leo Messiego przed ich meczem

0

@betonito, ja bym dał Messiemu żeby tych co piecze przez całą jego karierę dalej mogło piec

2

@Zoker, sorry, ale dla mnie Messi i to jak się prezentuje na boisku sprawia, że mam do niego zupełnie inny odbiór niż Ronaldo.

0

@FcPortoFan1999, jacy oni najwięksi przegrani, chyba najwięksi wygrani, bo grając tak beznadziejnie doszli do finału. Ich koniec powinien być ze Słowacją

1

Argentyna i Kolumbia widzę solidarnie z Anglią

0

Ciekawe czy Anka by chciała zatańczyć z Yamalem

0

@tbas, nie interesuje ich to, że Mbappe, Vini czy Bellingham nie pokazali nic w turniejach reprezentacyjnych?

To fajna nagroda i rzeczywiście ma to sens

3

@tbas, jak najszybciej trzeba go opchnąć, bo już się zaczynają jakieś błędy, a jak w sezonie nie poda do Raphinhi to dopiero będzie lament

1

Rodri ma te przewagę nad Mbappe, Bellinghamem, Viniciusem, że nie znika w meczach, a co by nie mówić to ostatnie tygodnie tych Panów są słabe. Boję się tylko, że poprawność polityczna zadziała i tacy piłkarze jak Rodri czy Carvajal nie będą docenieni, a dadzą balona Viniemu.

Tak czy siak Messi najlepszy.

6

@arasz1819, może chodziło o to, że wszystkie trzy są ch**owe?

6

@AmigoBlancos, ale tak właściwie to czemu nie? Zaszedł daleko w LM, wygrał ME, PL. Gdyby grał jako napastnik to byłby brany pod uwagę, a jako pomocnik już nie?

3

@Faro, jeśli by wkładał technikę to uderzyłby przy słupku, a nie w bramkarza.

2

@MesQueUnClub96 dzisiaj uratował dzień wielu użytkownikom La Rambli. Najpierw dzięki temu, że był za Novakiem to wygrał Alcaraz, a wcześniej wróżył, że Anglia wygra ME.

Dziękujemy Dodi

0

Futbol wraca do domu!!! Ciao Angole

7

Yamal mógłby dziś mieć ze dwie bramki i asystę

1

@PaPo, on gra ch**owo od pół roku ponad, zero zaskoczenia

2

W kolejnym wyścigu Gavi wystąpi w barwach Mclarena

2

Anglicy myślą, że jak Kane zejdzie z boiska to będzie im łatwiej. Oby nie mieli racji

0

Morata jest żałosny, Nico był wolny na lewej

3

@mekston, spójrzmy teraz na takiego Cristiano Ronaldo

4

Bellingham upada po raz 10

0

@Rust_Cohle, jak krzywi ryj, bo Hiszpania strzela gola to inaczej jest

5

Taka twarz Pickforda chciałem zobaczyć, oby nie ostatni raz dzisiaj ;)

2

Bez Rodriego dużo tracą, szkoda

7

@BukmacherkaToNieTypy, tragiczny to Ty jesteś

1

@GeneralXavi, Iniesta w garniturze i pantoflach ma lepszą technikę niż cała Anglia

6

Anglicy pół akcji przez prawie 40min, klasa Panowie

7

Rice się przytulał z Laporte i tam nie ma faulu?

0

Swoją drogą Carvajal który dosyć często płacze w meczach Realu tu pokazuje innym żeby nie płakali, no jest to co najmniej zabawne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?