2

@Kidd, @Kessie drugi? Widać, że na oponach zjadł zęby, dosłownie

1

@matino, ta cena to już lekko odlot

2

@fart, ja nie wiem jak taką koszulkę można skomentować jako coś z bazaru. Co sezon są tego typu komentarze, a potem „w sumie na zawodnikach w meczu wygląda całkiem dobrze”, no ale bazar to trochę przesada

1

@KamQiX, super robota. Nie
Muszę nawet tego oglądać żeby to wiedzieć

0

@Kgorecki2500, ja się nie martwię, bo i tak jestem na minusie. Już mi się nie da nic więcej zabrać

4

@TaleOfUs, Ty mówiący ludziom do kogo powinni mieć szacunek to chyba jakiś żart przy piątku

3

@Yamal_Williams, dobrze, mi pasuje. Daj to dla niego

0

@Arden, Ferran to rzeczywiście jedyne co robi to biega

8

@Popitek12, oczywiście, że Rodri powinien to zgarnąć jeśli pod uwagę jest brany cały sezon. Rodri lub Carvajal

0

@Kleps0n, w jakim kraju pracujesz? Jesteś w stanie sam od siebie opisać mi coś dokładniej jak to wygląda + jak się za to zabrać?

5

@FcPortoFan1999, to jest kabaret, a nie piłka nożna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96, szybciutko się pojawiłeś pod tą dyskusją

0

Dobry wieczór, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?

1

@AlexDark00, to podobno nieprawda. Jesteś pewny, że podajesz prawdziwą informację?

1

@Faro, akurat kupę mam już dzisiaj odhaczoną, dziękuję że się martwisz

3

@Faro, przerosło Cię dodanie linku

7

@Kgorecki2500, podejrzewam, że dużo osób oceniających język obcy innych ludzi nie potrafi porozmawiać z nikim w obcym języku, jakimkolwiek

0

@Firestone, już mu przekazuje mordo

20

@Rust_Cohle, wszyscy spodnie po tacie założyli chyba

0

@BorzyKrzys, dokładnie tak, dzieci będą sobie prowadzić live’a i dobrze się bawić

0

@Blanco16, może zdąży się przejść z tacą po całej Barcelonie

1

@Rust_Cohle, tak, to prawda. Sosnowiec leży poza granicami Polski

1

@mordini123, myślę, że do momentu kiedy już będzie miał dosyć tego Q&A zrobi mu się na tyle ciepło, że dużo ludzi zrozumie co się dzieje w aucie na słońcu

4

@Arden, z tego co oglądałem kiedyś na kanale „ojwojtek” to za udział w oficjalnym biciu rekordu pod nazwą Guinnessa trzeba sporo zapłacić. Musi mu się to opłacać

0

@mordini123, a w Warszawie nie będzie dziś bardzo gorąco, na to również trzeba spojrzeć, że zdarzają się zdecydowanie cieplejsze dni

3

@mordini123, mam nadzieję, że ten live dotrze do bardzo wielu osób. Z przyjemnością obejrzę

0

Dzień dobry, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?

8

@Faro, chłopie od jakiegoś czasu zachowujesz się tu jakbyś miał maksymalnie trzynaście lat. Przesiadujesz na kafejce lub innych miejscach gdzie można spotkać najgorszy sort kibiców Realu i czytasz te bzdury, które oni piszą, a potem takimi samymi bzdurami dzielisz się tu XD Uważając, że każdy kibic Realu tak ma.

Normalne, nie?

17

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?