FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kidd, @Kessie drugi? Widać, że na oponach zjadł zęby, dosłownie
1
@matino, ta cena to już lekko odlot
2
@fart, ja nie wiem jak taką koszulkę można skomentować jako coś z bazaru. Co sezon są tego typu komentarze, a potem „w sumie na zawodnikach w meczu wygląda całkiem dobrze”, no ale bazar to trochę przesada
1
@KamQiX, super robota. Nie
Muszę nawet tego oglądać żeby to wiedzieć
0
@Kgorecki2500, ja się nie martwię, bo i tak jestem na minusie. Już mi się nie da nic więcej zabrać
4
@TaleOfUs, Ty mówiący ludziom do kogo powinni mieć szacunek to chyba jakiś żart przy piątku
3
@Yamal_Williams, dobrze, mi pasuje. Daj to dla niego
0
@Arden, Ferran to rzeczywiście jedyne co robi to biega
8
@Popitek12, oczywiście, że Rodri powinien to zgarnąć jeśli pod uwagę jest brany cały sezon. Rodri lub Carvajal
0
@Kleps0n, w jakim kraju pracujesz? Jesteś w stanie sam od siebie opisać mi coś dokładniej jak to wygląda + jak się za to zabrać?
5
@FcPortoFan1999, to jest kabaret, a nie piłka nożna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96, szybciutko się pojawiłeś pod tą dyskusją
0
Dobry wieczór, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?
1
@AlexDark00, to podobno nieprawda. Jesteś pewny, że podajesz prawdziwą informację?
1
@Faro, akurat kupę mam już dzisiaj odhaczoną, dziękuję że się martwisz
3
@Faro, przerosło Cię dodanie linku
7
@Kgorecki2500, podejrzewam, że dużo osób oceniających język obcy innych ludzi nie potrafi porozmawiać z nikim w obcym języku, jakimkolwiek
0
@Firestone, już mu przekazuje mordo
20
@Rust_Cohle, wszyscy spodnie po tacie założyli chyba
0
@BorzyKrzys, dokładnie tak, dzieci będą sobie prowadzić live’a i dobrze się bawić
0
@Blanco16, może zdąży się przejść z tacą po całej Barcelonie
1
@Rust_Cohle, tak, to prawda. Sosnowiec leży poza granicami Polski
1
@mordini123, myślę, że do momentu kiedy już będzie miał dosyć tego Q&A zrobi mu się na tyle ciepło, że dużo ludzi zrozumie co się dzieje w aucie na słońcu
4
@Arden, z tego co oglądałem kiedyś na kanale „ojwojtek” to za udział w oficjalnym biciu rekordu pod nazwą Guinnessa trzeba sporo zapłacić. Musi mu się to opłacać
0
@mordini123, a w Warszawie nie będzie dziś bardzo gorąco, na to również trzeba spojrzeć, że zdarzają się zdecydowanie cieplejsze dni
3
@mordini123, mam nadzieję, że ten live dotrze do bardzo wielu osób. Z przyjemnością obejrzę
0
Dzień dobry, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?
8
@Faro, chłopie od jakiegoś czasu zachowujesz się tu jakbyś miał maksymalnie trzynaście lat. Przesiadujesz na kafejce lub innych miejscach gdzie można spotkać najgorszy sort kibiców Realu i czytasz te bzdury, które oni piszą, a potem takimi samymi bzdurami dzielisz się tu XD Uważając, że każdy kibic Realu tak ma.
Normalne, nie?
17
Komentarz usunięty