0

@Kleps0n, będziesz w stanie cokolwiek opowiedzieć o tym? :D

21

@Luciano99, Ty powinieneś kupić do zmniejszania. Ona już jest miękka, bo ma 280kg nadwagi

0

@FcPortoFan1999, danke schön

0

@Stinger_, też właśnie zerknąłem na skład Rakowa i go nie ma, a jak grali w pucharach to on zawsze się wyróżniał. @bartas97, co z nim?

0

Dlaczego Ivi Lopez nie gra w Rakowie? On jest wciąż kontuzjowany?

0

@MessiForeverTheBest, powoli, dopiero się dowiedziałem, że będę kandydować

@Arden, hahahah, no udało Ci się. Tak samo śmieszne jak Twoje poprzednie konto

0

Jestem gotowy na to żeby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Zastąpię Bidena

6

Lech jak zwykle ciągnięty za uszy przez sędziów, ileż można

6

@Tasde, za co Hamilton ma dostać karę? Za to, że Max nie złożył się do skrętu i wjechał przed Hamiltona?

3

Słabo, mega słabo. Gość, który od 20 okrążeń nie mógł się zbliżyć do pierwszego miejsca wygrywa wyścig.

Mclaren nie dojeżdża organizacyjnie i strategicznie

0

@spacer, jeszcze gdyby mógł się do niego zbliżyć to okej, ale on nie był w stanie dogonić Norrisa. Zwycięstwo przez wybłaganie, żałosne

2

Żałosny jest Mclaren z tymi komunikatami

1

Max się kolejny raz zagotował, miło się na to patrzy

0

@mekston, nie powinno tu być żadnej dyskusji, prawie 5s przewagi

0

@Sulimo, oczywiście ;*

0

@MesQueUnClub96, Perez to się aktualnie nadaje do tarcia chrzanu, a nie do jazdy w F1. On nie radziłby sobie w żadnym zespole

0

Max w tym bolidzie to chyba zaraz wybuchnie hehe

0

@Sulimo, @zadafcb, oczywiście, Red Bull ma najgorsze auto w stawce i tylko umiejętności Maxa mu pozwalają być w czołówce ;)

0

Będzie gorąco w McLarenie

0

@MesQueUnClub96, przecież Max wciąż w ostatnich wyścigach dojeżdża w czołówce, to jakie czwarte auto? :D

2

@MesQueUnClub96, dobrze, że nie dziesiąte. Max jest trzeci, a Ty piszesz, że czwarte auto

0

@Sulimo, ale ja nie napisałem, że Max robi coś nie tak.

1

Max ostatnio bardzo często narzeka, pamiętam jaka beka była z Hamiltona jak ten miał coś do powiedzenia również

0

@brzucho, ktoś musi wspierać te słabsze ekipy.

Szykuj się tam, bo za dwa okrążenia chce Cię widzieć na torze

0

@brzucho, no nie dziwię im się, że się śmieją

0

@brzucho, jaką drużynę lubisz?

2

@brzucho, wejdź na tor w 35 okrążeniu i pokaż, że tam jesteś

1

@okiemtypera_lucaxx95, ja pier****, co?

2

@okiemtypera_lucaxx95, to chyba się za bardzo przejmujesz tym co piszą ludzie w internecie

0

@okiemtypera_lucaxx95, no wybacz, ale nie za bardzo ogarniam. Chcesz iść na mecz to idź, zapłaciłeś za bilety z własnych pieniędzy i możesz je wydać jak chcesz. Nie rozumiem co kto miałby tutaj komentować i to jeszcze w taki sposób jak sam zaproponowałeś wyżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?