FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kleps0n, będziesz w stanie cokolwiek opowiedzieć o tym? :D
21
@Luciano99, Ty powinieneś kupić do zmniejszania. Ona już jest miękka, bo ma 280kg nadwagi
0
@FcPortoFan1999, danke schön
0
@Stinger_, też właśnie zerknąłem na skład Rakowa i go nie ma, a jak grali w pucharach to on zawsze się wyróżniał. @bartas97, co z nim?
0
Dlaczego Ivi Lopez nie gra w Rakowie? On jest wciąż kontuzjowany?
0
@MessiForeverTheBest, powoli, dopiero się dowiedziałem, że będę kandydować
@Arden, hahahah, no udało Ci się. Tak samo śmieszne jak Twoje poprzednie konto
0
Jestem gotowy na to żeby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Zastąpię Bidena
6
Lech jak zwykle ciągnięty za uszy przez sędziów, ileż można
6
@Tasde, za co Hamilton ma dostać karę? Za to, że Max nie złożył się do skrętu i wjechał przed Hamiltona?
3
Słabo, mega słabo. Gość, który od 20 okrążeń nie mógł się zbliżyć do pierwszego miejsca wygrywa wyścig.
Mclaren nie dojeżdża organizacyjnie i strategicznie
0
@spacer, jeszcze gdyby mógł się do niego zbliżyć to okej, ale on nie był w stanie dogonić Norrisa. Zwycięstwo przez wybłaganie, żałosne
2
Żałosny jest Mclaren z tymi komunikatami
1
Max się kolejny raz zagotował, miło się na to patrzy
0
@mekston, nie powinno tu być żadnej dyskusji, prawie 5s przewagi
0
@Sulimo, oczywiście ;*
0
@MesQueUnClub96, Perez to się aktualnie nadaje do tarcia chrzanu, a nie do jazdy w F1. On nie radziłby sobie w żadnym zespole
0
Max w tym bolidzie to chyba zaraz wybuchnie hehe
0
@Sulimo, @zadafcb, oczywiście, Red Bull ma najgorsze auto w stawce i tylko umiejętności Maxa mu pozwalają być w czołówce ;)
0
Będzie gorąco w McLarenie
0
@MesQueUnClub96, przecież Max wciąż w ostatnich wyścigach dojeżdża w czołówce, to jakie czwarte auto? :D
2
@MesQueUnClub96, dobrze, że nie dziesiąte. Max jest trzeci, a Ty piszesz, że czwarte auto
0
@Sulimo, ale ja nie napisałem, że Max robi coś nie tak.
1
Max ostatnio bardzo często narzeka, pamiętam jaka beka była z Hamiltona jak ten miał coś do powiedzenia również
0
@brzucho, ktoś musi wspierać te słabsze ekipy.
Szykuj się tam, bo za dwa okrążenia chce Cię widzieć na torze
0
@brzucho, no nie dziwię im się, że się śmieją
0
@brzucho, jaką drużynę lubisz?
2
@brzucho, wejdź na tor w 35 okrążeniu i pokaż, że tam jesteś
1
@okiemtypera_lucaxx95, ja pier****, co?
2
@okiemtypera_lucaxx95, to chyba się za bardzo przejmujesz tym co piszą ludzie w internecie
0
@okiemtypera_lucaxx95, no wybacz, ale nie za bardzo ogarniam. Chcesz iść na mecz to idź, zapłaciłeś za bilety z własnych pieniędzy i możesz je wydać jak chcesz. Nie rozumiem co kto miałby tutaj komentować i to jeszcze w taki sposób jak sam zaproponowałeś wyżej.