0

Leclerc z 8 miejsca na 14, niezły żart to Ferrari po raz kolejny

1

@budel17, bo Hamilton miał gorsze opony i one by zdecydowały, ale nie umiejętności. Hamilton mając porównywalnie dobry samochód do Maxa (a wciąż pewnie gorszy) dziś walczył i wygrał wyścig również umiejętnościami. Max jest niesamowitym kierowcą, ale uznać go za najlepszego ja się nie odważę. Hamilton pokazał dziś naprawdę świetne umiejętności i ogromne doświadczenie w całym wyścigu.

0

@mekston, musiałby zjechać na nie wcześniej o jedno okrążenie, wtedy miałby szansę. Wystarczy na niego spojrzeć, on doskonale wie dlaczego przegrał ten wyścig

3

@KRISU77, na pewno jest jednym z najlepszych, ale nie podjąłbym się oceny czy najlepszy patrząc na to co zrobił dziś Hamilton, a co czasem pokazują inni. Między nimi różnice są minimalne, a często to sam zespół robi różnicę

Nie zapominajcie, że Max jeździ w Red Bullu, a Hamilton w Mercedesie, który w ostatnich latach jest średni. Dziś w aktualnych warunkach Max nie mógł myśleć żeby wyprzedzić Hamiltona, a tu wyszły jego umiejętności i doświadczenie

0

@Ryoumen, może sam będzie podejmował te decyzje to wtedy będzie mu lżej

2

Hamilton dzisiaj top, jego zespół też. Trzeba mu oddać, że wyszły dziś jego umiejętności i doświadczenie

Niech się cieszy, bo z Ferrari już byłby z pięć razy w boxie

0

@Azi, mi pasuje

0

Na którym okrążeniu ten Max wyląduje w żwirze?

2

@Rastafarnianin, no kolejny wyścig zepsuty dla niego, już był na ósmym miejscu i znowu w końcówce xd

1

Coś czuję, że Leclerc znowu będzie zmieniał opony jak na zawołanie xd

0

Zaraz ktoś się rozpieprzy

1

@FcPortoFan1999, brak zdrowia do grania. Nie pamiętam kiedy widziałem ostatnio mecz kiedy on grał

1

@sevs, burza przeszła przez piękne Podkarpackie

1

@Firestone, jeśli ktoś broni Araujo po takim chorym zachowaniu to nie chce wiedzieć jakie ten człowiek prezentuje wartości na co dzień

1

@maroon, jeśli ktoś nie przepuszcza karetki to niezależnie czy przeszkadza parawanem czy własnym autem jest głupkiem

0

@maroon, no nie, niech sobie każdy robi co chce jeśli to lubi lub ma taką potrzebę

4

@MesQueUnClub96, niewłaściwe to by było gdyby ją chciał cimcirimcim, ale buzi?

0

@Rust_Cohle, jakiego i co o nim opowiesz?

1

@FcPortoFan1999, to Ty masz jakąś dwubiegonowość, bo ciągle piszesz, że Ci się te mecze podobają

0

Bardzo mi się podobają Lexusy, czy ktoś z użytkowników La Rambli posiada auto tej marki?

1

@maroon, a czy ja gdzieś napisałem, że mi cokolwiek przeszkadza? U nas się utarło w społeczeństwie narzekanie na parawany, a patrząc na to jak to wygląda tam to chyba te parawany nie są takie złe.

Mnie osobiście ani jedna ani druga opcja nie rusza i jest mi obojętna. Nie wyskakuj od razu z atakiem, nabuzowany jakiś jesteś

8

@Roobo, niech Hiszpania zakręci całą Francją i awansuje do finału

5

@draxidox, patrząc na to nie wiem czy te parawany to rzeczywiście taki kłopot

0

@Barcasub, ogromne pieniądze jak za jakość jaką ten zawodnik daje Barcelonie. Właściwie to on nie daje jakości

1

@Barcasub, szkoda, ubolewam

4

@chavez, oby w takim samym tempie opuścił Barcelonę

1

@mr Barca, czytałem I tym, przerażające i ciężko sobie w ogóle wyobrazić co czują w takiej sytuacji rodzice tego dziecka.

15

@Herato, żebyś się nie zdziwił jeśli Urugwaj czy Kolumbia to wezmą

0

@Safrani, ogromne mandaty, zabierają prawo jazdy, zabierają auta, a ludzie wciąż jeżdżą po alkoholu :D

0

@rasta212, dlatego oby piłkarze typu Lenglet jak najszyciej pożegnali się z klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?