FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leclerc z 8 miejsca na 14, niezły żart to Ferrari po raz kolejny
1
@budel17, bo Hamilton miał gorsze opony i one by zdecydowały, ale nie umiejętności. Hamilton mając porównywalnie dobry samochód do Maxa (a wciąż pewnie gorszy) dziś walczył i wygrał wyścig również umiejętnościami. Max jest niesamowitym kierowcą, ale uznać go za najlepszego ja się nie odważę. Hamilton pokazał dziś naprawdę świetne umiejętności i ogromne doświadczenie w całym wyścigu.
0
@mekston, musiałby zjechać na nie wcześniej o jedno okrążenie, wtedy miałby szansę. Wystarczy na niego spojrzeć, on doskonale wie dlaczego przegrał ten wyścig
3
@KRISU77, na pewno jest jednym z najlepszych, ale nie podjąłbym się oceny czy najlepszy patrząc na to co zrobił dziś Hamilton, a co czasem pokazują inni. Między nimi różnice są minimalne, a często to sam zespół robi różnicę
Nie zapominajcie, że Max jeździ w Red Bullu, a Hamilton w Mercedesie, który w ostatnich latach jest średni. Dziś w aktualnych warunkach Max nie mógł myśleć żeby wyprzedzić Hamiltona, a tu wyszły jego umiejętności i doświadczenie
0
@Ryoumen, może sam będzie podejmował te decyzje to wtedy będzie mu lżej
2
Hamilton dzisiaj top, jego zespół też. Trzeba mu oddać, że wyszły dziś jego umiejętności i doświadczenie
Niech się cieszy, bo z Ferrari już byłby z pięć razy w boxie
0
@Azi, mi pasuje
0
Na którym okrążeniu ten Max wyląduje w żwirze?
2
@Rastafarnianin, no kolejny wyścig zepsuty dla niego, już był na ósmym miejscu i znowu w końcówce xd
1
Coś czuję, że Leclerc znowu będzie zmieniał opony jak na zawołanie xd
0
Zaraz ktoś się rozpieprzy
1
@FcPortoFan1999, brak zdrowia do grania. Nie pamiętam kiedy widziałem ostatnio mecz kiedy on grał
1
@sevs, burza przeszła przez piękne Podkarpackie
1
@Firestone, jeśli ktoś broni Araujo po takim chorym zachowaniu to nie chce wiedzieć jakie ten człowiek prezentuje wartości na co dzień
1
@maroon, jeśli ktoś nie przepuszcza karetki to niezależnie czy przeszkadza parawanem czy własnym autem jest głupkiem
0
@maroon, no nie, niech sobie każdy robi co chce jeśli to lubi lub ma taką potrzebę
4
@MesQueUnClub96, niewłaściwe to by było gdyby ją chciał cimcirimcim, ale buzi?
0
@Rust_Cohle, jakiego i co o nim opowiesz?
1
@FcPortoFan1999, to Ty masz jakąś dwubiegonowość, bo ciągle piszesz, że Ci się te mecze podobają
0
Bardzo mi się podobają Lexusy, czy ktoś z użytkowników La Rambli posiada auto tej marki?
1
@maroon, a czy ja gdzieś napisałem, że mi cokolwiek przeszkadza? U nas się utarło w społeczeństwie narzekanie na parawany, a patrząc na to jak to wygląda tam to chyba te parawany nie są takie złe.
Mnie osobiście ani jedna ani druga opcja nie rusza i jest mi obojętna. Nie wyskakuj od razu z atakiem, nabuzowany jakiś jesteś
8
@Roobo, niech Hiszpania zakręci całą Francją i awansuje do finału
5
@draxidox, patrząc na to nie wiem czy te parawany to rzeczywiście taki kłopot
0
@Barcasub, ogromne pieniądze jak za jakość jaką ten zawodnik daje Barcelonie. Właściwie to on nie daje jakości
1
@Barcasub, szkoda, ubolewam
4
@chavez, oby w takim samym tempie opuścił Barcelonę
1
@mr Barca, czytałem I tym, przerażające i ciężko sobie w ogóle wyobrazić co czują w takiej sytuacji rodzice tego dziecka.
15
@Herato, żebyś się nie zdziwił jeśli Urugwaj czy Kolumbia to wezmą
0
@Safrani, ogromne mandaty, zabierają prawo jazdy, zabierają auta, a ludzie wciąż jeżdżą po alkoholu :D
0
@rasta212, dlatego oby piłkarze typu Lenglet jak najszyciej pożegnali się z klubem