FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kolejny mecz w którym w sumie obie ekipy mogłyby pojechać do domu
0
@mekston, no dokładnie. Moim zdaniem cały czas była mowa o tym, że on nie dostaje żółtej kartki, a nie o tym, że za zagranie na Pedrim powinien dostać czerwoną. Nie wiem w jakich meczach widziałeś czerwone za takie zagrania @Lionel_Messi10
1
@AFA, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby myśleć o czerwonej kartce przy takim przewinieniu.
Czerwona to powinien dostać za ilość fauli, którą popełnił, a nie za jedno przewinienie
1
@Rust_Cohle, zawsze działało
0
Przecież Szwajcar wybijał piłkę za boisko. Orsato kolejny genialny sędzia
0
@Azi, dlaczego?
0
Max chyba szukał Pereza w tym żwirze
0
@Sulimo, nie chodzi o to, że go nie lubię. Jeśli chciałbym żeby ktoś inny był lepszy niż on to znaczy, że jestem za rywalizacją, która sprawi, że będzie się musiał spinać jeszcze bardziej.
W sezonach kiedy rządził Hamilton byłem za tym żeby Verstappen wygrywał :) Nie jestem za żadnym konkretnym kierowcą.
To, że potrafię ocenić sytuację z zeszłego tygodnia gdzie dał dupy i go skrytykowałem nie oznacza, że go nie lubię.
0
@FcPortoFan1999, mógłby Pan Oskar, używać właściwie przeciwników
2
Oby to był początek problemów Red Bulla w kwalifikacjach oraz w całym GP
0
Sergio Perez kolejny cudowny występ
2
To oby los sprawił, że będziemy mogli niedługo pomachać również dla Brazylii :)
0
@takisobiektos, bardzo dobre euro to chyba ocena, która nie pasuje do kogoś kto aspiruje do bycia najlepszym na świecie.
@mekston, zgoda, gra lepiej, ale oczekuje się od niego bardzo dużo, a daje ułamek tego wszystkiego
@NeroTFP1, jak śmiesz tak o nim mówić?
@Stinger_, a kto dostanie złotą piłkę?
2
@tristan87, dziwne ma pismo ten Kroos, niemiecki mi się jakoś inaczej kojarzył
0
Czy występy Kyliana Mbappe można porównać do tego co prezentuje Cristiano Ronaldo na tych ME?
15
Francja jest w półfinale, a wciąż nie strzeliła bramki z gry? Niesamowita drużyna, oby Hiszpania ich odprawiła do domu
2
Niesamowitych emocji dostarcza to spotkanie
3
@aldewir, ale byłby płacz
0
@Herato, @FcPortoFan1999 co on pisze?
3
@Rust_Cohle, chyba tak, biorąc pod uwagę jego popularność i zachwyty nad umiejętnościami
2
@MesQueUnClub96, mam nadzieję, że zakończenie meczu wpłynęło na Ciebie pozytywnie
0
@Tasde, też to pisałem, że za szybko się nimi ludzie podniecają. Przyszli mocniejszy przeciwnicy i nastąpiła weryfikacja
2
Bardzo dobrze, że Niemcy odpadli. Już jak nie szło to pokazywali swój charakter podły. Dobrze, że mają blisko do domów
Ciao
0
Dlaczego on nie końcu tego meczu hahahahaha
8
Komentarz usunięty
1
Ferran Torres podsumowanie XD Ja pierdziele
0
Bardzo duże mam wątpliwości co do tej sytuacji, chował rękę, ale nie zdążył. Nie wiem czy to nie powinien być karny
0
@macio_944, powinien poświęcić każdego, ale nie Rodriego, Nico czy Yamala. To skrzydła w Hiszpanii robią ogromną różnicę, a na boisku nie ma już Pedriego i dwóch skrzydłowych. Dramat
1
Gratulacje ściągnięcia najlepszych zawodników ofensywnych, beznadziejny trener
1
Jak można było zdjąć Yamala, Hiszpania przestała grać w piłkę