4

Kolejny mecz w którym w sumie obie ekipy mogłyby pojechać do domu

0

@mekston, no dokładnie. Moim zdaniem cały czas była mowa o tym, że on nie dostaje żółtej kartki, a nie o tym, że za zagranie na Pedrim powinien dostać czerwoną. Nie wiem w jakich meczach widziałeś czerwone za takie zagrania @Lionel_Messi10

1

@AFA, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby myśleć o czerwonej kartce przy takim przewinieniu.

Czerwona to powinien dostać za ilość fauli, którą popełnił, a nie za jedno przewinienie

1

@Rust_Cohle, zawsze działało

0

Przecież Szwajcar wybijał piłkę za boisko. Orsato kolejny genialny sędzia

0

@Azi, dlaczego?

0

Max chyba szukał Pereza w tym żwirze

0

@Sulimo, nie chodzi o to, że go nie lubię. Jeśli chciałbym żeby ktoś inny był lepszy niż on to znaczy, że jestem za rywalizacją, która sprawi, że będzie się musiał spinać jeszcze bardziej.

W sezonach kiedy rządził Hamilton byłem za tym żeby Verstappen wygrywał :) Nie jestem za żadnym konkretnym kierowcą.

To, że potrafię ocenić sytuację z zeszłego tygodnia gdzie dał dupy i go skrytykowałem nie oznacza, że go nie lubię.

0

@FcPortoFan1999, mógłby Pan Oskar, używać właściwie przeciwników

2

Oby to był początek problemów Red Bulla w kwalifikacjach oraz w całym GP

0

Sergio Perez kolejny cudowny występ

2

To oby los sprawił, że będziemy mogli niedługo pomachać również dla Brazylii :)

0

@takisobiektos, bardzo dobre euro to chyba ocena, która nie pasuje do kogoś kto aspiruje do bycia najlepszym na świecie.

@mekston, zgoda, gra lepiej, ale oczekuje się od niego bardzo dużo, a daje ułamek tego wszystkiego

@NeroTFP1, jak śmiesz tak o nim mówić?

@Stinger_, a kto dostanie złotą piłkę?

2

@tristan87, dziwne ma pismo ten Kroos, niemiecki mi się jakoś inaczej kojarzył

0

Czy występy Kyliana Mbappe można porównać do tego co prezentuje Cristiano Ronaldo na tych ME?

15

Francja jest w półfinale, a wciąż nie strzeliła bramki z gry? Niesamowita drużyna, oby Hiszpania ich odprawiła do domu

2

Niesamowitych emocji dostarcza to spotkanie

3

@aldewir, ale byłby płacz

0

@Herato, @FcPortoFan1999 co on pisze?

3

@Rust_Cohle, chyba tak, biorąc pod uwagę jego popularność i zachwyty nad umiejętnościami

2

@MesQueUnClub96, mam nadzieję, że zakończenie meczu wpłynęło na Ciebie pozytywnie

0

@Tasde, też to pisałem, że za szybko się nimi ludzie podniecają. Przyszli mocniejszy przeciwnicy i nastąpiła weryfikacja

2

Bardzo dobrze, że Niemcy odpadli. Już jak nie szło to pokazywali swój charakter podły. Dobrze, że mają blisko do domów


Ciao

0

Dlaczego on nie końcu tego meczu hahahahaha

8

Komentarz usunięty

1

Ferran Torres podsumowanie XD Ja pierdziele

0

Bardzo duże mam wątpliwości co do tej sytuacji, chował rękę, ale nie zdążył. Nie wiem czy to nie powinien być karny

0

@macio_944, powinien poświęcić każdego, ale nie Rodriego, Nico czy Yamala. To skrzydła w Hiszpanii robią ogromną różnicę, a na boisku nie ma już Pedriego i dwóch skrzydłowych. Dramat

1

Gratulacje ściągnięcia najlepszych zawodników ofensywnych, beznadziejny trener

1

Jak można było zdjąć Yamala, Hiszpania przestała grać w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?