FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jak mogli dodać pożegnania dla zawodników i zaraz je usunąć? XD niepoważni ludzie tam pracują bahahaha
1
@Bykunn, przeraził mnie ten jego wczorajszy wynik w kwalifikacjach
No i wiem, on umie jeździć, to nie tylko bolid :p
0
@budel17, przerażający jest ten jego wynik z wczoraj, oby tempo wyścigowe nie było aż tak duże, dla dobra wyścigu oczywiście
0
Wiater się zrywa, będzie burza dziś
0
Bardzo bym chciał dziś obejrzeć emocjonujący wyścig F1, w którym zaraz po starcie nie poznamy zwycięzcy
1
@Bobo25, spójrz na swój wpis, bo to nie ja tu czegoś nie rozumiem, Bobo
5
@Bobo25, nawet temat niedzieli handlowej kończy się polityką.
Oj to się już powinno leczyć
2
@MesQueUnClub96, nie wiem o kim mówisz Dodi, przeszkadza Ci to, że dałem herba dla @Rust_Cohle?
0
@Trojanek23, a czemu Ty chodzisz po domach obcym kobietom?
0
@MesQueUnClub96, jakim?
0
@Trojanek23, gdzie do Ciebie wyszła?
1
@marcin62, ja bardzo lubię kiedy jest ciepło, zdecydowanie bardziej lubię słońce niż ciągły deszcz czy śnieg, ale temperatury powyżej 30 stopni gdzie na powietrzu ciężko oddychać, a w hali, w której pracuje ciężko czasem stać to już przegięcie pały
@Ghostface, a nic nawet nie mów, okres w którym chłodne prysznice są jak złoto
1
@MichuZ44, ciężko się patrzy na Alonso, który nie jest w stanie nic wykręcić z tego auta zupełnie, szkoda
12
Uwielbiam jak jest ponad 30 stopni na zewnątrz, bo przynajmniej nie ma czym oddychać
6
Widać, że Rudiger z Realu. Okropny typ piłkarza
2
@ranger3120, jutro będzie pisał, że już tam leci
1
@Krzysiek723, XD Polacy najgorsi, nie powinni istnieć.
Jak czytam takie komentarze jak Twoje to mogę się zgodzić z Twoją tezą
0
@MesQueUnClub96, a sorry, już troszkę śpiący jestem i źle przeczytałem. Mój błąd
0
@MesQueUnClub96, zawsze na zachodzie jest dużo jaśniej, może dlatego masz takie odczucia
0
@VegetaPolska, język miłości jest uniwersalny, nie zapomnij o tym
0
@VegetaPolska, Ty to już widzę daleko chcesz szukać tej jedynej
1
@Ojciec5tkidzieci, Andrzej na nią patrzy jakby chciał z niej zerwać te koszuleczkę
0
@Walker, to podziękuj swojej żonie, super sprawa
1
@KanapkaFCB, na Chorwację nie dało się patrzeć tak samo jak na Włochów, daj spokój
0
@jakub1906, heh, zaczyna się
2
Dobrze, że Barcelona nie wzięła za Desta żadnych pieniędzy. Za darmo to uczciwa cena
2
@Astad, za takie wyniki? Oczywiscie
1
@MesQueUnClub96, nie znam się, ale wypowiem. Cały Ty
0
@TR3YWAY, najważniejsza jest cierpliwość, często w firmach ludziom jej brakuje i wydaje im się, że nowi wszystko powinni wiedzieć od razu
0
@TR3YWAY, hhahahah, dobre :D To ja Ci życzę powodzenia, oby Ci się udało :D
Szef niech zainwestuje w system bezpapierowy :D