FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY, wiesz, że jak musisz często w ciągu dnia schodzić na halę to znaczy, że produkcja jest ****owo przygotowana? ;p
0
@TR3YWAY, no dobra, ale nic mi to nie mówi ogólnie. Trochę dokładniej co robisz, co produkujecie?
Po studiach jesteś?
0
@TR3YWAY, mhm, pracujesz w biurze. Czym się zajmujesz jeśli to nie tajemnica?
2
@TR3YWAY, nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś *******
4
@NeroTFP1, no dobra, to są Twoje odczucia, a leżałeś na niej tylko Ty czy pies też się może wypowiedzieć?
0
@TR3YWAY, do jakiej roboty? Do pracy nie trzeba jakichś specjalnych?
1
@TheNekro94, moim zdaniem @NeroTFP1 ma tutaj rację, żaden pies nie powinien biegać luzem bez nadzoru, z nadzorem w niektórych miejscach również nie. Posesja ogrodzona czy kojec, ale luzem po wsi? Ludzie potrafią wejść pod jadący pojazd, a co dopiero pies
7
@Essos, to jak Ty go pilnowałeś?
1
@Who_you_mam, miałem na myśli to żeby był wiecznie młody, nie dogadaliśmy się :/
Jednak Twój trop również się trochę zgadza
0
Chciałbym żeby Leo Messi był jak Ibisz
0
@mekston, mam go dosyć
7
@Rust_Cohle, może do okna życia się jeszcze zmieści, nie trać wiary
1
@MesQueUnClub96, po co Twój ojciec miałby kłamać?
5
@MesQueUnClub96, mówię jej jak Ty do swojej „szukam se inną, goodbye”
1
@blakkudium, Kolumbie proszę Pana to ja mam w nosie
0
@BorzyKrzys, samobójca
2
@Luciano99, a pomyśl sobie co będzie po 30
4
@Ojciec5tkidzieci, ona sobie pomyślała, że lepiej się zgodzić, bo jak nie to wrócą Ci z kijami. Facet ewidentnie nie był pewny swego jeśli musiał się posunąć do tego żeby ją w taki sposób przestraszyć
0
@MichuZ44, to oby jutro albo w wyścigu mu się zepsuł
0
Wymieniali temu Verstappenowi silnik w końcu czy nie?
1
@Rhaan, skąd wiesz kiedy mały szczeka jak nie ma dzwięku? Czy tylko u mnie go nie ma? Jakość nagrania jest taka, że nie potrafię zauważyć szczekania
4
@macio_944, zachowanie tego człowieka to jakieś nieporozumienie, ciężko skomentować
1
@ranger3120, skomentowałbym, ale lepiej nie.
0
@MichuZ44, bardzo dobrze, oby go zdyskwalifikowali
14
@tristan87, drużyna, która strzela dwie bramki w trzech meczach faworytem, nieźle
1
@Luciano99, jak było na wakacjach? Dosyć krótkie były
0
Cesar Blackman strzela bramkę dla Panamy, nazwisko nieprzypadkowe
3
@tristan87, Ronaldo lepszy bo gra z kontuzjom i jest skszydłowym
1
@PatrychoO, to ja już wolę chodzić do zoo, tam jest przyjemniej
1
@Mixtape, do Niemiec do pracy