0

@TR3YWAY, wiesz, że jak musisz często w ciągu dnia schodzić na halę to znaczy, że produkcja jest ****owo przygotowana? ;p

0

@TR3YWAY, no dobra, ale nic mi to nie mówi ogólnie. Trochę dokładniej co robisz, co produkujecie?

Po studiach jesteś?

0

@TR3YWAY, mhm, pracujesz w biurze. Czym się zajmujesz jeśli to nie tajemnica?

2

@TR3YWAY, nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś *******

4

@NeroTFP1, no dobra, to są Twoje odczucia, a leżałeś na niej tylko Ty czy pies też się może wypowiedzieć?

0

@TR3YWAY, do jakiej roboty? Do pracy nie trzeba jakichś specjalnych?

1

@TheNekro94, moim zdaniem @NeroTFP1 ma tutaj rację, żaden pies nie powinien biegać luzem bez nadzoru, z nadzorem w niektórych miejscach również nie. Posesja ogrodzona czy kojec, ale luzem po wsi? Ludzie potrafią wejść pod jadący pojazd, a co dopiero pies

7

@Essos, to jak Ty go pilnowałeś?

1

@Who_you_mam, miałem na myśli to żeby był wiecznie młody, nie dogadaliśmy się :/

Jednak Twój trop również się trochę zgadza

0

Chciałbym żeby Leo Messi był jak Ibisz

0

@mekston, mam go dosyć

7

@Rust_Cohle, może do okna życia się jeszcze zmieści, nie trać wiary

1

@MesQueUnClub96, po co Twój ojciec miałby kłamać?

5

@MesQueUnClub96, mówię jej jak Ty do swojej „szukam se inną, goodbye”

1

@blakkudium, Kolumbie proszę Pana to ja mam w nosie

0

@BorzyKrzys, samobójca

2

@Luciano99, a pomyśl sobie co będzie po 30

4

@Ojciec5tkidzieci, ona sobie pomyślała, że lepiej się zgodzić, bo jak nie to wrócą Ci z kijami. Facet ewidentnie nie był pewny swego jeśli musiał się posunąć do tego żeby ją w taki sposób przestraszyć

0

@MichuZ44, to oby jutro albo w wyścigu mu się zepsuł

0

Wymieniali temu Verstappenowi silnik w końcu czy nie?

1

@Rhaan, skąd wiesz kiedy mały szczeka jak nie ma dzwięku? Czy tylko u mnie go nie ma? Jakość nagrania jest taka, że nie potrafię zauważyć szczekania

4

@macio_944, zachowanie tego człowieka to jakieś nieporozumienie, ciężko skomentować

1

@ranger3120, skomentowałbym, ale lepiej nie.

0

@MichuZ44, bardzo dobrze, oby go zdyskwalifikowali

14

@tristan87, drużyna, która strzela dwie bramki w trzech meczach faworytem, nieźle

1

@Luciano99, jak było na wakacjach? Dosyć krótkie były

0

Cesar Blackman strzela bramkę dla Panamy, nazwisko nieprzypadkowe

3

@tristan87, Ronaldo lepszy bo gra z kontuzjom i jest skszydłowym

1

@PatrychoO, to ja już wolę chodzić do zoo, tam jest przyjemniej

1

@Mixtape, do Niemiec do pracy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?