FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden, niezła zabawa moim zdaniem i dreszczyk adrenaliny czy akurat w Twój budynek nie trafia. Może podkręca to spalanie kalorii
1
@mekston, no jakoś nie chce mi się wierzyć w to żeby Brazylia z Viniciusem doszła gdzieś daleko, a jeśli on wygra złotą piłkę to będzie najgorszym zwycięzcą od wielu lat
0
Vinicius pociągnął Brazylię do zwycięstwa na Copa America, złota piłka coraz bliżej
0
@Herato, żaden, a co?
0
@tbas, oczywiście, ale wciąż w niektórych sytuacjach emocje biorą górę :) Niektórzy się opamiętują jak już jest po fakcie, a takich historii jest masa
0
@Gibbon_FCB, może czytał komentarze o Gavim i Yamalu, że ich zajeżdża i teraz dba o zawodników Barcelony żeby znowu nie być na świeczniku La Rambli
0
@tbas, masa osób, które są spanikowane i wystraszone, tak mi się wydaje. Nie trzeba być idiota żeby popełnić błąd
2
Do koleżanki mojej narzeczonej dzwonili z informacją z banku PKO, że wpłynął do nich wniosek o kredyt i chcieli dokończyć z nią ten wniosek żeby przyznać jej kredyt. Powiedziała im, że ona żadnego wniosku nie składała i nie ma nawet konta w PKO. Pan jej powiedział, że w takim razie sprawę zgłasza do odpowiedniego działu, zostanie przekazana na policję i zapytał gdzie ma w takim razie konto, ona odpowiedziała, że w Alior Banku i się rozłączyli.
Zadzwonili do niej kilka minut później z numeru infolinii Aliora, wysłali smsa od Alior Bank z informacją, że rozmawia właśnie z konsultantem banku o imieniu Paweł. Powiedzieli jej, że ma zastrzec swój dowód osobisty, a z racji tego, że rachunek będzie zablokowany pieniądze, które ma na koncie trzeba będzie wysłać na rachunek techniczny żeby były bezpieczne.
Zadzwoniła sama do Aliora z pytaniem czy ktoś od nich się z nią rzeczywiście kontaktował i chciała potwierdzić wszystko dla bezpieczeństwa. Okazało się, że z banku nikt nie dzwonił do niej i to oszuści się podszywali w obu przypadkach i gdyby nie odrobina czujności to sama wysłała by kasę dla oszustów na „konto techniczne” :D
Bądźcie czujni, bo sztuczki tych wszystkich oszustów są naprawdę ciekawe
9
@Luciano99, żeby poprawnie funkcjonować w życiu potrzebny jest cel, całe szczęście @Kessie go odzyskał. Oby Ci kolejny raz nie odbiło
9
@Luciano99, bezpłatny tydzień to bardzo dobra opcja, zwłaszcza, że w waszej firmie tydzień trwa 31 dni, po 24h.
Powodzenia @Kessie
0
@MesQueUnClub96, nie zostali zdominowani, ale nie poradzili sobie jakoś dobrze. Oby szybko odpadli, razem z Anglią
1
@NeroTFP1, już wczoraj Szwajcaria udowodniła jak mocna jest reprezentacja Niemiec. Trafią na kogoś jeszcze mocniejszego i koniec turnieju
1
@KamQiX, @A4ron, zdania ekspertów standardowo podzielone, wszystkiego dowiemy się już jutro
@FcPortoFan1999, a jak dama lekkich obyczajów wychodzi na mecze?
21
Dzisiaj niektórzy fani Leo Messiego będą świętować jego urodziny bardziej niż on sam :p
3
@Safrani, będą tak między sobą ten projekt zmieniać, a nikt nic nie zrobi czy jakiś inny plan jest?
0
@KrwawiaceoczyVEB, chłop chyba nie ogarnia gdzie powinien stać w trakcie trwania meczu
6
Polacy nie pozwolili na to żeby społeczeństwo musiało zbyt długo kalkulować
0
@GeneralXavi, nie wiem czy dożyje, powiedz mi o tym już dziś
0
@GeneralXavi, ale o co Ty masz pretensje jak sam żeś Barcelonę doprowadził do takiej sytuacji. Coś krótką masz pamięć
0
Bramkarz Szwajcarii ma szczęście, bo puścił szmatę i powinien się poprawić przy kolejnych interwencjach
7
Całe szczęście, bo akurat takich piłkarzy Barcelona nie potrzebuje
0
Lando top, uwielbiam go
0
I cyk kolejny argument dla Laporty, że Barcelona to najlepszy klub na świecie
2
@Encore, ciekawe kiedy się pojawią informacje, że jest bankrutem i pożycza hajs od Leo i Luisa
0
Moim zdaniem 10 powinna zostać wolna, a już na pewno nie należy nią obciążać Yamala. Przyjdzie jeszcze czas na to żeby otrzymał taki numer
4
@Kessie, równouprawnienie pełną gęba, tak bym to opisal
2
@kakusus, powiem szczerze, że nawet w telewizji nie chciałoby mi się oglądać tego meczu, a co dopiero lecieć specjalnie do Dortmundu i płacić za bilety
2
@Kapitan hawk, w siatkówce plażowej chodzi o to, że one grają na plaży? Czy o inne aspekty chodzi?
1
@FcPortoFan1999, ale z tym kolegą to nie przesadzaj
2
@FcPortoFan1999, kiedy Ty masz czas gadać z bratem jak ciągle siedzisz na La Rambli?