FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arden, pozazdrościć i oby nigdy się to nie zmieniło
3
Takiego talentu jak Guler dawno nie było? Oni to komentują po alkoholu?
0
@Arden, bo musimy za coś żyć
1
@Kgorecki2500, sprawdźmy to
0
@Kgorecki2500, kebab jest zdrowszy, bo to samo mięso i warzywa
0
@Kuchar, myślisz, że w parkingach podziemnych czy garażach nie ma aut z LPG?
1
@bartekvisca , druga opcja
7
@MesQueUnClub96, dawał znać rywalom, że mają wsparcie
0
@Deviler, chyba tak chyba
1
Heh, Ronaldo wskoczył na boisko, tak bardzo mu zależało żeby bramkę strzelić
5
@Patriskos , a to w sumie okej, mogą ich oszukiwać
0
@marcin62, nie podsuwaj im tego pomysłu
1
Depay jest beznadziejny
0
Za co ten faul? Piłka nożna jest obrzydliwa
0
@macio_944, ten płacz to pewnie również dobra zagrywka ze strony Cristiano. Jeśli ludzie nie atakują tak żałośnie zachowującego się Viniciusa to czemu mieliby to robić z płaczącym Ronaldo?
26
@MichuZ44, zaj**ista kreacja w takim razie, wszystko się zmieniło w moim spojrzeniu na temat typa, który szczeka na rynku w Krakowie. Teraz rozumiem
8
@MichuZ44, jakie to ma znaczenie czy coś jest wykreowane czy nie jeśli kogoś takiego jak on śledzą ogromne ilości ludzi?
12
@Arden, współczuje każdemu kto go ogląda i śledzi. Udajcie się do lekarza, skieruje was gdzie trzeba
(Nie do Ciebie, żebyś zaraz nie krzyczał)
4
@Mario96w, dołączam się. Tylko psy
1
@Bobo25, 99 by nie mógł mieć, więc nie możesz mu tego dać
Czyli nie przyjdzie
0
@Pawlusek, mi pasuje, to załatw takiego Araba
0
@Pawlusek, może razem z Roberto weźmie też Roberta
0
@kuz, znam takiego jednego z La Rambli, który to lubi i sam prowokuje żeby ktoś to robił
1
Rumunia mogłaby dziś wyrzucić Holandię z turnieju, a w meczu Austrii z drugim gospodarzem EURO oby to Austriacy byli górą
9
@A4ron, jak walił wolne nawet spod linii bocznej to ciężko żeby nie miał strzałów
0
@maroon, chyba z zamkniętymi oczami oglądasz mecze Portugalii jeśli uważasz, że Ronaldo dowozi umiejętnościami
2
@maroon, a moim zdaniem lepiej byłoby dla samej Portugalii gdyby wchodził z ławki, a nie grał całe mecze włącznie z dogrywką
3
@maroon, a co według Ciebie Ronaldo dojeżdża umiejętności do samego siebie sprzed lat?
@Zoker, nie, o nic się do niego nie pruje, bo to nie mi psuje reprezentacje chcąc grać w każdym meczu. To, że jest ambitny i zawzięty doprowadziło go do tego miejsca w którym jest, ale moim zdaniem powinien już jakiś czas temu zrozumieć, że czas zejść ze sceny i ustąpić miejsca młodym. Na dzień dzisiejszy reprezentacja z nim w składzie bardzo dużo traci, a nie zyskuje.
0
Ronaldo to jest trochę tak jak osoby, które wiedzą, że nie mogą błysnąć inteligencją żeby ktoś zwrócił na nich uwagę i błyszczą głupotą robiąc na tym karierę. Ronaldo wpadł na pomysł, że jeśli umiejętności już nie dojeżdżają to trzeba na siebie zwrócić uwagę ambicją, wolą walki oraz płaczem.
Prosta sprawa
1
@wojopancer, no, na dno