3

@Arden, pozazdrościć i oby nigdy się to nie zmieniło

3

Takiego talentu jak Guler dawno nie było? Oni to komentują po alkoholu?

0

@Arden, bo musimy za coś żyć

1

@Kgorecki2500, sprawdźmy to

0

@Kgorecki2500, kebab jest zdrowszy, bo to samo mięso i warzywa

0

@Kuchar, myślisz, że w parkingach podziemnych czy garażach nie ma aut z LPG?

1

@bartekvisca , druga opcja

7

@MesQueUnClub96, dawał znać rywalom, że mają wsparcie

0

@Deviler, chyba tak chyba

1

Heh, Ronaldo wskoczył na boisko, tak bardzo mu zależało żeby bramkę strzelić

5

@Patriskos , a to w sumie okej, mogą ich oszukiwać

0

@marcin62, nie podsuwaj im tego pomysłu

1

Depay jest beznadziejny

0

Za co ten faul? Piłka nożna jest obrzydliwa

0

@macio_944, ten płacz to pewnie również dobra zagrywka ze strony Cristiano. Jeśli ludzie nie atakują tak żałośnie zachowującego się Viniciusa to czemu mieliby to robić z płaczącym Ronaldo?

26

@MichuZ44, zaj**ista kreacja w takim razie, wszystko się zmieniło w moim spojrzeniu na temat typa, który szczeka na rynku w Krakowie. Teraz rozumiem

8

@MichuZ44, jakie to ma znaczenie czy coś jest wykreowane czy nie jeśli kogoś takiego jak on śledzą ogromne ilości ludzi?

12

@Arden, współczuje każdemu kto go ogląda i śledzi. Udajcie się do lekarza, skieruje was gdzie trzeba

(Nie do Ciebie, żebyś zaraz nie krzyczał)

4

@Mario96w, dołączam się. Tylko psy

1

@Bobo25, 99 by nie mógł mieć, więc nie możesz mu tego dać

Czyli nie przyjdzie

0

@Pawlusek, mi pasuje, to załatw takiego Araba

0

@Pawlusek, może razem z Roberto weźmie też Roberta

0

@kuz, znam takiego jednego z La Rambli, który to lubi i sam prowokuje żeby ktoś to robił

1

Rumunia mogłaby dziś wyrzucić Holandię z turnieju, a w meczu Austrii z drugim gospodarzem EURO oby to Austriacy byli górą

9

@A4ron, jak walił wolne nawet spod linii bocznej to ciężko żeby nie miał strzałów

0

@maroon, chyba z zamkniętymi oczami oglądasz mecze Portugalii jeśli uważasz, że Ronaldo dowozi umiejętnościami

2

@maroon, a moim zdaniem lepiej byłoby dla samej Portugalii gdyby wchodził z ławki, a nie grał całe mecze włącznie z dogrywką

3

@maroon, a co według Ciebie Ronaldo dojeżdża umiejętności do samego siebie sprzed lat?

@Zoker, nie, o nic się do niego nie pruje, bo to nie mi psuje reprezentacje chcąc grać w każdym meczu. To, że jest ambitny i zawzięty doprowadziło go do tego miejsca w którym jest, ale moim zdaniem powinien już jakiś czas temu zrozumieć, że czas zejść ze sceny i ustąpić miejsca młodym. Na dzień dzisiejszy reprezentacja z nim w składzie bardzo dużo traci, a nie zyskuje.


0

Ronaldo to jest trochę tak jak osoby, które wiedzą, że nie mogą błysnąć inteligencją żeby ktoś zwrócił na nich uwagę i błyszczą głupotą robiąc na tym karierę. Ronaldo wpadł na pomysł, że jeśli umiejętności już nie dojeżdżają to trzeba na siebie zwrócić uwagę ambicją, wolą walki oraz płaczem.

Prosta sprawa

1

@wojopancer, no, na dno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?