3

@Emhyr, to jest windykator od bociana

0

Środkiem cały czas ich akcje są blokowane i Albania zabiera im piłkę. Co robi Chorwacja żeby to zmienić? Grają środkiem

1

@13th, dlatego łapał się za brzuch zbiegając z boiska?

1

Nieźle typ z Albanii wali ściemę XD

0

@VamosRakieta naród Cię potrzebuje, na boisko

2

Na ten moment Polacy pokazali więcej w tym turnieju niż tacy Chorwaci

0

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jeśli Chorwacja nie strzeli bramki to może przegrać ten mecz

1

Jak niewiele trzeba żeby ludzie w internecie dniami i nocami pisali wszędzie o tym, że reprezentant Polski przespał się z jakąś dziewczyną :D Na X czy nawet na La Rambli co chwilę można było przeczytać nawiązania o tym, na X nawet ktoś opublikował, że jakaś dziewczyna chciała się rzucić pod pociąg i to właśnie ta co przespała się z Nicolą XD

Po czym typ wchodzi cały na biało i publikuje, że to w sumie nie tak miało być i internet źle to odebrał. No cóż, aby do kolejnej dramy

5

@Jakchcesz, Jowita by się do tego busa nie zmieściła, fejk

1

Niemcy na tle beznadziejnej Szkocji zostali wyniesieni do roli faworytów EURO, a dziś Węgrzy ściągną ich na ziemię coś czuję

4

@wpwelement, @Rust_Cohle tez jest dobrym testerem z tego co kojarzę

0

@Aferzysta, a ten jeden prawdziwy został w domu

0

Gdyby powołał Cecha ta bramka by nie padła

1

@Sysia11, @Luciano99 kup dla Sysi twardego arbuza

1

@macio_944, Twoja ocena pomogła mi zrozumieć to co zobaczyłem na filmie i nawet pooglądałem sobie logo Toyoty, teraz już wiem o co im chodziło

Zamów to PS5 i nie udawaj, że nie widzisz co pisze

1

@macio_944, nie przypieprzam się Macio, szanuję Twoje zdanie jeszcze bardziej ze względu na to, że masz mi kupić PS5.

Ja jestem prosty chłop ze wsi i moje komentarze nie powinny być w ogóle brane pod uwagę przy ocenie takich rzeczy, osoba, która to robiła zdecydowanie bardziej się zna na tym niż ja

0

@Kgorecki2500, no nie rozczytałbym się

2

@Jarema2000, owszem, to przeciętny szkoleniowiec

2

@Aferzysta, co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie, uważaj na słowa

@Comentateiro to Ronaldo będzie dziękować, że mógł się obok Ciebie znaleźć w tym zestawieniu

4

Ronaldo starzeje się tak pięknie jak @Comentateiro

0

@Comfortable_, trochę za szybkie tempo dla mnie, zwolnij

1

@Comfortable_, Ciebie mam

1

@Comfortable_, jakoś Yamala w tym meczu nie widziałem, więc chyba logiczne, że Guler był lepszy

7

Messi się już raczej nie zdąży zbliżyć do tego rekordu Ronaldo w ilości występów kolejnych edycji EURO, szkoda

5

@mextexperu, Hiszpania jest niedaleko Portugalii, więc można to zaakceptować

0

@Herato, dopiero 18minuta, mają jeszcze chwilę

0

@MesQueUnClub96, milczenie jest złotem

5

@Luciano99, słodko bardzo

3

@Who_you_mam, XD HAHAHAH

0

@pt9, brzmi sympatycznie. Znając życie będzie to lepszy wybór niż nowe BMW czy Audi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?