FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr, to jest windykator od bociana
0
Środkiem cały czas ich akcje są blokowane i Albania zabiera im piłkę. Co robi Chorwacja żeby to zmienić? Grają środkiem
1
@13th, dlatego łapał się za brzuch zbiegając z boiska?
1
Nieźle typ z Albanii wali ściemę XD
0
@VamosRakieta naród Cię potrzebuje, na boisko
2
Na ten moment Polacy pokazali więcej w tym turnieju niż tacy Chorwaci
0
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jeśli Chorwacja nie strzeli bramki to może przegrać ten mecz
1
Jak niewiele trzeba żeby ludzie w internecie dniami i nocami pisali wszędzie o tym, że reprezentant Polski przespał się z jakąś dziewczyną :D Na X czy nawet na La Rambli co chwilę można było przeczytać nawiązania o tym, na X nawet ktoś opublikował, że jakaś dziewczyna chciała się rzucić pod pociąg i to właśnie ta co przespała się z Nicolą XD
Po czym typ wchodzi cały na biało i publikuje, że to w sumie nie tak miało być i internet źle to odebrał. No cóż, aby do kolejnej dramy
5
@Jakchcesz, Jowita by się do tego busa nie zmieściła, fejk
1
Niemcy na tle beznadziejnej Szkocji zostali wyniesieni do roli faworytów EURO, a dziś Węgrzy ściągną ich na ziemię coś czuję
4
@wpwelement, @Rust_Cohle tez jest dobrym testerem z tego co kojarzę
0
@Aferzysta, a ten jeden prawdziwy został w domu
0
Gdyby powołał Cecha ta bramka by nie padła
1
@Sysia11, @Luciano99 kup dla Sysi twardego arbuza
1
@macio_944, Twoja ocena pomogła mi zrozumieć to co zobaczyłem na filmie i nawet pooglądałem sobie logo Toyoty, teraz już wiem o co im chodziło
Zamów to PS5 i nie udawaj, że nie widzisz co pisze
1
@macio_944, nie przypieprzam się Macio, szanuję Twoje zdanie jeszcze bardziej ze względu na to, że masz mi kupić PS5.
Ja jestem prosty chłop ze wsi i moje komentarze nie powinny być w ogóle brane pod uwagę przy ocenie takich rzeczy, osoba, która to robiła zdecydowanie bardziej się zna na tym niż ja
0
@Kgorecki2500, no nie rozczytałbym się
2
@Jarema2000, owszem, to przeciętny szkoleniowiec
2
@Aferzysta, co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie, uważaj na słowa
@Comentateiro to Ronaldo będzie dziękować, że mógł się obok Ciebie znaleźć w tym zestawieniu
4
Ronaldo starzeje się tak pięknie jak @Comentateiro
0
@Comfortable_, trochę za szybkie tempo dla mnie, zwolnij
1
@Comfortable_, Ciebie mam
1
@Comfortable_, jakoś Yamala w tym meczu nie widziałem, więc chyba logiczne, że Guler był lepszy
7
Messi się już raczej nie zdąży zbliżyć do tego rekordu Ronaldo w ilości występów kolejnych edycji EURO, szkoda
5
@mextexperu, Hiszpania jest niedaleko Portugalii, więc można to zaakceptować
0
@Herato, dopiero 18minuta, mają jeszcze chwilę
0
@MesQueUnClub96, milczenie jest złotem
5
@Luciano99, słodko bardzo
3
@Who_you_mam, XD HAHAHAH
0
@pt9, brzmi sympatycznie. Znając życie będzie to lepszy wybór niż nowe BMW czy Audi