FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Criss18Barca, jakim składem byśmy nie wyszli to i tak idziemy po to mistrzostwo świata
0
Komentarz usunięty
0
@cules100pro, a kiedy jest czarny piątek?
0
@mientusek1407, przecież wyszło później, że on go wcale nie uderzył chyba? Czy się mylę?
1
@Rust_Cohle, przecież @MesQueUnClub96 i tak wpisałby tam Hurkacza
0
@Arden, dobrze, że nie setki XD
Odpowiedzią na niektóre pytania mogą być Twoje reakcje, tak tylko pisze :)
1
@Arden, przestań się tu buntować, bo mam prawo wyrazić swoją opinię na temat Twojego wpisu, który jest wyżej.
To czy przyczepiłem się bezpodstawnie to już wiesz tylko i wyłącznie Ty :)
1
@takisobiektos, to akurat jeden z tych co mnie potrafi rozbawić najbardziej ;p
8
@Arden, hahahahah, nie żartuj sobie XD Jeśli dla Ciebie to jest interesowanie się sytuacja i przyszłością kraju to chyba inna La Ramble czytamy XD większość komentarzy to prowokacje i wyśmiewanie innych stron, a nie jakieś interesowanie się sytuacją i przyszłością, rozśmieszyłeś mnie
1
@AFA, Argentyna tak mało, bo będą grać w ośmiu?
1
@mekston, niesprawiedliwe, ale to w sumie nic nowego
0
@agaFCB, dobrze się orientuje, że kobiety zarabiają tyle samo co mężczyźni jeśli chodzi o wyniki osiągane na turniejach?
0
@mordini123, masz rację, ludzie nie pracują i nie mają innych obowiązków. Śpią i oglądają mecze
5
@KamQiX, @Maciej_T, @MisterGuardiola, nie wiem Panowie, mam nadzieję, że prokurator podejmujący decyzję ją zmieni, ponieważ kierowca w tym przypadku jest moim zdaniem niewinny. Oprócz tego do końca życia będzie musiał żyć z tym, że zabił trzy osoby, które weszły mu pod koła w takim miejscu, beznadziejna sytuacja.
Oczywiście bez wzgledu na to co zrobiły te Panie to przykre jest to, że poniosły śmierć, ale na litość boską kto w taki sposób przechodzi przez jezdnię... Jak mogły się w ogóle pchać na drogę widząc światła aut. Nie miały żadnych odblasków, latarki, czegokolwiek. Idąc gdzieś po ciemku bez odblasków mogły chociaż włączyć latarki w telefonach, już byłoby łatwiej je zauważyć, a one nie zrobiły nic. Przerażające
2
@Bilon87, wow Kurtuła jaki opalony
16
Jak szybko zawinąć się ze świata? Przejść przez jezdnie w niedozwolonym miejscu pod jadące auta w trakcie zmroku. Nie wiem jak można podjąć takie kroki, jeszcze trzy osoby.
https://x.com/bandyci_drogowi/status/1799867226796745112
5
@Kgorecki2500, zagalopowałeś się z tym bratkiem odrobinę, Jaś
@Jakchcesz, do kiedy teraz jest spokój z paletkarzami?
@negreanu, nie mogę robić sobie przerw, bo muszę pilnować @Lionel_Messi10 oraz @MesQueUnClub96
6
Każdy post o polityce na La Rambli, ta cisza wyborcza naprawdę powinna być codziennie
1
Widzę, że dziś jeden z faworytów do końcowego tryumfu w ME rozegra swój ostatni mecz przed EURO. Ciekawe jak Polacy sobie poradzą
1
@MesQueUnClub96, po Ciebie mogliby przyjechać, każdy by im podziękował :)
1
@MesQueUnClub96, Ty serio myślisz, że nikt nie widzi tego, że Twoje komentarze są jedną wielką prowokacją?
Skończ człowieku
0
@Sulimo, tak, ja pisałem. Liczyłem, że moje modlitwy zostaną wysłuchane
0
Co wy się martwicie o Maxa jak on dziś do mety nie dojedzie nawet
4
Przyjemnie mi się ogląda brak dominacji Red Bulla
1
Mało brakowało, a Magnussen byłby mistrzem świata
1
Najpierw paletkarze, potem oponiarze, szalony dzień
7
@Lucyfffer, Anka jest osobą publiczną i powinna być świadoma, że ludzie zareagują kiedy Hiszpan będzie trzymał głowę w jej kroczu
7
@Lucyfffer, powinni mu zabrać obywatelstwo
W sumie on i tak bardziej Niemiec jak Polak
13
@MesQueUnClub96, to nie oglądaj i skończ jęczeć
0
@blakkudium, oby nie wrócił