6

@Criss18Barca, jakim składem byśmy nie wyszli to i tak idziemy po to mistrzostwo świata

0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro, a kiedy jest czarny piątek?

0

@mientusek1407, przecież wyszło później, że on go wcale nie uderzył chyba? Czy się mylę?

1

@Rust_Cohle, przecież @MesQueUnClub96 i tak wpisałby tam Hurkacza

0

@Arden, dobrze, że nie setki XD

Odpowiedzią na niektóre pytania mogą być Twoje reakcje, tak tylko pisze :)

1

@Arden, przestań się tu buntować, bo mam prawo wyrazić swoją opinię na temat Twojego wpisu, który jest wyżej.

To czy przyczepiłem się bezpodstawnie to już wiesz tylko i wyłącznie Ty :)

1

@takisobiektos, to akurat jeden z tych co mnie potrafi rozbawić najbardziej ;p

8

@Arden, hahahahah, nie żartuj sobie XD Jeśli dla Ciebie to jest interesowanie się sytuacja i przyszłością kraju to chyba inna La Ramble czytamy XD większość komentarzy to prowokacje i wyśmiewanie innych stron, a nie jakieś interesowanie się sytuacją i przyszłością, rozśmieszyłeś mnie

1

@AFA, Argentyna tak mało, bo będą grać w ośmiu?

1

@mekston, niesprawiedliwe, ale to w sumie nic nowego

0

@agaFCB, dobrze się orientuje, że kobiety zarabiają tyle samo co mężczyźni jeśli chodzi o wyniki osiągane na turniejach?

0

@mordini123, masz rację, ludzie nie pracują i nie mają innych obowiązków. Śpią i oglądają mecze

5

@KamQiX, @Maciej_T, @MisterGuardiola, nie wiem Panowie, mam nadzieję, że prokurator podejmujący decyzję ją zmieni, ponieważ kierowca w tym przypadku jest moim zdaniem niewinny. Oprócz tego do końca życia będzie musiał żyć z tym, że zabił trzy osoby, które weszły mu pod koła w takim miejscu, beznadziejna sytuacja.

Oczywiście bez wzgledu na to co zrobiły te Panie to przykre jest to, że poniosły śmierć, ale na litość boską kto w taki sposób przechodzi przez jezdnię... Jak mogły się w ogóle pchać na drogę widząc światła aut. Nie miały żadnych odblasków, latarki, czegokolwiek. Idąc gdzieś po ciemku bez odblasków mogły chociaż włączyć latarki w telefonach, już byłoby łatwiej je zauważyć, a one nie zrobiły nic. Przerażające

2

@Bilon87, wow Kurtuła jaki opalony

16

Jak szybko zawinąć się ze świata? Przejść przez jezdnie w niedozwolonym miejscu pod jadące auta w trakcie zmroku. Nie wiem jak można podjąć takie kroki, jeszcze trzy osoby.

https://x.com/bandyci_drogowi/status/1799867226796745112

5

@Kgorecki2500, zagalopowałeś się z tym bratkiem odrobinę, Jaś

@Jakchcesz, do kiedy teraz jest spokój z paletkarzami?

@negreanu, nie mogę robić sobie przerw, bo muszę pilnować @Lionel_Messi10 oraz @MesQueUnClub96

6

Każdy post o polityce na La Rambli, ta cisza wyborcza naprawdę powinna być codziennie

1

Widzę, że dziś jeden z faworytów do końcowego tryumfu w ME rozegra swój ostatni mecz przed EURO. Ciekawe jak Polacy sobie poradzą

1

@MesQueUnClub96, po Ciebie mogliby przyjechać, każdy by im podziękował :)

1

@MesQueUnClub96, Ty serio myślisz, że nikt nie widzi tego, że Twoje komentarze są jedną wielką prowokacją?

Skończ człowieku

0

@Sulimo, tak, ja pisałem. Liczyłem, że moje modlitwy zostaną wysłuchane

0

Co wy się martwicie o Maxa jak on dziś do mety nie dojedzie nawet

4

Przyjemnie mi się ogląda brak dominacji Red Bulla

1

Mało brakowało, a Magnussen byłby mistrzem świata

1

Najpierw paletkarze, potem oponiarze, szalony dzień

7

@Lucyfffer, Anka jest osobą publiczną i powinna być świadoma, że ludzie zareagują kiedy Hiszpan będzie trzymał głowę w jej kroczu

7

@Lucyfffer, powinni mu zabrać obywatelstwo

W sumie on i tak bardziej Niemiec jak Polak

13

@MesQueUnClub96, to nie oglądaj i skończ jęczeć

0

@blakkudium, oby nie wrócił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?