3

@MesQueUnClub96, cieszę się również, że wielu zauważa w jaki sposób się tu zachowujesz i co chcesz osiągnąć, dzięki temu wszelkie Twoje komentarze przestają powoli tracić sens.

Czekam jeszcze, aż moderacja to zauważy.

3

@MesQueUnClub96, uwielbiam czytać o Tobie prawdę o Tobie w komentarzach. Świetnie się to czyta od rana

0

@JordiAlbion, Panie, ja szukam opcji najtańszej

0

@JordiAlbion, cena 250zl tam czy się mylę?

0

Gdzie najlepiej zakupić FM 2024? Jaka jest najlepsza opcja na Windows?

0

@FcPortoFan1999, potrafisz mnie wciąż zaskoczyć.

0

@FcPortoFan1999, myślałem, że Ty nie ruszasz się z La Rambli

0

@FcPortoFan1999, Ty jeździsz autem?

1

@FcPortoFan1999, nie, zobaczyć się z narzeczoną i zrobić przegląd w aucie, oraz wymienić w nim olej

0

@FcPortoFan1999, powiem Ci w przyszłym tygodniu, bo aktualnie akurat jestem w Polsce

0

@FcPortoFan1999, aktualnie więcej przebywam w Niemczech, niż w Polsce. Może dlatego.

0

@fur_Deutschland, skądś Cię kojarzę

0

Trzy punkty przy własnym serwisie dała jej wygrać Iga, dobry wynik chyba jak na dwa sety.

0

Iga Świątek chyba nie ma zamiaru dziś grać długiego meczu. Może rzeczywiście we wcześniejszych meczach miała „te dni” i eksperci mieli rację

0

@FanBarcYxD, aktualnie żadnej, szukam właśnie lapka, ale cena nie może być wygórowana i zastanawiam się co musi być minimum żeby ten FM poszedł. Z przyjemnością bym pograł

16

@zadafcb, jeśli ludzie oglądają FAME, słuchają jakiejś Bambi, fascynują się Fagata i jej podobnymi osobistościami to co się dziwić, że oglądają kabarety na takim poziomie. Zero zdziwienia

0

@MesQueUnClub96, a wczoraj jeszcze pisałeś, że nie chcesz żyć. Nieźle wahania nastrojów

0

@Kapitan hawk, nie zapomnij, że jesteś w Internecie

0

@Kapitan hawk, że Ci się chce

0

Do FM24 trzeba mieć grafikę dedykowaną?

0

@MesQueUnClub96, łatwo Ci przychodzi pisanie głupot

3

Trzy rożne i karny

1

Hurkacz kiedyś dokończy mecz?

0

@Tasde, Neues Camp Nou, dla Niemca

1

@KapitanLaRambla, wódeczka będzie potem

4

@KapitanLaRambla, witam Cię serdecznie chlebem i solą

2

Jeśli piłkarze grają w deszczu to dlaczego paletkarze nie grają w deszczu oraz błocie? Niech założą korki i jazda

0

W środku będzie dzisiaj Real Madryt z Viniciusem na czele

https://zapodaj.net/plik-elb2bh2Q5t


0

@kosmos91, @mekston, @Mezocyklon87, Panowie, nie musimy się zgadzać. Moim zdaniem BVB dochodząc do finału ma odpowiednią mentalność oraz umiejętności żeby spróbować powalczyć z Realem. Nie są oczywiście faworytem, skazywani są na porażkę, ale to jeden mecz, zdarzyć się może wszystko i ja będę wierzyć w Borussię. Nie takie drużyny potrafiły się stawiać dla faworytów

2

@revolution33, tak, są w stanie. Jeśli postawili się PSG to mogą się postawić też Realowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?