FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96, cieszę się również, że wielu zauważa w jaki sposób się tu zachowujesz i co chcesz osiągnąć, dzięki temu wszelkie Twoje komentarze przestają powoli tracić sens.
Czekam jeszcze, aż moderacja to zauważy.
3
@MesQueUnClub96, uwielbiam czytać o Tobie prawdę o Tobie w komentarzach. Świetnie się to czyta od rana
0
@JordiAlbion, Panie, ja szukam opcji najtańszej
0
@JordiAlbion, cena 250zl tam czy się mylę?
0
Gdzie najlepiej zakupić FM 2024? Jaka jest najlepsza opcja na Windows?
0
@FcPortoFan1999, potrafisz mnie wciąż zaskoczyć.
0
@FcPortoFan1999, myślałem, że Ty nie ruszasz się z La Rambli
0
@FcPortoFan1999, Ty jeździsz autem?
1
@FcPortoFan1999, nie, zobaczyć się z narzeczoną i zrobić przegląd w aucie, oraz wymienić w nim olej
0
@FcPortoFan1999, powiem Ci w przyszłym tygodniu, bo aktualnie akurat jestem w Polsce
0
@FcPortoFan1999, aktualnie więcej przebywam w Niemczech, niż w Polsce. Może dlatego.
0
@fur_Deutschland, skądś Cię kojarzę
0
Trzy punkty przy własnym serwisie dała jej wygrać Iga, dobry wynik chyba jak na dwa sety.
0
Iga Świątek chyba nie ma zamiaru dziś grać długiego meczu. Może rzeczywiście we wcześniejszych meczach miała „te dni” i eksperci mieli rację
0
@FanBarcYxD, aktualnie żadnej, szukam właśnie lapka, ale cena nie może być wygórowana i zastanawiam się co musi być minimum żeby ten FM poszedł. Z przyjemnością bym pograł
16
@zadafcb, jeśli ludzie oglądają FAME, słuchają jakiejś Bambi, fascynują się Fagata i jej podobnymi osobistościami to co się dziwić, że oglądają kabarety na takim poziomie. Zero zdziwienia
0
@MesQueUnClub96, a wczoraj jeszcze pisałeś, że nie chcesz żyć. Nieźle wahania nastrojów
0
@Kapitan hawk, nie zapomnij, że jesteś w Internecie
0
@Kapitan hawk, że Ci się chce
0
Do FM24 trzeba mieć grafikę dedykowaną?
0
@MesQueUnClub96, łatwo Ci przychodzi pisanie głupot
3
Trzy rożne i karny
1
Hurkacz kiedyś dokończy mecz?
0
@Tasde, Neues Camp Nou, dla Niemca
1
@KapitanLaRambla, wódeczka będzie potem
4
@KapitanLaRambla, witam Cię serdecznie chlebem i solą
2
Jeśli piłkarze grają w deszczu to dlaczego paletkarze nie grają w deszczu oraz błocie? Niech założą korki i jazda
0
W środku będzie dzisiaj Real Madryt z Viniciusem na czele
https://zapodaj.net/plik-elb2bh2Q5t
0
@kosmos91, @mekston, @Mezocyklon87, Panowie, nie musimy się zgadzać. Moim zdaniem BVB dochodząc do finału ma odpowiednią mentalność oraz umiejętności żeby spróbować powalczyć z Realem. Nie są oczywiście faworytem, skazywani są na porażkę, ale to jeden mecz, zdarzyć się może wszystko i ja będę wierzyć w Borussię. Nie takie drużyny potrafiły się stawiać dla faworytów
2
@revolution33, tak, są w stanie. Jeśli postawili się PSG to mogą się postawić też Realowi