0

Dzień dobry, czy ktoś rozumie tego Pana?

https://zapodaj.net/plik-X6a0qoajjd

0

@pt9, pracuje na maszynach CNC. Konkretnie na krawędziarkach CNC. Jest to smutne ogólnie, ale plus jest taki, że udało się chociaż tego nauczyć i szukając pracy mam zawód i doświadczenie. Jestem zmęczony tą pracą i z przyjemnością zmieniłbym na coś innego, ale aktualnie nie mam na to możliwości.

Fajnie byłoby otworzyć firmę zajmującą się obróbką blachy, z parkiem maszyn. Wciąż jest na to spore zapotrzebowanie, ale żeby wejść na rynek i móc wykonywać usługi trzeba mieć spore zaplecze finansowe.

Ogólnie na pewno tak sprawy nie zostawię i kiedyś będę chciał wrócić do nauki czegoś co pozwoli na to żeby szukać pracy w czymś innym, ale na dzień dzisiejszy muszę się zająć innymi rzeczami :/

0

@Rust_Cohle, wiesz kogo możesz dobić

0

@HighestInTheRoom, ja się znam jak świnia na gwiazdach. Pytam po prostu czy tak nie jest przyjęte w tym sporcie

0

@HighestInTheRoom, podczas akcji raczej powinno być cicho

0

@takisobiektos, ja też musiałem poprawiać i dopisałem „chyba” :D

1

@Herato, ZAZA chyba

1

@Transu96, najlepszy jest pad od PS5

3

@Rust_Cohle, przestałeś nad nim panować, niestety.

0

@tristan87, nie można byłoby zastosować jakiegoś wozu, który posiada armatkę wodną?

1

@barteq, mnie nie przekonuje opcja żeby pary homoseksualne wychowywały dzieci. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, nie musisz się ze mną również zgadzać.

Pewnie są pary homoseksualne, które wychowałyby dziecko odpowiednio, ale są również takie, które dziecku mogłoby narobić więcej szkód niż pożytku. Żeby pary homoseksualne mogły mieć pozwolenie na adopcję powinna być mocna weryfikacja na pozwolenie.

Na dzień dzisiejszy środowisko LBGT i inne tego typu swoimi zachowaniami bardziej do siebie zniechęca niż zachęca. Nie mam nic do ludzi tego typu, niech sobie żyją jak chcą dopóki nie wchodzą mi w drogę, ale część rzeczy powinna zostać tak jak jest, bez żadnych zmian.

1

@barteq, no nie wiem czy dla takiego dziecka wychowywanie przez osoby homoseksualne to dobry wybór. Ja osobiście nie chciałbym być wychowywany przez takich ludzi

3

@Barcasub, mecz towarzyski po zakończeniu sezonu, bo zawodnicy mają za mało meczów w nogach

0

@MesQueUnClub96, dla tych z paletkami to widzę wszystko przeszkadza. Jak nie doping na trybunach to deszcz z nieba. Pipy

6

@Luciano99, wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie się zająć wyjaśnieniem tej sprawy, zapisuje to

0

@Barcasub, prowokacja, muszę Cię niestety zgłosić

8

@MesQueUnClub96, oni czytają La Ramble i chcą Cię wyprowadzić z równowagi, lubią jak się denerwujesz

3

@Kgorecki2500, ja mogę Ci wysłać swój numer konta jeśli Ty nie masz co robić z pieniędzmi

1

@Lucerfi, masz 100% racji, ale żyjemy w takich czasach, że będziesz za to wytykany palcem. Świat zwariował.

6

@MesQueUnClub96, bo jestem za małżeństwami między kobietą, a mężczyzną. Zacznie się od małżeństw, skończy na adopcji dzieci, bo przecież z jakiegoś powodu nie mogą mieć swoich.

Ciekawe dlaczego.

0

@FcPortoFan1999, na gromnice na szparagi

37

@MesQueUnClub96, oby nie

1

@TR3YWAY, brat jeździ w ciężarówkach, ale jak miał się wysikać to zjeżdżał na chwilę na parking. Jeśli ktoś sika do butelek to powinien się leczyć

Jednak też słyszałem o tym, że sikają do butelek właśnie kierowcy. Ciężarówek, busów i innych tego typu. Niezły syf. Choć znam też ludzi, którzy sikają do butelek, bo nie chce im się schodzić na dół do kibla, no ale to już osobny sort

3

@Kessie, Ty sikasz pod siebie

5

@TR3YWAY, a wanna?

Są też podobno tacy, którzy sikają do butelek lub kanistrów

5

@Comentateiro, to normalne w wieku 176 lat, masz prawo mieć takie humorki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Arys, no i co z tą sąsiadką? Mamy piątek, a tu żadnej aktualizacji

0

@jacobFCB, taka o

https://zapodaj.net/plik-RCvUzzeIGd

Nawet nie trzeba w nią czasem klikać i sama gra xd

0

@bodzio10, nie szanuje żadnego polskiego klubu, najśmieszniejsza liga na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?