FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96, wysłałem do Ciebie wiadomość PW, dostosuj się do niej w ciągu maksymalnie jednego tygodnia. Daje Ci czas do kolejnej niedzieli.
Pozdrawiam.
17
@Emhyr, to nie jest żadna wkrętka. Wiele meczów było beznadziejnych i nie dało się ich oglądać nie przysypiając z nudów.
Choć ja jestem jednym z tych, którzy nie przypisują pełnej winy dla Xaviego, a również dla piłkarzy. Moim zdaniem jeśli Flick nie będzie w stanie odbudować tych graczy przede wszystkim mentalnie to Barcelona będzie grać tak samo beznadziejnie jak w tym sezonie. Męczenie buły, brak kreacji, brak zaangażowania. To nie tylko wina Xaviego, a on na tym najbardziej ucierpiał.
5
@Sulimo, za co pozew?
19
@clyde, jeśli chcesz go takiego zapamiętać to już może nie odpalaj tego dzisiejszego meczu dla bezpieczeństwa
2
@Stinger_, niesamowita sprawa, @MesQueUnClub96 juz pewnie nie może się doczekać
1
Oni od dzisiaj paletkami będą grać już do trzech wygranych setów?
1
@Sysia11, no to widzisz, ja swoje kupiłem z przebiegiem 170kkm, a teraz ma 315kkm w 5 lat, a oprócz tego sporo też jeżdżę autem narzeczonej.
Oczywiście nie ujmuję Ci niczego, a poprzedni wpis był bardziej dla żartów. Masz rację, że nie mogę mieć pojęcia na temat tego jak jeździsz. W każdym razie oponami się zainteresuj żeby się mężowi nie zapomniało wymienić, bo jazda na starych oponach również może być tragiczna w skutkach
Pozdrawiam
0
@DamianBarcaCule, wygląda na takiego, który sobie nie żałuje po zakończeniu kariery. Trudny tryb życia chyba
1
@Sysia11, ani jednego punktu karnego nie mam proszę Pani, a jeżdżę po całej Polsce, Niemczech czy Holandii. Zdarza mi się również przejeżdżać przez Czechy.
Ile kilometrów rocznie jeździsz? Ile zrobiłaś odkąd zdałaś prawko?
1
@pt9, jeszcze nie wypuścili aktualizacji
2
@Sysia11, przecież Ty nawet nie wiesz jakie masz opony w aucie to skąd możesz wiedzieć jak jeździć
0
Gdyby ktoś się zastanawiał nad tym jak wygląda jazda „szybko, ale bezpiecznie” to nie o styl prezentowany na filmie niżej chodzi.
Ten Pan czy Pani prawdopodobnie wzrok miał/a zupełnie gdzie indziej niż w stronę kierunku jazdy. Mam tylko nadzieję, że z uderzonego auta wszyscy przeżyli
TAK NIE JEŹDZIMY
0
@Kgorecki2500, w Zgorzelcu są ogromne korki, niech uważają
7
@Ojciec5tkidzieci, przynajmniej prawdziwy, a nie jakiś sztuczny udawany
A i do pieca podłoży
36
Ja już zaczynam rozumieć skąd ten mental Realu
2
@barcelonaLM, okropna jest ta nowa rzeczywistość
1
@Emhyr, super wow
1
@MesQueUnClub_87, również jestem przekonany, że Laporta nie zrobi nic. To w jaki sposób ten piłkarz opuścił klub to nieśmieszny żart
2
@MesQueUnClub_87, śmiesznie by to teraz wyglądało gdyby Messi po takim czasie przyjechał się pożegnać. Laporta mógłby jeszcze powiedzieć, że sorry za to kłamstwo malutkie o tym, że miałeś wrócić (do Messiego i kibiców)
0
@Faro, znam, Ciebie
0
@Faro, no, odróżnia. Nie wiem czy Ty serio masz tak duży problem czy udajesz.
W ludziach, którzy teraz się wzruszają i jest im przykro, że Kroos kończy karierę nie musi być nie wiadomo jak dużo myśli. Wystarczą wspomnienia i to, ze nigdy więcej nie zobaczą tego piłkarza na Bernabeu, bo kończy swoją karierę. Nie trzeba być dorosłym człowiekiem, rozwiniętym emocjonalnie i intelektualnie żeby coś takiego przeżywać. Dzieci, które cieszyły się grą Kroosa na Bernabeu również pewnie płakały, bo to dla nich przykry moment. Jeszcze raz się powtórzę, nie wiem czy masz tak duży problem czy po prostu udajesz
5
@Faro, XD hahahahhaha
Nie musi być rozwinięty emocjonalnie żeby rozumieć, że jego ojciec kończy karierę i nie będzie mógł go oglądać na najwyższym poziomie
0
@Faro, nie rozumiał, że jego ojciec kończy karierę i przestanie grać w piłkę? O czym Ty chłopie mówisz
3
Vinicius godnie zastępuje Ronaldo jeśli chodzi o symulowanie
1
@Pawel13sz, z Realem 66-0? Chyba w pierwszej połowie
2
Szkoda, że nie byli tacy skrupulatni jak Vinicius strzelał bramkę ręką
2
@trolownik, czyli on tak samo jak Lewy ma problemy w małżeństwie i szuka partnerki do bachaty
0
@Katalończyk 99, Almeria nawet pomimo spadku w poprzednich meczach pokazywała charakter, a Cadiz na wyjeździe juz może całkowicie nie zależy. Żadna ustawka
0
@Katalończyk 99, ustawka? Cadiz ma w dupie, bo i tak spada
8
Lech chyba nie ma takich motywatorów jak Arka i dlatego tak grają