FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@cules100pro, XD a Ty co taki agresywny? Co on Ci zrobił?
0
@AssisMoreira, czas na głosowanie już minął. Dodi wygrał.
Reszta głosów nie będzie brana pod uwagę.
0
@misterio, wyprowadź się do Chin to se będziesz mógł stawiać monetę rantem na butelce w przyspieszającym pociągu. Ech
0
@misterio, znaczy ja nie rozumiem z czego tu się jarać po tym filmie. Przecież ten pociąg jedzie wolno :/
2
@MesQueUnClub96 jakby co to wygrałeś plebiscyt na najciekawszy opis na FCBarca.com.
Jednogłośnie.
Oddanych głosów: jeden
0
@bartekvisca , ten klub od dawna jest opierany na znajomościach, a nie faktycznych umiejętnościach i doświadczeniu. Dlatego też Barcelona znalazła się w takim bagnie, a Laporta miał być tym, który te Barcelonę z tego bagna wyciągnie i nie do końca mu to raczej wychodzi
1
@97ketrab, XD śmieszne
1
@97ketrab, kurczę, jesteś jedynym, który oddał głos. Jak myślisz, dlaczego?
1
@bartas97, szkoda, że i tak większość komentujących nie ma choć w 1/4 takiego życia jak on i nie mogą się nazwać fachowcami w tym co robią. Nie wiem czy to tylko polskie, ale u nas na pewno sporo osób zżera zazdrość i tylko patrzą, az się komuś noga powinie.
Nawet jeśli coś sobie planował i nie wyszło to życie, różnie bywa, a na to żeby objąć zespół za granicą czas jeszcze przyjdzie. Na dzień dzisiejszy i tak jest najlepszym polskim trenerem.
W każdym razie moim zdaniem to dziennikarze pchali go za granicę i trąbili o tym najgłośniej, a teraz to z Papszuna robią sobie bekę, bo nie wyszło :D
1
Kto według z was ma ciekawszy profil na FCBarca.com?
@MesQueUnClub96 czy @Lionel_Messi10?
2
@PatrykBarca, dlaczego tak mocno wypomina się te zagranice dla Papszuna? On ją sobie wymyślił czy dziennikarze to nakręcili?
2
@mekston, ja jak jednego kiedyś zapytałem o multi to mnie zwyzywał. Myślę, że jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia to nie reaguje :)
0
@Herato, fizjo lub pomyśl o wkładkach, które będą dobrane typowo pod Twoją stopę. Zbadają Cię, sprawdzą czy nie masz jakichś wad jeśli chodzi o stopę i dobiorą indywidualnie wkładki. Jestem po artroskopii kolana i zaraz po średnio udanym zabiegu wróciłem do pracy i kolano bardzo źle to znosiło, a jak wyrobiłem sobie wkładki, które trochę poprawiły wady w stopach to jestem w stanie w miarę wytrzymać w stojącej i fizycznej robocie. Samo badanie + wkładki to koszt jakichś 400zł, ale warto zadbać o stopy i kolana
10
@FcPortoFan1999, Dodiemu coś się przyśniło i znowu próbuje udawać znawcę
0
@Hindus, następny mądry. Spójrz na całą karierę Kroosa i to co w niej osiągnął. Może i lepszy od Xaviego czy Iniesty nie jest, ale jak najbardziej się „otarł”
21
@abram3k, nie otarł się? Chyba odrobinę odleciałeś, ale to w sumie nie pierwszy raz
0
@mekston, dla mnie to on nie ma żadnej złotej piłki, bo wszystkie z nich trafiły do niego dopiero po tym jak groził dziennikarzom z bronią w ręku żeby na niego głosowali. Niby karzeł, a jednak terrorysta
0
@RomanHoffer, tak dobrze jest wyważyć koła raz na jakiś czas. Ile kosztuje to w zależności od rozmiaru felg i tego jak drogi jest dany warsztat. Coś koło stówki to myślę minimum, a jak duże miasto to może być jeszcze drożej. Narzeczona w mieście 50 tysięcy mieszkańców zapłaciła 100–120zl za zdjęcie zimowek z auta, wyważenie letnich które były w bagażniku i założenie ich na auto. Żadnych opon z felg nie musieli zakładać ani zdejmować
0
@RosjaninBut, ciekawe czy kiedyś zrozumieją jaki błąd popełnili wpuszczając ich Do Europy
0
@Ojciec5tkidzieci, posłuchaj @draxidox to on Ci wszystko wyjaśni
6
@Ojciec5tkidzieci, zaraz zostaniesz zaatakowany, że jesteś jednym z tych co jeżdżą szybko, ale bezpiecznie i jesteś zagrożeniem na drodze
0
@NeroTFP1, ja tam nie wchodzę, bo mi palce cierpną nawet wtedy jak pisze „Real Madryt”
9
@Antimadridista_WR, dziwi mnie to, że oni chcą w ogóle pisać takie artykuły dla pięciu użytkowników
0
@tbas, dodajmy, że prywatnie, a nie na NFZ
0
@NeroTFP1, źle się czyta takie rzeczy. Takim ludziom życzę wszystkiego co najgorsze
0
Zbiera się już powoli na wymioty od tych codziennych wieści na temat Barcelony od dziennikarzy. Oni chyba na kole losującym wybierają o kim tym razem napisać, pewnie wzięli sobie to koło od Dembele jak odchodził
2
@Patrykl145, A jak autobus?
2
W Barcelonie już byłyby komentarze o zwolnieniu Motty
0
@Who_you_mam, nie musisz sobie wyobrażać, już za kilka tygodni będziesz mógł to obejrzeć haha
0
@barcelonaLM, ta obok Alvareza to @agaFCB?