FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam, Anka powiedziała do Lewego, że przyjeżdża Hiszpan i czy mógłby jej zostawić wolną chatę?
4
@Deviler, wow niesamowite. Dzieci w szkole, Anka u Hiszpana, nudziło mu się w domu i wpadł wcześniej. O nic nie walczy
Ma Kontrakt, nikt go z klubu nie wygoni na siłę :)
1
@macio_944, fajny z Ciebie chłopak
1
@macio_944, nie zapomnij o PS5 dla mnie
2
@Deviler, trenerów mających fach w ręku jest jak na lekarstwo, dlatego też Laporta zostawił fachowca na ławce
1
@Deviler, on też mówił, że odchodzi jak Xavi?
0
@kigani, a gdzie ja napisałem, że Ty sobie coś wymyśliłeś?
Mój komentarz nie ma na celu atakowania Ciebie w żaden sposób. Zluzuj
0
@kigani, podziwiam ludzi, którzy z taką intensywnością piszą o tym kto odejdzie, a kto przyjdzie do Barcelony. Szacun
0
@messiiiiik, a bo tam jest zawieszenie pompowane, no to koszty naprawy większe niż normalnego. Najgorsza jest rdza, one potrafią być mocno zeżarte. Jak zgniły to żadne auto nie ma sensu
0
@FcPortoFan1999, chyba 1-1-2-7
0
Luis Diaz z Liverpoolu, Nico z Athletic, Simons z PSG, niedługo jeszcze zacznie być grzany powrót Neymara, a nikogo poza Roque Xavi nie chce tracić. Jak oni wszyscy się zmieszczą w tej ofensywie?
1
@messiiiiik, a jakie ma wady, co tam się w nim głownie dzieje? Znając życie to rdza (czy się mylę?), ale co jeszcze?
Jeśli znasz wady i jesteś w stanie sobie z nimi poradzić, a cena jest okazyjna i sam egzemplarz jest w miarę przyzwoitym stanie to może warto?
1
@Dieselzor, tak, dlatego to jest opcja głównie kiedy bardzo potrzebujesz. Ja sobie wyrabiałem za darmo, ale mam wykupiony wyższy plan. No i mi się przydaje przy wypłatach gotówki za granicą z bankomatu, więc inna sytuacja
0
@escarabajo, West Ham ma jeden mecz więcej niż United, a mają stratę dwóch punktów. Ciężko będzie im przeskoczyć ekipę z Manchesteru w tabeli
1
@ranger3120, gdybyś potrzebował fizycznie karty to bardzo sprawnie ja również wyrabiają i wysyłają, ale jak szykujesz się tylko na kilkudniowy wyjazd to raczej bez sensu
1
@Albatros, jeszcze mój imiennik, Boże
0
@FcPortoFan1999, weź się naucz a końcu stawiać te przecinki w normalnych miejscach!!!
0
@Zoker, @ranger3120, czyli wciąż jakieś tam szanse mają. Choć City zdecydowany faworyt, no ale może chociaż przez jedną połowę będą emocje.
@DonAndrzejos, Karolku, nie uruchamiaj się
0
Jak wygląda sytuacja w Premier League między City, a Arsenalem? West Ham musiałby wygrać czy przy remisie wciąż Arsenal ma szansę?
9
@Albatros, jeśli Xavi po zrobieniu z gęby dupy wciąż ma jakichś obrońców to jestem zaskoczony
4
@tomek8756, nie bronie nikogo, ale ona nie musiała mieć żadnego wylewu żeby pieprzyć głupoty, nie wiem co gorsze
0
Przyjeżdża Barcelona z wielkim Xavim na ławce i dostaje oklep 4:2, a przyjedzie Villarreal, który zajmuje 8 miejsce i prowadzi. Coś mi się tu nie zgadza :/
0
@Misiaczek09 co tam chciałeś, że usuwasz komentarze?
2
@PatrychoO, faktem mój drogi jest to, że Djokovic jest najlepszy, a nie Federer.
0
@PatrychoO, widzę, że robisz wjazd w gorące tym tekstem, że najlepszy tenisista hmmm
1
@Lionel_Messi10, no tak było i już
1
@P33ck, racja Peeeck
0
@Albatros, taaa, widzę
0
@MesQueUnClub96, Dodi jeśli dochodzi do sytuacji, że Ty w dyskusji z kimś masz rację to z tą drugą osobą naprawdę jest duży problem
2
@HighestInTheRoom, on mi rozkręca przerwę w robocie teraz