0

@Who_you_mam, Anka powiedziała do Lewego, że przyjeżdża Hiszpan i czy mógłby jej zostawić wolną chatę?

4

@Deviler, wow niesamowite. Dzieci w szkole, Anka u Hiszpana, nudziło mu się w domu i wpadł wcześniej. O nic nie walczy

Ma Kontrakt, nikt go z klubu nie wygoni na siłę :)

1

@macio_944, fajny z Ciebie chłopak

1

@macio_944, nie zapomnij o PS5 dla mnie

2

@Deviler, trenerów mających fach w ręku jest jak na lekarstwo, dlatego też Laporta zostawił fachowca na ławce

1

@Deviler, on też mówił, że odchodzi jak Xavi?

0

@kigani, a gdzie ja napisałem, że Ty sobie coś wymyśliłeś?

Mój komentarz nie ma na celu atakowania Ciebie w żaden sposób. Zluzuj

0

@kigani, podziwiam ludzi, którzy z taką intensywnością piszą o tym kto odejdzie, a kto przyjdzie do Barcelony. Szacun

0

@messiiiiik, a bo tam jest zawieszenie pompowane, no to koszty naprawy większe niż normalnego. Najgorsza jest rdza, one potrafią być mocno zeżarte. Jak zgniły to żadne auto nie ma sensu

0

@FcPortoFan1999, chyba 1-1-2-7

0

Luis Diaz z Liverpoolu, Nico z Athletic, Simons z PSG, niedługo jeszcze zacznie być grzany powrót Neymara, a nikogo poza Roque Xavi nie chce tracić. Jak oni wszyscy się zmieszczą w tej ofensywie?

1

@messiiiiik, a jakie ma wady, co tam się w nim głownie dzieje? Znając życie to rdza (czy się mylę?), ale co jeszcze?

Jeśli znasz wady i jesteś w stanie sobie z nimi poradzić, a cena jest okazyjna i sam egzemplarz jest w miarę przyzwoitym stanie to może warto?

1

@Dieselzor, tak, dlatego to jest opcja głównie kiedy bardzo potrzebujesz. Ja sobie wyrabiałem za darmo, ale mam wykupiony wyższy plan. No i mi się przydaje przy wypłatach gotówki za granicą z bankomatu, więc inna sytuacja

0

@escarabajo, West Ham ma jeden mecz więcej niż United, a mają stratę dwóch punktów. Ciężko będzie im przeskoczyć ekipę z Manchesteru w tabeli

1

@ranger3120, gdybyś potrzebował fizycznie karty to bardzo sprawnie ja również wyrabiają i wysyłają, ale jak szykujesz się tylko na kilkudniowy wyjazd to raczej bez sensu

1

@Albatros, jeszcze mój imiennik, Boże

0

@FcPortoFan1999, weź się naucz a końcu stawiać te przecinki w normalnych miejscach!!!

0

@Zoker, @ranger3120, czyli wciąż jakieś tam szanse mają. Choć City zdecydowany faworyt, no ale może chociaż przez jedną połowę będą emocje.

@DonAndrzejos, Karolku, nie uruchamiaj się

0

Jak wygląda sytuacja w Premier League między City, a Arsenalem? West Ham musiałby wygrać czy przy remisie wciąż Arsenal ma szansę?

9

@Albatros, jeśli Xavi po zrobieniu z gęby dupy wciąż ma jakichś obrońców to jestem zaskoczony

4

@tomek8756, nie bronie nikogo, ale ona nie musiała mieć żadnego wylewu żeby pieprzyć głupoty, nie wiem co gorsze

0

Przyjeżdża Barcelona z wielkim Xavim na ławce i dostaje oklep 4:2, a przyjedzie Villarreal, który zajmuje 8 miejsce i prowadzi. Coś mi się tu nie zgadza :/

0

@Misiaczek09 co tam chciałeś, że usuwasz komentarze?

2

@PatrychoO, faktem mój drogi jest to, że Djokovic jest najlepszy, a nie Federer.

0

@PatrychoO, widzę, że robisz wjazd w gorące tym tekstem, że najlepszy tenisista hmmm

1

@Lionel_Messi10, no tak było i już

1

@P33ck, racja Peeeck

0

@Albatros, taaa, widzę

0

@MesQueUnClub96, Dodi jeśli dochodzi do sytuacji, że Ty w dyskusji z kimś masz rację to z tą drugą osobą naprawdę jest duży problem

2

@HighestInTheRoom, on mi rozkręca przerwę w robocie teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?