FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom, dzisiaj Argentyna flagi opuszczone do połowy widzę
1
Xavi to jest gość, którego nie potrafię zrozumieć. Robi zmiany, ściąga już tego Lewego i w jego miejsce wpuszcza Ferrana Torresa, który od tygodni nie daje zupełnie nic zespołowi. Nie mogę zrozumieć czemu nie da tej szansy Vitorowi. Przecież Torres i tak nic nie robi na boisku
0
@Albatros, zgadzam się, odejść to powinien Torres, który będąc rekinem gdzieś się chyba utopił
2
Aktualizacja
POLSKA 2:0 Argentyna
Brawo Hubert Hurkacz jesteś top
5
Polska 1:0 Argentyna
1
@HighestInTheRoom, niekończąca się historia hahahaha
@Emhyr, on mi kiedyś dowalił, że nie mam się co odzywać, bo mało osób mnie obserwuje na FCBarca
0
Widzę, że dziś ciekawy wieczór na La Rambli. Ambasada Argentyńska
kontra ambasada Polska
2
@MesQueUnClub96, złej baletnicy to wiadomo co przeszkadza :)
1
@MichuZ44, chyba na głowę upadłeś Michał
2
@MichuZ44, nie wiem kto to wymyślił, komu to potrzebne?
0
@Stinger_, moim zdaniem kwestia trenera, śmiesznie to ogólnie wygląda, że kupują piłkarza za tak duże pieniądze, a nie dają mu konkretnej szansy. Czy możemy się temu dziwić? No mnie to nie dziwi ani trochę. Klub jest zarządzany od dawna gównianie, pieniądze są wyrzucane w błoto. Liczyłem, że cokolwiek się zmieni po przyjściu Laporty, że w klubie pojawi się rozsądek i mądrość, ale dosyć solidnie się przejechałem na grubasku
Rodrygo i Vini długo kaleczyli grę w piłkę w Realu, ale teraz stanowią o jego sile. Nie chce mówić, że z Vitorem byłoby tak samo, ale to, że go kupili i nie dali mu szansy w pierwszym zespole ani nie pozwolili mu grać w Barcelonie B to jakiś żart. Marnują chłopakowi czas swoimi decyzjami. Czas, którego potrzebuje żeby się rozwijać
0
@Stinger_, Vini i Rodrygo mają po 23 lata, Vitor ma 19. Czy jesteś pewny, że oni w jego wieku grali w reprezentacji Brazylii?
0
@HighestInTheRoom, trochę mnie uspokoiles, bo od momentu kiedy zaczął mi grozić wyprowadziłem się do DE w strachu.
2
@HighestInTheRoom, mnie chciał kiedyś pobić, uważaj.
2
@HighestInTheRoom, mam podobne zdanie, również nie należę do tych nowoczesno-myślących
1
@Lukikiki, każdy na La Rambli jest potrzebny, nawet cyrkowcy
0
Komentarz usunięty
1
@macio_944, Danke
1
@macio_944, no to jak już się będziesz decydował na PS5 Pro to weź proszę dwie sztuki, ja też z przyjemnością pogram w GTA
0
@macio_944, będziesz grał w GTA VI czy raczej odpuszczasz?
0
@tristan87, kontrola trzeźwości nie jest tu potrzebna
0
@TR3YWAY, nie kojarzę, przybliżysz?
0
@TR3YWAY, ile czasu minęło odkąd odszedł z Barcelony?
0
@michal199500hehe, no właśnie widać po co
4
@michal199500hehe, robił Ci ktoś test na inteligencję przed wejściem na La Ramble?
0
@FcPortoFan1999, nie prowokuj mnie.
0
@FcPortoFan1999, nie da się tego opisać słowami
4
@FcPortoFan1999, nie lubię o nich słuchać, patrzeć na nich, najchętniej wysłałbym ich w kosmos
1
Oglądasz sobie tenis, a słuchasz o madrytciokach, to już przesada
12
@Argy, a Ty pilnuj swojego konta na La Rambli