1

@Luciano99, może to i lepiej gdyby nie napisał.

2

@Deviler, może nieopodal jest zakład @Luciano99 i chciał żeby rzucił w @Comentateiro, bo dziadek szybko nie ucieknie

12

@Arden, 27 lat, a gość nie przeskoczył pewnego poziomu od przyjścia tu z Ajaxu. Oby jego przygoda z Barceloną wkrótce się zakończyła

0

@MOLESTA, jaki koszt regeneracji? Co się z nim dokładnie stało?

Robiłeś jakoś wysyłkowo czy na miejscu u kogos?

0

Wymieniał ktoś kompresor klimatyzacji u siebie w aucie i ma z tym jakieś doświadczenie? Nowy zamiennik, używka czy regeneracja?

5

@NeroTFP1, o szóstej? Podejrzewam, że niektórzy o 3. Sam miałem kiedyś okres wstawania o 3 żeby dojechać 120km do pracy, ale nie było to tego warte i zrezygnowałem

18

@betonito, nie. Już kiedyś to pisałem, ale jeśli Leo dostanie ZP za grę w MLS to tylko potwierdzi wartość tej nagrody

0

@tadzik447, może to Tadeusz Norek?

0

@piterheh86, LPG i benzyna normalna rodzina!!!

5

@Arden, Gavi z rówieśnikami

0

@tristan87, pewnie nie Ty jeden. Obiło mi się o uszy, że tam można spotkać odklejenców wśród moderatorów

0

Kto z kibiców Barcelony regularnie przesiaduje na najbardziej popularnej w Polsce stronie Realu Madryt? Zgłosi się ktoś?

0

BVB jeśli chciało się podłożyć mogli oddać mecz walkowerem

3

@IronSanHybrid, bardzo dobrze, trzeba znać swoje miejsce. Ten kurczak przypomina mi niektórych użytkowników La Rambli

1

@QQL5, z zimkami do parku, a jutro będziesz jęczał, że sklepy zamknięte, a jeść nie ma co

0

@Encore, ja mam tak samo jak sobie przypomnę, że trzy lata temu jeszcze normalnie chodziłem, a teraz po zabiegu kolana ciężko wytrzymać każdy dzień w robocie. Rozumiem Rafe

0

@NeroTFP1, chcesz mi powiedzieć, że Nadal jest na**bany?

2

@MesQueUnClub96, ale niech sobie wygrywa, jeśli jest aktualnie lepszym zawodnikiem to wygra ten mecz.

Ty nie rozumiesz, że ludzie tutaj nie komentują, bo nie lubią Nadala tylko komentują Twoje bzdury, które publikujesz każdego dnia.

6

@MesQueUnClub96, chyba sobie żartujesz? Tenisista, którego główną zaletą jest serwis nie może wygrać gema przy własnym podaniu i Ty mówisz, że to źle dla Nadala?

1

@HighestInTheRoom, może ona nie lubi Leo Messiego?

3

@FCBparasiempre, bo to jest syn Dody oraz @Rust_Cohle

3

@FCBparasiempre, Dodi jest jednym z tych użytkowników, którzy nie nauczyli się jeszcze dobierać odpowiednio słów do sytuacji

0

@MesQueUnClub96, nie, ale Ty jesteś gdzieś na samym początku najgorszych

0

@MesQueUnClub96, każdy jest fajniejszy niż Ty

0

@Rewolucja123, no ale się tak skończyło kolejny raz, a ta drużyna nie wyciąga wniosków i popełnia wciąż te same błędy

3

@MesQueUnClub96, XD nie mogę się doczekać kiedy mecz się zakończy i poznamy zwycięzcę

4

@Popitek12, przecież długie tylko przeszkadzają, a nie pomagają w takich sytuacjach

1

@TR3YWAY, nie wiem kto wymyślił ten obrócony znaczek Nike. Przecież jak się to będzie oglądać to każdy będzie myślał, że to jakiś błąd

1

@TR3YWAY, nie znam się na życiu, ale jeśli są takie sytuacje to prędzej czy później może dojść do jakichś konfliktów. Jakieś wspólne spotkania też mogą wyglądać dziwnie, chyba, ze wtedy już trójkąt

1

@TR3YWAY, to nie pierwsze takie pytanie od Ciebie, moim zdaniem masz w życiu jakąś zagwozdkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?