FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni dziś grają xd
0
Sane to dziś równie dobrze mógł zostać w Monachium
0
@tbas, nie ma czasu się po jajkach podrapać, tyle się dzieje
1
Niektórzy już przed meczem nastawiają się, że to Real awansuje, bo potem przy rzeczywistym awansie białych chcą krócej płakać w poduszkę
0
@MesQueUnClub96, ja myślę, że Ty możesz na spokojnie już wyjść z La Rambli
1
@HighestInTheRoom, XD hahahahahahah, ubaw po wejsciu na La Ramble pojawił się u mnie uśmiech
0
@Bilon87, niezły wywód
0
@Cvzx, powiedzieć w sumie może wszystko, a prawdy i tak się nie dowiemy
6
@Zoker, byłaby to piękna historia gdyby Dortmund zgarnął LM
1
@Arden, jeśli Bayern nie odda piłki Realowi to nie awansują. Real swoje awanse opiera głównie na grze z kontry i jeśli Bayern będzie chciał grać swoje i utrzymywać piłkę to średnio to widzę
0
@Culer9002, podejrzewam, że generuje ogromne pieniądze z tego kanału
0
@Misiaczek09, jak zobaczyłem jego kanał na YT to nie wierzyłem własnym oczom w ilość subskrybcji
0
@Miszak, na pewno PSG puści graczy, którzy potrafią grać w piłkę kiedy stracą Mbappe
0
Oby mina tego od romantyzmu się nie zmieniła :)
0
@AmigoBlancos, dla Realu to lepiej, że Carvajal schodzi z boiska, przecież on jest beznadziejny
0
@AmigoBlancos, to ten finał gdzie Ramos wyeliminował najlepszego gracza Liverpoolu?
0
Którego zawodnika Benfici tak bardzo jeszcze niedawno chciała La Rambla? To nie był właśnie Nunez, który zlał Barcelonę w LM? Czy coś mi się miesza i to kto inny ośmieszył wtedy Blaugranę?
0
@Miszak, co masz dokładnie na myśli?
0
@MesQueUnClub96, Dodi ile jeszcze do matur? Pięć lat?
1
@Zoker, załóż sobie swoją ambasadę i będziesz mieć skąd czerpać herby
5
@Bocheno1, dlatego dobrze, że @Rust_Cohle kibicuje Liverpoolowi i Nunezowi, dzięki temu mamy spokój
5
@Zoker, racja, dobrze napisane
52
@MesQueUnClub_87, nie mam innych wniosków. Na La Rambli są grupy wzajemnej adoracji i lizania pupci
0
Moim zdaniem Manchester United dzisiaj przegra mecz
2
@Arden, kuzyn mi wbił w głowę szpadel
@Khajio, co chcieli?
0
@Cule1234, ot nowość
1
@QQL5, hehe, żartuje sobie.
Zdrowia oczywiście życzę
2
@QQL5, a zakupy?
0
@FcPortoFan1999, czytanie La Rambli albo śledzenie wyniku to nie jest oglądanie meczu :)
W każdym razie wykrakałem, nie ma za co moje byle krakusy
2
@FcPortoFan1999, chyba beznadziejność polskiej piłki zaatakowała