0

Co oni dziś grają xd

0

Sane to dziś równie dobrze mógł zostać w Monachium

0

@tbas, nie ma czasu się po jajkach podrapać, tyle się dzieje

1

Niektórzy już przed meczem nastawiają się, że to Real awansuje, bo potem przy rzeczywistym awansie białych chcą krócej płakać w poduszkę

0

@MesQueUnClub96, ja myślę, że Ty możesz na spokojnie już wyjść z La Rambli

1

@HighestInTheRoom, XD hahahahahahah, ubaw po wejsciu na La Ramble pojawił się u mnie uśmiech

0

@Bilon87, niezły wywód

0

@Cvzx, powiedzieć w sumie może wszystko, a prawdy i tak się nie dowiemy

6

@Zoker, byłaby to piękna historia gdyby Dortmund zgarnął LM

1

@Arden, jeśli Bayern nie odda piłki Realowi to nie awansują. Real swoje awanse opiera głównie na grze z kontry i jeśli Bayern będzie chciał grać swoje i utrzymywać piłkę to średnio to widzę

0

@Culer9002, podejrzewam, że generuje ogromne pieniądze z tego kanału

0

@Misiaczek09, jak zobaczyłem jego kanał na YT to nie wierzyłem własnym oczom w ilość subskrybcji

0

@Miszak, na pewno PSG puści graczy, którzy potrafią grać w piłkę kiedy stracą Mbappe

0

Oby mina tego od romantyzmu się nie zmieniła :)

0

@AmigoBlancos, dla Realu to lepiej, że Carvajal schodzi z boiska, przecież on jest beznadziejny

0

@AmigoBlancos, to ten finał gdzie Ramos wyeliminował najlepszego gracza Liverpoolu?

0

Którego zawodnika Benfici tak bardzo jeszcze niedawno chciała La Rambla? To nie był właśnie Nunez, który zlał Barcelonę w LM? Czy coś mi się miesza i to kto inny ośmieszył wtedy Blaugranę?

0

@Miszak, co masz dokładnie na myśli?

0

@MesQueUnClub96, Dodi ile jeszcze do matur? Pięć lat?

1

@Zoker, załóż sobie swoją ambasadę i będziesz mieć skąd czerpać herby

5

@Bocheno1, dlatego dobrze, że @Rust_Cohle kibicuje Liverpoolowi i Nunezowi, dzięki temu mamy spokój

5

@Zoker, racja, dobrze napisane

52

@MesQueUnClub_87, nie mam innych wniosków. Na La Rambli są grupy wzajemnej adoracji i lizania pupci

0

Moim zdaniem Manchester United dzisiaj przegra mecz

2

@Arden, kuzyn mi wbił w głowę szpadel

@Khajio, co chcieli?

0

@Cule1234, ot nowość

1

@QQL5, hehe, żartuje sobie.

Zdrowia oczywiście życzę

2

@QQL5, a zakupy?

0

@FcPortoFan1999, czytanie La Rambli albo śledzenie wyniku to nie jest oglądanie meczu :)

W każdym razie wykrakałem, nie ma za co moje byle krakusy

2

@FcPortoFan1999, chyba beznadziejność polskiej piłki zaatakowała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?