FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może gdyby co poniektórzy skupili się na masowaniu tylko ręki, a nie innych części ciała młodego Hiszpana to ten wyglądałby nieco inaczej w tym starciu.
0
@FcPortoFan1999, to przeproś teraz wszystkich
0
@FcPortoFan1999, a nie pisałeś cały dzień, że Alcaraz wygrywa to w dwóch setach?
0
@FcPortoFan1999, ja widzę, że Ty byś nie chciał żeby Rublev wygrał drugiego seta.
0
@FcPortoFan1999, może ma ciche dni
0
@Firestone, wystarczy spojrzeć w komentarze i wiadomo z kim mamy przyjemność rozmawiać
0
@FcPortoFan1999, no hahaha, zabawne są komentarze tego użytkownika. Kompromitacja pełną gęba i ocenianie meczu, który jeszcze trwa i może się potoczyć w obie strony XD
1
@agaFCB, Ryby nie mają rąk
0
@Lionel_Messi10, XD jesteś zabawnym użytkownikiem
1
@Lionel_Messi10, już Ci mogę powiedzieć co będzie. Trochę pokory by Ci się przydało w wypowiedziach, bo to nie jest pierwszy raz kiedy komentujesz jak… niestety nie mogę napisać jak :)
0
@Lionel_Messi10, przeciez wyżej napisałeś, że ona już ją ograła :D
1
@Lionel_Messi10, XD widzę kolejny raz szybko zostałeś zweryfikowany
2
@Sinirsey, dokladnie, mam nadzieje, ze Polacy, ktorzy ubolewają nad brakiem handlu w niedziele przeżyją jakoś ten tydzień. W końcu w środę, piątek oraz niedziele sklepy będą nieczynne.
@QQL5, w Twoją stronę kieruje swoje słowa wsparcia
7
@Lionel_Messi10, odkąd Messi wygrał MŚ lepiej mi się śpi
0
@FcPortoFan1999, dziękuję serdecznie.
0
@Muszynianka, jak będą w potrzebie to zapłacą. Za Kane’a ile zapłacili? Kojarzysz?
0
@Muszynianka, Araujo myślami w Bayernie
0
@FcPortoFan1999, aha, chyba inaczej rozumiemy ten temat. Moim zdaniem Ty go nie rozumiesz
1
@NeroTFP1, dokładnie, @FcPortoFan1999 jak zwykle w swoim świecie
To już bliżej „kaszka kaszce”
1
@lntrowertyk, po co on go ściągał jak go nie chce?
3
@Kgorecki2500, dokładnie, nie ma co walczyć o swoje tylko trzeba grzecznie wykonywać rozkazy swojego szefa. Tak trzeba żyć
2
@Cygan BRC, moim zdaniem smutne jest to, że dużo ludzi w takich wojenkach nie potrafi docenić tego jak grają czy grali inni. Z trójki Djoko, Nadal i Federer każdy jest wyjątkowy i każdy miał swoje genialne momenty, ale statystycznie to Novak jest najlepszy.
Podobnie sytuacja ma się do Messiego czy Ronaldo. Jeden i drugi przestali grać w Europie i nikt nie jest w stanie zbliżyć się do osiągnięć jakie mieli grając w jednej lidze, obaj byli niesamowici, ale to Leo był i wciąż jest lepszy. Nie znaczy to żeby ujmować Cristiano, bo do jego poziomu, który prezentował w Realu nikt się nie zbliżył i nawet wychwalanemu Viniciusowi czy Mbappe jest do tego daleko
2
@Popitek12, jakie to ma znaczenie jeśli to Djoko jest najdłużej „jedynką” oraz ma najwięcej tytułów? No żadne, należy docenić i tyle.
1
@ShawnC, odpowiedzią jest sędzia, który nie stosuje się do regulaminu według którego ma sędziować. Pomijam fakt doliczenia do tego meczu tylko trzech minut gdzie same zmiany zajęły więcej. Nigdy nie zrozumiem jak sędziowie mogą sobie wybierać w jakich akcjach dadzą kartkę, a kiedy jej nie będzie. Wczoraj Musiala faulowany przed polem karnym i brak żółtej kartki, ale jak już faulowany był Bellingham to żółtko było. Modrić również po wejściu powinien obejrzeć żółtko, a go nie zobaczył
7
@P33ck, Federer to mi się kojarzy z takim gościem, który z klasą wszystkich na*****alał
0
@P33ck, czasem czytam sobie te wojenki tenisowe i nie wiem jak można mieć tu wątpliwości kto jest najlepszym tenisistą. Jak przeciwnicy Djoko mogą coś takiego podważyć?
2
@MesQueUnClub96, na pewno poziom drastycznie spadł jeśli niedawno wygrywali ją tacy piłkarze jak Messi czy Ronaldo, a teraz może być to Bellingham czy Vinicius. Obaj potrafią grać w piłkę, ale gdzie im poziomem do Messiego
8
@Luciano99, wystarczył jeden filmik i już zrozumiałem to wszystko.
1
@D10SLEO, obok powinien być wzór gaśnicy zamiast trofeum
1
@Visca_barca, a piąte Riqui Puig, bo poziom w MLS jest tak wysoki, że nawet on sobie tam radzi.