FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bulbulator, no widzisz, to już musisz rozmawiać z ludźmi, którzy się tak zachowują. Mnie osobiście nie interesuje czy strzela czy nie strzela
4
@Bulbulator, wcale mnie to nie dziwi, nie ma zbyt wielu osób, które interesują się tym co się dzieje w MLS
0
@Chucky, i byś go sprzedał?
0
@kamilos1214, raz jechałem z Wrocławia do Krakowa czy Krakowa do Wrocławia. Wsiadłem, wysiadłem, nic złego się nie wydarzyło
0
@MesQueUnClub96, Ty to widzę zrobiłeś się znawcą od każdej dyscypliny sportowej
1
@MesQueUnClub96, przecież zgina
1
@KrwawiaceoczyVEB, pewnie się po tym nie pozbiera
1
@VegetaPolska, a mógł uprawiać sport mając problemy z sercem i astmą? Wiesz więcej?
0
@bartas97, bezmózg, który znalazł sobie zabawę. Nie wiem co niektórzy mają w głowach
0
@ObiektywnyKibic121, ożeszty
0
@FcPortoFan1999, nie chodzę, bo leżę
0
@FcPortoFan1999, nie możesz się już doczekać kolejnego meczu ekstraklasy i dlatego mnie obrażasz?
0
@Popitek12, jesteś szalony, tak samo jak @FcPortoFan1999
2
@Popitek12, nie jestem w stanie patrzeć na grającego Ronaldo przez prawie 10min
0
@kigani, to może trzeba się pozbyć ich obu?
0
@kigani, czas na Sergiego Roberto
0
@AlexDark00, jeśli Lewandowski jest w stanie żyć z tym jakie masz na jego temat zdanie to może i ja sobie jakoś poradzę, może…
0
@AlexDark00, nie muszę szukać wspólnego języka z ludźmi w Internecie, całe szczęście…
@Bagsik88, dopóki nie zrozumiesz o czym jest cała dyskusja to nie mamy o czym rozmawiać, musisz wybaczyć
2
@QQL5, całe szczęście, że nasze życia nie wyglądają tak samo, bo na w ciągu tygodnia mam czas na zakupy, pracę i inne rzeczy i nie muszę płakać na La Rambli jak Ty, że nie ma czasu na zakupy od poniedziałku do soboty, bo cały dzień pracuje XD Już Ci tam napisali, że jak nie będziesz tyle czasu na La Ramble poświęcał to może i na zakupy znajdziesz czas. Ty będziesz miał pełną lodówkę, a my nie będziemy czytać bzdur, które wypisujesz
0
@Donnie_Darko, jestem w domu, co Ty za bzdury opowiadasz
0
@Donnie_Darko, to niech siedzi głodny, ja jedzenie w lodówce mam
0
@QQL5, jak Ty masz sobie znajdować kolegów jak nie masz nawet czasu zrobić zakupów?
0
@AlexDark00, nie oszukujmy się, ale jeśli wy z @QQL5 znajdujecie w sobie sprzymierzeńców to nie jest z wami dobrze ;p
0
@AlexDark00, ja jestem świetny i moje się liczy
@QQL5, dokładnie, 24/7 i dlatego w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty mam również czas na pracę, a i zakupy mam zrobione i w lodówce nie świeci tylko światło :)
1
@mleczkoo, w Niemczech niektórzy pracującej soboty sobie nie wyobrażają xD nie zmienia to faktu, że żyją i mają się chyba dobrze. Stacje benzynowe też nie wszędzie funkcjonują tak samo, a u nas chyba wszystkie albo prawie wszystkie otwarte 24/7
1
@Chada, nie zmienię, bo kocham te robotę, ale w niedzielę robić nie będę
7
@bari_94, może Barcelona powinna się zainteresować tymi Panami
3
@AlexDark00, Ty uważasz, że Lewy jest słaby, więc Twoje zdanie się nie liczy
3
@Danny Gaucho, bo liczy, że Tusk to zobaczy hehe
1
Komentarz usunięty