FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10, pieprzysz chłopie, możesz sobie co najwyżej pogadać, bo dobrej powtórki nie było i nie będzie
2
@Lionel_Messi10, gówno widać na tych powtórkach, a nie że piłka przeszła całym obwodem linie. Do tej pory nie pojawiła się choćby jedna powtórka, która rozwiałaby wątpliwości, a Ty pieprzysz, że był gol XD
0
@Lionel_Messi10, po czym twierdzisz, że gol dla Barcelony powinien być uznany?
0
@FcPortoFan1999, ewentualnie Brayanem
0
@FcPortoFan1999, rzeczywiście brzmi brazylijsko
0
@FcPortoFan1999, a jak masz na imię? Oscar?
0
@FcPortoFan1999, XD nie życzę Ci tego
2
@kigani, bardzo proszę o podesłanie filmu lub zdjęcia gdzie ewidentnie widać, że była bramka
0
@kulek22, czekamy na więcej.
@FcPortoFan1999, Ty to jesteś kawalarz
0
@kulek22, czemu dymy?
1
@kigani, skąd wiemy, że gol Yamala był prawidłowy?
0
@Lionel_Messi10, czyli od przyszłego sezonu on będzie grał w City? Już będzie go można zobaczyć w pierwszym składzie?
0
@DonCarletto, żebyś się hehe nie zdziwił
11
@draxidox, mam nadzieję, że w dalszej części filmu go zjadł
0
@DonCarletto, no ale nikt nie mówi, że polecicie bez niego. Oczywiście @VegetaPolska leci z wami
0
@against_modern_football, też jestem zdania, że Real Madryt oraz ich kibiców należy wysłać w kosmos, tak żeby nigdy tu nie wrócili
1
@FcPortoFan1999, 11+
2
@draxidox, Twoje pociechy również
1
@PatrychoO, nie rozumiem czemu one muszą się jakoś wyjątkowo starać, przecież wybiera społeczeństwo, demokrację mamy?
1
@Arden, od następnego meczu Araujo będzie biegać za Yamalem
0
@MesQueUnClub96, jak ja czytam Twój komentarz i widzę, że cos jest bardzo proste i Ty to napisałeś to wiem, że nie warto czytać dalej
1
@Oskar00, oczywiście, że nic by to nie zmieniło, bo dwa razy wychodzili na prowadzenie, a ostatecznie i tak przegrali. Raz się przegrywa, raz się przegrywa. Tak można podsumować ostatni tydzień w wykonaniu Barcelony
Charakter na najwyższym poziomie
7
@PatrychoO, no zgadza się, ale pokazywali te powtórkę chyba i wtedy bramkarz zasłaniał piłkę czy się mylę?
1
@JimMorrisonFCB, rzeczywiście może być drogo, bo tam automat
2
@TR3YWAY, zrobię za pińćset
0
@TR3YWAY, drzwi samochodu 15k? Co to za auto?
6
@Deviler, nie każdy myśli o takich gumach jak Ty z @Kessie
1
@Deviler, @Laporta czy Ty to słyszysz?
8
@Popitek12, a co to jest to Gran Derbi?
12
@VegetaPolska, żeby robić innych w konia i się dobrze bawić jak się gnoje nastawiają na miłość