0

@Lionel_Messi10, pieprzysz chłopie, możesz sobie co najwyżej pogadać, bo dobrej powtórki nie było i nie będzie

2

@Lionel_Messi10, gówno widać na tych powtórkach, a nie że piłka przeszła całym obwodem linie. Do tej pory nie pojawiła się choćby jedna powtórka, która rozwiałaby wątpliwości, a Ty pieprzysz, że był gol XD

0

@Lionel_Messi10, po czym twierdzisz, że gol dla Barcelony powinien być uznany?

0

@FcPortoFan1999, ewentualnie Brayanem

0

@FcPortoFan1999, rzeczywiście brzmi brazylijsko

0

@FcPortoFan1999, a jak masz na imię? Oscar?

0

@FcPortoFan1999, XD nie życzę Ci tego

2

@kigani, bardzo proszę o podesłanie filmu lub zdjęcia gdzie ewidentnie widać, że była bramka

0

@kulek22, czekamy na więcej.

@FcPortoFan1999, Ty to jesteś kawalarz

0

@kulek22, czemu dymy?

1

@kigani, skąd wiemy, że gol Yamala był prawidłowy?

0

@Lionel_Messi10, czyli od przyszłego sezonu on będzie grał w City? Już będzie go można zobaczyć w pierwszym składzie?

0

@DonCarletto, żebyś się hehe nie zdziwił

11

@draxidox, mam nadzieję, że w dalszej części filmu go zjadł

0

@DonCarletto, no ale nikt nie mówi, że polecicie bez niego. Oczywiście @VegetaPolska leci z wami

0

@against_modern_football, też jestem zdania, że Real Madryt oraz ich kibiców należy wysłać w kosmos, tak żeby nigdy tu nie wrócili

1

2

@draxidox, Twoje pociechy również

1

@PatrychoO, nie rozumiem czemu one muszą się jakoś wyjątkowo starać, przecież wybiera społeczeństwo, demokrację mamy?

1

@Arden, od następnego meczu Araujo będzie biegać za Yamalem

0

@MesQueUnClub96, jak ja czytam Twój komentarz i widzę, że cos jest bardzo proste i Ty to napisałeś to wiem, że nie warto czytać dalej

1

@Oskar00, oczywiście, że nic by to nie zmieniło, bo dwa razy wychodzili na prowadzenie, a ostatecznie i tak przegrali. Raz się przegrywa, raz się przegrywa. Tak można podsumować ostatni tydzień w wykonaniu Barcelony

Charakter na najwyższym poziomie

7

@PatrychoO, no zgadza się, ale pokazywali te powtórkę chyba i wtedy bramkarz zasłaniał piłkę czy się mylę?

1

@JimMorrisonFCB, rzeczywiście może być drogo, bo tam automat

2

@TR3YWAY, zrobię za pińćset

0

@TR3YWAY, drzwi samochodu 15k? Co to za auto?

6

@Deviler, nie każdy myśli o takich gumach jak Ty z @Kessie

1

@Deviler, @Laporta czy Ty to słyszysz?

8

@Popitek12, a co to jest to Gran Derbi?

12

@VegetaPolska, żeby robić innych w konia i się dobrze bawić jak się gnoje nastawiają na miłość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?