0

@Culer9002, kółko wzajemnej adoracji wjeżdża na pełnej

1

@Popitek12, jak nie można z Argentyny to nie da się wymienić największego zdrajcy

2

@PatrychoO, pewnie, że ma duży bebech

0

Komentarz usunięty

0

@QQL5, nadal uważam, że powtórki i to co dostaliśmy nie pokazują jednoznacznie, że była bramka. Udaj się gdzieś po okulary jeśli uważasz, że to na 100% gol

0

@QQL5, świetne ujęcie do oceny sytuacji.

Zacznij być popularny to będę się ślinić też do Ciebie. Na ten moment @Danny Gaucho z Tobą wygrywa.

0

@mekston, a w ostatnich trzech meczach dostaliśmy w cymbał

0

@mekston, no teraz przy stracie 11 punktów to już chyba najwięksi optymiści wierzą w tytuł, ale przy stracie 5 punktów gdzie Real ma ważną LM, a są wyjazdy chociażby do Sociedad to byłaby jeszcze szansa. Na pewno miałbym nadzieję gdyby wczorajszy mecz udało się wygrać, przynajmniej byłyby emocje być może do ostatniej kolejki

0

@mekston, bo to co oni wyprawiają od kilku lat powinno w końcu wpłynąć na to żeby z takim Realem na wyjeździe po wyjściu dwa razy na prowadzenie w końcu utrzymali te przewagę i nie prze**bali kolejny raz meczu. Oni grają w taki sposób od kilku lat, wyciągają wnioski, a za chwilę znowu jest to samo. To mam na myśli

1

@Danny Gaucho, no jakbyś to Ty zapraszał Łysy to już byłbym w drodze.

Byleby to było wiosło, a nie żeby mnie typ chciał lać, bo mu napisałem, że na jego powtórkach nie widać czy na pewno był gol ;p

1

@mekston, normalne, że się traci bramki po błędach lub spektakularnych akcjach przeciwnika, ale Barcelona traci bramki często w podobny sposób, cały czas mówią, że wyciągają wnioski, a wszystko co chwilę się powtarza. Jeśli Tobie pasuje to jak prezentuje się drużyna od kilku lat to spoko, ale dla mnie to co robią od dobrych kilku już lat, po kilkunastu razach kiedy wyciągali wnioski jest śmieszne i nie mam ochoty nawet szukać argumentów żeby ich bronić

A masz pewność, że Real nie straciłby jeszcze punktów gdyby wczoraj Barcelona zgarnęła pełną pulę? Nie masz, a mecze które wymieniłeś wyżej to kolejne żałosne straty punktów, których taki klub nie powinien notować.

1

@Cvzx, rzucał dopiero jak zjadł kanapki, on nie rzuca jedzeniem

2

@Kinginiesta, ale boli go noga

0

@QQL5, XD co mi w tej swojej Łodzi pokażesz?

0

@Donnie_Darko, super mordo, średnio mnie interesuje z kim on tam gra odkąd odszedł z Barcelony, a potem z Europy. Wyniki kręcone przez Messiego czy Ronaldo po opuszczeniu Europy nie robią na nikim żadnego wrażenia, bo grają w beznadziejnych ligach

0

@Kozinho., a ja mam inne zdanie na ten temat, bo w obu meczach byli na dużo lepszej pozycji, a ostatecznie i tak to zaprzepaścili. Może frajerstwo to zbyt duże słowo, ale ciężko szukać pozytywów po takich meczach

2

@mekston, owszem, tracenie bramek chwilę po wyjściu na prowadzenie i to jeszcze w tak żałosny sposób, kolejny raz to frajerstwo. Dwa razy mieli prowadzenie i dwa razy stracili je w głupi sposób, trzecia bramka dla Realu zresztą nie była lepsza.

Brak GL to kolejna żałosna sprawa w tej lidze, choć Canal+ wczoraj pokazywał, że według nich bramki nie było, ale nie wiem ile w tym prawdy. Sędziowie w La Liga to kolejny temat o którym ciężko wspomnieć jeszcze coś więcej.

Można było się spodziewać takiego wyniku po tym co zrobili z PSG. Wystarczył tydzień żeby zaprzepaścić cały sezon, nic się na błędach nie uczą mimo, że w ciągu sezonu kilka razy wyciągają wnioski od kilku lat

0

@QQL5, no to pokaż mi w którym miejscu to widzisz XD

1

@QQL5, ja nie widzę tutaj żeby piłka ewidentnie była za linią całym obwodem, jaki to dowód?

3

Ciężko szukać wymówek jak Barcelona kolejny raz frajersko przegrywa mecz, w którym już nawet dwa razy prowadzi

0

@Donnie_Darko, co Cię tam boli? Leo Messi i jego obrona chyba za bardzo niektórym do łba uderzyła

1

Witam, kolejny raz się potwierdziło, że ta drużyna nie ma jaj i charakteru. Prowadzić dwa razy z Realem, a ostatecznie przegrać go też trzeba umieć. Jeden tydzień i dzięki temu zamknęli LM oraz La Lige. Przynajmniej wiadomo, że już nie ma się czym ekscytować

0

@sokot, przecież dał obu

0

Potrzebny Messi i będzie w końcówce 2:3

0

Ferran Torres too rekin

8

Już widać, że kostka opuchnięta. Pewnie mało co pogra w tym sezonie już, o ile w ogóle

0

Nie liczcie na sędziów, bo oni uznają Realowi bramki strzelane rękami, więc tu oczekiwań zero.

0

Ten stadion Realu ładnie by się prezentował w drodze w kosmos

12

@GeneralXavi, zlej Real w dupe, Generale.

0

@Rl9k1nG, bardzo słabo grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?