FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91, tak jak mówiłem, odsunęli PiS od władzy, a przy kolejnych wyborach ludzie będą mieli ich tak dosyć, że znowu PiS będzie rządził. Koło się zatoczy
0
Dzień dobry, szkoda, że z PSG i Realem tak nie strzelał
0
@PatrychoO, to jakiś aktor?
3
@MesQueUnClub96, a co Tobie da zgłoszenie, że ktoś Ci coś napisze o Nowaku? W ogóle jakie groźby na La Rambli xd
0
@Emhyr, bo Wirtz to zdecydowanie większa jakość i jego cena nie jest z przypadku
0
@Bagsik88, przecież każdy doskonale wie, że takie miejsca są otwarte niemalże cała dobe, co jest również wyzyskiem pracowników :) Ja bym nie był przeciwny żeby ludzie w Maku czy KFC mieli wolne niedziele, a Tobie to, że nie ma niedziel handlowych przeszkadza xd
1
@qchulainn, tylko kolejne wypożyczenie lub sprzedaż. Z jego aktualną formą nie ma dla niego miejsca w Barcelonie
0
@Bagsik88, oczywiście, że więcej pracowników jest w sklepach, marketach czy galeriach, bo takich miejsc jest zwyczajnie więcej niż kawiarni :) Chyba, że u Ciebie jest więcej miejsc typu kawiarnia niż sklepy, w których ludzie mają wolne w niedziele to wtedy wybacz
I nie odpowiada się pytaniem na pytanie, nie nauczyli Cię tego? To Ty w całej dyskusji wiecznie nawiązujesz do kawiarni, więc jaki masz w tym cel?
4
@Luciano99, I się podniecać budując pięćset opcji możliwych składów
0
@Bagsik88, a jesteś w stanie przybliżyć statystyki ilości osób pracujących w sklepach, marketach, galeriach? Do innych grup zawodowych do których się tak odnosisz? Wywalczyli sobie to mają, a wcale im się nie dziwię, że mają wywalone na pracę w niedzielę. Ludzi do pracy w takich miejscach brakuje i brakować będzie, a pracujące niedziele na pewno ich nie przyciągną
3
@Luciano99, ciężko żeby było inaczej jak ona jest cięższa i większa niż samolot
0
@abram3k, on ma sędziować według regulaminu, a nie własnego widzimisię
0
@budel17, czym się zajmujesz w pracy + jakie fuchy poza robotą, że taki tryb życia szło wytrzymać?
3
@Danny Gaucho, no ale musisz je wysłać tak żeby paczka przyszła w niedziele albo do niedzieli była do odebrania, bo w tygodniu nie ogarnie
2
@MesQueUnClub96, szkoda, że nie razem z Getafe
4
@agaFCB, ja się tylko zastanawiam jak wygląda planowanie zakupów od niedzieli handlowej do niedzieli handlowej i ile razy musi jechać do sklepu żeby to wszystko przywieźć
2
@barcelonaLM, tak pisał, można tam przeczytać w dyskusji wszystko.
@Cvzx, właśnie też mi się wydaje, że zakupy to zawsze można ogarnąć nawet wracając do domu z pracy, ale może się mylę
13
@QQL5 takie luźne pytanko mam w sprawie tych nieszczęsnych niedziel handlowych.
Pisałeś, że od poniedziałku do soboty masz zawalone dni od rana do nocy i ciężko Ci się wybrać na zakupy żeby mieć wodę i jedzonko. Czyli jak jest niedziela handlowa to Ty musisz planować zakupy tak żeby Ci starczyły do kolejnej niedzieli handlowej czy jak sobie radzisz ogólnie?
0
@Roobo, Haaland bez formy jest wciąż lepszy niż aktualny Alvarez, który jest jeszcze gorszy
0
@matirix20, pewnie ze względu na problemy zdrowotne. Raczej by go nie trzymał Pep na ławie gdyby był zdrowy
1
@kamilos1214, idź smoka zobaczyć, a nie tych marnych kopaczy
1
@Messibestplayerintheworld, brak konsoli aktualnie i nie będzie jej na razie. Może akurat będą opóźniać premierę GTA VI ;p
@macio_944 byłby zadowolony
1
@macio_944, nie pamiętam nawet w które wersje GTA grałem… Będzie trzeba kupić konsole i ograć coś więcej niż samą VI
0
@mekston, a no, bo kolega wyżej raczej miał na myśli nasze media, a nie to co się dzieje w Stanach ;)
1
@kamilos1214, myślę, że jeśli trafisz na dobrych ludzi to ktoś pomoże. Powiedz, że źle się czujesz i czy możesz poprosić o zmierzenie ciśnienia
0
@mekston, wciąż w Europie nikogo za bardzo nie interesuje to co się dzieje w MLS ;)
1
@TR3YWAY, przyszły sezon może być (nie)ciekawy
0
@mekston, gdzie masz tutaj jakaś bzdurę? Odniesiesz się jakimś konkretem czy będziesz machał szabelką?
0
@Bulbulator, no lubię, ale nie rozumiem w którym momencie Ty mogłeś odebrać moje wpisy jako atak :D
@FcPortoFan1999, przeginasz dziś pałę
@mekston, jakie to ma znaczenie? Takie, że większość ludzi głównie śledzi Premier League, La Liga, Bundesligę, Serie A, Ligue1. Oglądalność średnio ma tu cokolwiek do rzeczy w momencie kiedy w Stanach żyje wielu ludzi, pewnie część to po prostu ogląda i stąd takie statystyki. Nie zmienia to nic w kontekście tego, że śmieszne jest szukanie sensacji w tym czy Messi czy Ronaldo strzelają czy nie strzelają, bo obaj są już w piłce nożnej dla funu, przynajmniej Messi
0
@Bulbulator, bo lubię rozmawiać i nie uważam żebym napisał coś złego :) To Ty masz kija w dupie