1

@Lionel_Messi10, od początku roku zdobył cztery bramki chyba, więc zablokowany to jest od dawna

3

@Lionel_Messi10, defensywny napastnik czyli

4

@Lionel_Messi10, XD kto go posadził? Ten co strzelił cztery bramki w tym roku? Dobrze, że reszta już Ci wyjaśniła

0

@Lionel_Messi10, komu kibicujesz w starciu City - Brighton jeśli w ulubionych zasłonach masz obydwa kluby, które teraz ze sobą grają?

2

Ciekawe czy @Rust_Cohle będzie jak Xavi

1

@Kondziubarca, no i wszystko jasne

0

@montiel, kim jesteś?

3

@MesQueUnClub96, biedactwo

0

@Ziemny, mi się podoba

0

@Bartas7VeB, @norbi77, a co to tylko Xavi odpowiada za to jak prezentuje się drużyna? Piłkarze swoim zaangażowaniem nie mają na to wpływu? Zostanie to zostanie, życie.

W tym klubie nie tylko trener jest czemuś winien

0

Gdyby nie odcięło prądu Araujo w meczu z PSG i z Realem po dwóch wyjściach na prowadzenie piłkarze z charakterem potrafiliby dowieźć 3pkt do końca meczu to na zostanie Xaviego każdy inaczej by patrzył. Jechanie biednego trenera, bo piłkarze nie mają jaj i charakteru, a najlepszy obrońca w zespole zawodzi w najważniejszym meczu, dajcie spokój

0

Jeśli Xavi rzeczywiście zostanie to wcale mnie to jakoś mocno nie zdziwi. Ciężko inwestować w klub kiedy drużyna w najważniejszych rozgrywkach daje ciała. Może nie ma pieniędzy?

0

@FcPortoFan1999, z Xavim też będą przejściowe

0

@Emhyr, raz miał być już Marquez, teraz odrzucony. Niesamowite historie

0

Xavi musi zostać na kolejny sezon, bo ma jeszcze dużo do pokazania

1

@Rust_Cohle, zobaczymy co czas pokaże

0

@Sysia11, co oznacza to, że skarpetki są serowymi zajazdami?

0

@Sysia11, a jakie on ma na sobie skarpetki?

2

Komentarz usunięty

0

@BORO_12, ale ja go nie skreślam. Tylko jeszcze nic po prostu nie pokazał. Oby mu wyszło, nie można na razie w to nie wierzyć

0

@BORO_12, @Dejvo, a co pokazał do tej pory Roque? To, że umie biegać?

0

@RysiuBaza, palce na siłowni mogą Ci się przydać

0

@RomanHoffer, nie znam się i nie potrafię nic więcej napisać, więc życzę po prostu zdrowia i wszystkiego dobrego. Oby wszystko zakończyło się pozytywnie

5

@D10SLEO, kto tam znowu doszedł

0

@Kozinho., a ja byłem na sorze i mi w taki sposób pomogli. Z jednego szpitala nie pomogli, ale w innym już chirurg się za to wziął. Może Twój przypadek jest inny, mi palca pociął na sorze

0

@Kozinho., no chłopie mam nadzieję, że nie dojdzie tam do niczego poważniejszego. Wiesz, że z takiej pierdoły mogą być poważne konsekwencje? Nawet takie jak pisze @Safrani?

0

@Kozinho., to normalne, że każą czekać dwa tygodnie jeśli w organizmie jest ciało obce? XD

Mi się kiedyś wbił opiłek metalowy, dłoń tak spuchła, że nie mogłem nią ruszać, a opiłek był w środkowym palcu :D Zrobili prześwietlenie i chirurg zabrał się do roboty i na moje pytanie co jeśli nie trafi w miejsce gdzie jest opiłek odpowiedział, że będzie ciął aż do skutku. Na szczęście trafił za pierwszym razem.

Tak czy siak czekanie tak długiego czasu z czymś obcym w ciele to trochę nieporozumienie ze strony szpitala

8

@macio_944, wielkich dosłownie

7

@SpainFanRM89, pokaż mi gdzie Barcelonie uznali bramkę strzeloną ręką po analizie VAR

16

@VegetaPolska, ogólnie Vegeta to nie pogrążaj się tu, bo jesteście jedynym klubem, któremu sędziowie uznają gole strzelane rękami gdzie wynik wisi na włosku, więc nie próbuj tutaj cokolwiek dyskutować.

Zwłaszcza, że to po wnikliwej analizie VAR XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?