FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
15
@QQL5, to między niedzielami handlowymi siedzisz głodny jeśli Twoje dni od poniedziałku do soboty są zawalone od rana do nocy?
3
@QQL5, osz niesamowite, że Ty chłopie od poniedziałku do soboty nie masz czasu żeby wyjść na zakupy xd
1
@Danny Gaucho, mi napisał, że uwielbia chodzić z samego rana do galerii żeby patrzeć na zamknięte witryny sklepów. Może potem ogląda otwarte, nie wiem choć się domyślam
4
@draxidox, oby go nigdy nie zdejmowali, bo mi dzieci w domu płaczą jak trzeba iść w niedzielę siedzieć za kasą do Lidla
1
@draxidox, taka piękna pogoda się szykuje, że nic tylko skoczyć do galerii. Po co żeś tam poszedł jak sklepy jeszcze zamknięte?
0
@FcPortoFan1999, obłąkany, zagubiony masochista
2
@draxidox, nie byłem w stanie obejrzeć do końca, ja pierrrr
0
@QQL5, dlatego ja chyba wyemigruję do Hiszpanii
2
Niedziela handlowa w Polsce? To @draxidox pewnie uśmiechnięty od samego rana. Weź swoje pociechy i leć na zakupy
0
@FcPortoFan1999, ja zawsze będę powtarzać, że Ty nie jesteś do końca normalny, pierwszym powodem było oglądanie ekstraklasy, teraz się zastanawiasz czy Twoje Porto powinno wygrać, co Ty bierzesz…
4
@lucca87, odpalaj FM albo FIFA i działaj mordo
3
@tomek8756, firma miałaby zaraz masę negatywnych opinii i nikt nie chciałby tam pracować, no ale jeśli coś jest negatywne wobec mężczyzn to w sumie git, nas można je**ć
2
@AFA, wszystko mi wysłał i potwierdził, że to on jest ojcem dziecka
0
@Afterlife, 35h tydzień pracy oznacza mniejsze zarobki, nikt mi nie zapłaci za to, że będę siedział w domu ;)
Nie
0
Pamięta ktoś te historie gdzie była dwójka białych rodziców i urodziło im się czarnoskóre dziecko? Ma ktoś może wideo?
Nie, że wideo z porodu, o historię chodzi
0
@Encore, zawsze jak oglądam gdzieś jakieś wycinki z jego zagrań to irytujące jest to jego jęczenie
0
@agaFCB, ja wszystko widzę
0
@agaFCB, Ty tam masuj rękę dla Alcaraza, a nie już Ci Rafa w głowie
4
@MesQueUnClub96, @Afterlife, kurczę jak wy słodko ze soba dyskutujecie, jakbyście się znali latami
0
@abram3k, a jak nie skandal to jak to nazwiesz?
0
@JohnnyBarca, ciekawe czy tak samo dobrze gra w golfa
5
@tristan87, czyli nie mamy żadnego problemu z alkoholem, bo można go dostać w świetnych cenach
7
@tristan87, jak mamy mieć problem z alkoholem w Polsce jeśli są organizowane tak świetne promocje?
0
@Afterlife, no no, 115 komentarzy w 7 dni, bardzo dobry wynik. Nick masz również ciekawy.
Pozdrawiam
0
@FcPortoFan1999, odpowie jak wróci
0
@MesQueUnClub96, @Rust_Cohle jaka opinia o nowym trenerze?
0
@smiatuniu, mecz musi być chyba bardzo interesujący jeśli w trakcie swojej ulubionej drużyny przeglądasz La Ramble? XD
0
Dobrze, że z Realem udało się odrobić straty w lidze, oby dziś Sociedad ich pocisnęło i już będzie tylko -2
0
@Pedri16Future, Ferrana to Ty nawet nie wymieniaj, bo on już kolejny sezon pokazuje, że nie można na niego liczyć