3

@esem91, odważny jak na kogoś komu można zrobić krzywdę samym wzrokiem

0

@Rl9k1nG, miodowe lata zdecydowanie

4

@lukaszbrk, kibice Cracovii też przyjdą świętować?

1

@dominox1998, wiem, oglądałem ten mecz, ale aktualnie nie ma to żadnego znaczenia

2

@bartas97, niemalże każdy klub z Ekstraklasy się kompromituje w ostatnich latach w pucharach, więc Wisła, która gra w niższej lidze nie powinna się tym raczej przejmować

0

@norbi77, no myślę, że są ludzie, którzy będą mieli inne zdanie niż Ty

0

@DonMatteo901, kibice Barcelony też ostatnio często mówią, że nic się nie stało i wyciągniemy wnioski

0

@VegetaPolska, taaaaaaaaaaaaaaa

1

Jak Wisła wygrała to może nie będą nikogo bić po meczu.

3

@MesQueUnClub96, nic dziwnego, że taki komentarz napisałeś akurat Ty.

Stary się na La Rambli przewraca

4

@Anyma, musisz mocno wspierać Lewego, nie zapomnij

0

Iga Świątek chyba dzisiaj wygra mecz

0

@Criss18Barca, trudno się nie zgodzić po tym co wczoraj BVB i PSG zaprezentowali w pierwszej połowie. Druga całe szczęście nieco lepsza

25

@MichuZ44, wystarczy kilkusekundowy film i wiadomo co to za człowiek

0

@Stinger_, ale wiesz, że każdy odpoczywa po swojemu? Ludzie są różni

0

@Herato, chyba za bardzo próbujesz planować ludziom życie. Chcą niech jeżdżą, często jeździłem w takie dni w miejsca gdzie niby będzie masa ludzi, a udawało się objechać tak, że wcale nie było ogromnych korków. Ponadto tak jak mówię, wjeżdżasz do jakiejś miejscowości i auto możesz zostawić, a przemieszczać się pieszo czy rowerami

1

@4drian0, hmm no kilku młodych chyba się rozwinęło u Xaviego, nie?

0

@bstryyy, a co Ty za głupoty opowiadasz. Dojeżdżasz na miejsce docelowo i potem przemieszczasz się głównie pieszo. Na pewno mniej stania w korkach niż w Krakowie, Wrocławiu czy Warszawie. Jak się nie ma do czego przywalić to już się znajdą tacy co szukają problemu w tym, że ludzie mając środę-niedziele wolną jadą gdzieś odpocząć xd

0

@Herato, a gdzie się jedzie w takie dni? To normalne, że jak jest kilka dni wolnego to ludzie chcą odpocząć

2

@AlexDark00, @Luciano99 dzis wypuścił film gdzie widać jak na dłoni co się wydarzyło między Tobą, a Lewym. Uspokój się już, proszę

3

@AlexDark00, Ty to się na temat Lewego nie odzywaj, bo to co zrobiłeś ostatnio i prezentujesz przez ostatnie miesiące sprawia, że nawet nie chce mi się wchodzić w dyskusję z Tobą

0

@HighestInTheRoom, zdjąłbyś mi kaganiec? Bo nie mogę nic mówić

1

@Lionel_Messi10, hahahahaha, wyobraźnia to Cię widzę nie zawodzi XD Otóż Ci muszę powiedzieć, że na piłce to Ty się znasz jak świnia na gwiazdach, a Lewy nie ma techniki tak samo jak Ty jesteś baletnicą

8

@Lionel_Messi10, Lewandowski zero techniki i dlatego utrzymuje się na najwyższym poziomie przez ponad dziesięć lat? Ty czasem myślisz co piszesz?

0

@Kamiloza91, bo ten mecz wygląda jak jakiś sparing na razie

4

To mogliśmy być my, a mamy gówno i nic. Dziękujemy drużyna

10

@tristan87, on już pewnie zapomniał, że grał w Dortmundzie

0

@Anyma, z Nowego Yorku przyleciałeś do Torunia żeby zwiedzić?

13

@Arden, średnie porównanie gdzie jeden przyjmuje piłkę w narożniku pola karnego, a drugi bliżej środka

0

@agaFCB, wyczuwam holidejsy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?