FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91, odważny jak na kogoś komu można zrobić krzywdę samym wzrokiem
0
@Rl9k1nG, miodowe lata zdecydowanie
4
@lukaszbrk, kibice Cracovii też przyjdą świętować?
1
@dominox1998, wiem, oglądałem ten mecz, ale aktualnie nie ma to żadnego znaczenia
2
@bartas97, niemalże każdy klub z Ekstraklasy się kompromituje w ostatnich latach w pucharach, więc Wisła, która gra w niższej lidze nie powinna się tym raczej przejmować
0
@norbi77, no myślę, że są ludzie, którzy będą mieli inne zdanie niż Ty
0
@DonMatteo901, kibice Barcelony też ostatnio często mówią, że nic się nie stało i wyciągniemy wnioski
0
@VegetaPolska, taaaaaaaaaaaaaaa
1
Jak Wisła wygrała to może nie będą nikogo bić po meczu.
3
@MesQueUnClub96, nic dziwnego, że taki komentarz napisałeś akurat Ty.
Stary się na La Rambli przewraca
4
@Anyma, musisz mocno wspierać Lewego, nie zapomnij
0
Iga Świątek chyba dzisiaj wygra mecz
0
@Criss18Barca, trudno się nie zgodzić po tym co wczoraj BVB i PSG zaprezentowali w pierwszej połowie. Druga całe szczęście nieco lepsza
25
@MichuZ44, wystarczy kilkusekundowy film i wiadomo co to za człowiek
0
@Stinger_, ale wiesz, że każdy odpoczywa po swojemu? Ludzie są różni
0
@Herato, chyba za bardzo próbujesz planować ludziom życie. Chcą niech jeżdżą, często jeździłem w takie dni w miejsca gdzie niby będzie masa ludzi, a udawało się objechać tak, że wcale nie było ogromnych korków. Ponadto tak jak mówię, wjeżdżasz do jakiejś miejscowości i auto możesz zostawić, a przemieszczać się pieszo czy rowerami
1
@4drian0, hmm no kilku młodych chyba się rozwinęło u Xaviego, nie?
0
@bstryyy, a co Ty za głupoty opowiadasz. Dojeżdżasz na miejsce docelowo i potem przemieszczasz się głównie pieszo. Na pewno mniej stania w korkach niż w Krakowie, Wrocławiu czy Warszawie. Jak się nie ma do czego przywalić to już się znajdą tacy co szukają problemu w tym, że ludzie mając środę-niedziele wolną jadą gdzieś odpocząć xd
0
@Herato, a gdzie się jedzie w takie dni? To normalne, że jak jest kilka dni wolnego to ludzie chcą odpocząć
2
@AlexDark00, @Luciano99 dzis wypuścił film gdzie widać jak na dłoni co się wydarzyło między Tobą, a Lewym. Uspokój się już, proszę
3
@AlexDark00, Ty to się na temat Lewego nie odzywaj, bo to co zrobiłeś ostatnio i prezentujesz przez ostatnie miesiące sprawia, że nawet nie chce mi się wchodzić w dyskusję z Tobą
0
@HighestInTheRoom, zdjąłbyś mi kaganiec? Bo nie mogę nic mówić
1
@Lionel_Messi10, hahahahaha, wyobraźnia to Cię widzę nie zawodzi XD Otóż Ci muszę powiedzieć, że na piłce to Ty się znasz jak świnia na gwiazdach, a Lewy nie ma techniki tak samo jak Ty jesteś baletnicą
8
@Lionel_Messi10, Lewandowski zero techniki i dlatego utrzymuje się na najwyższym poziomie przez ponad dziesięć lat? Ty czasem myślisz co piszesz?
0
@Kamiloza91, bo ten mecz wygląda jak jakiś sparing na razie
4
To mogliśmy być my, a mamy gówno i nic. Dziękujemy drużyna
10
@tristan87, on już pewnie zapomniał, że grał w Dortmundzie
0
@Anyma, z Nowego Yorku przyleciałeś do Torunia żeby zwiedzić?
13
@Arden, średnie porównanie gdzie jeden przyjmuje piłkę w narożniku pola karnego, a drugi bliżej środka
0
@agaFCB, wyczuwam holidejsy