4

@kondzik47, kilkaset, trzeba przestać kibicować Barcelonie i się przełączyć na jakieś City

0

@mekston, a no i wszystko wiadomo. Tu już po stylu pisania można było się domyślać, że to ktoś dosyć znany ;p

Co do tego niżej to w pełni się zgadzam. Jeśli pójdzie do Realu to ciekawe jakie ostatecznie koszty poniosą

0

@Xaviball, gorzej jeśli po odejściu Mbappe oni w przyszłym sezonie zaczną grać lepiej niż w obecnym. Gdzie był ten Mbappe w meczu z Borussia?

0

@DonCarletto, klubowi Real nie zapłaci, ale za to inne koszty będzie musiał pokryć, które też pewnie małe nie będą. Więc to nie będzie czysta pensja, nie?

O ile rzeczywiście przejdzie do Realu, bo wciąż oficjalnie nic nie wiadomo

0

@DonCarletto, żadnych bonusów za podpis i innych tego typu w tym przejściu nie będzie zawartych? Jedynie pensja i to tyle?

0

@97ketrab, jeśli liczba w nicku to Twój rok urodzenia to czytanie ze zrozumieniem powinieneś mieć już opanowane

A, cztery dni konto. Jaki wcześniej nick?

@Encore, taaaaa, za darmo to ten transfer jest tylko z nazwy

0

Mbappe już w dwumeczu z Borussia i w sumie z Barceloną również pokazał jak potrafi być decydujący. Nie ma tu co dramatyzować

0

@Arden, to chyba często tu wchodzisz, bo ja to widzę pierwszy raz

1

@bartas97, komisja ds. Kosmetyczki xd brzmi jak jeden z pomysłów Polskiego rzadu

1

@FcPortoFan1999, u nas ogólnie nie należy mieć żadnych nadziei co do rządu, z tego co obserwuję

0

@Messibestplayerintheworld, co to za piżama?

2

Jak Dodi mówi, że Bayer zaraz strzeli gola to znaczy, że będzie odwrotnie

0

@HypeR, no to pieprzysz

To nie Ty to napisałeś, wybacz mi

1

@DonCarletto, chyba chodzi o aktualnych mistrzów świata

0

@HighestInTheRoom, co to za jakiś kolejny oszołom

2

@Rl9k1nG, moja ma, dalej się kochamy

2

@Barcasub, on się po prostu interesuje takimi głupotami i żyje tym. Napisałbym coś jeszcze, ale za to może już grozić ban.

W każdym razie dobrze, że nie wszyscy chcą mieć dzieci, bo to mimo wszystko lepiej dla społeczeństwa.

0

@Argy, liczysz, że elementowi się w końcu znudzi?

0

@MesQueUnClub96, Ty zazwyczaj kibicujesz przeciwnikowi Nadala żeby prowokować innych na La Rambli, wciskać kit to możesz elementowi

0

@MesQueUnClub96, wczorajsze komentowanie tego co zrobi Bayern źle Ci wyszło, a dziś tak samo pewnie skończysz z tenisem. Kiedy w końcu odpuścisz udawanie eksperta oraz prowokacje w stronę innych użytkowników, którzy są za Nadalem?

4

@barcelonaLM, widzę, że próbujesz tutaj sprowokować niektórych użytkowników

0

@Kwiatek67, zbyt dobrze wygląda fizycznie żeby odpuścić sobie grę po kolejnym sezonie. Na pewno coś jeszcze pokopie

4

@Sherem, musisz się udać do @Comentateiro

0

@Danny Gaucho, no to właśnie, jeśli cały Notatnik w ilości 10 użytkowników przebywa na La Rambli i tam nikogo nie ma to jak oni mają więcej?

22

@Danny Gaucho, jak oni mogą być przed FCBarca jak wszystkich 10 użytkowników z Notatnika zawsze jest na La Rambli?

0

Marciniak może i sędziował ten mecz dobrze, poza kontrowersją w ostatnich minutach, ale to jak on podchodzi w meczach do rozdawania żółtych kartek to jakiś żart. Rudiger w pół łapie sobie Kane’a i nie daje żółtej, drugim razem zatrzymuje rozpędzonego Davies’a w kontrze i również brak żółtej, Kimmich miał trudne życie i faulował, potem zatrzymał rękami piłkę i też bez kartki. Chyba za daleko poszedł w tym swoim twardym prowadzeniu meczu, bo już nawet tam gdzie należy te kartkę pokazać i zawodnik musiałby się bardziej pilnować albo wyleciałby z czerwoną to jej nie dostaje i nie zmienia się nic. Odrobinę pajacuje łysy z boiska

0

@bartas97, zapewne coś jeszcze miał do doliczenia, a może dobrze mu się biegało i chciał jeszcze chwilkę

1

@bartas97, a nie doliczył za analizowanie bramki strzelonej przez Real i inne przerwy?

1

@MesQueUnClub96, weź se zrób jeszcze przerwę od Internetu

1

Daj mu ku**a żółtą w końcu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?