FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kondzik47, kilkaset, trzeba przestać kibicować Barcelonie i się przełączyć na jakieś City
0
@mekston, a no i wszystko wiadomo. Tu już po stylu pisania można było się domyślać, że to ktoś dosyć znany ;p
Co do tego niżej to w pełni się zgadzam. Jeśli pójdzie do Realu to ciekawe jakie ostatecznie koszty poniosą
0
@Xaviball, gorzej jeśli po odejściu Mbappe oni w przyszłym sezonie zaczną grać lepiej niż w obecnym. Gdzie był ten Mbappe w meczu z Borussia?
0
@DonCarletto, klubowi Real nie zapłaci, ale za to inne koszty będzie musiał pokryć, które też pewnie małe nie będą. Więc to nie będzie czysta pensja, nie?
O ile rzeczywiście przejdzie do Realu, bo wciąż oficjalnie nic nie wiadomo
0
@DonCarletto, żadnych bonusów za podpis i innych tego typu w tym przejściu nie będzie zawartych? Jedynie pensja i to tyle?
0
@97ketrab, jeśli liczba w nicku to Twój rok urodzenia to czytanie ze zrozumieniem powinieneś mieć już opanowane
A, cztery dni konto. Jaki wcześniej nick?
@Encore, taaaaa, za darmo to ten transfer jest tylko z nazwy
0
Mbappe już w dwumeczu z Borussia i w sumie z Barceloną również pokazał jak potrafi być decydujący. Nie ma tu co dramatyzować
0
@Arden, to chyba często tu wchodzisz, bo ja to widzę pierwszy raz
1
@bartas97, komisja ds. Kosmetyczki xd brzmi jak jeden z pomysłów Polskiego rzadu
1
@FcPortoFan1999, u nas ogólnie nie należy mieć żadnych nadziei co do rządu, z tego co obserwuję
0
@Messibestplayerintheworld, co to za piżama?
2
Jak Dodi mówi, że Bayer zaraz strzeli gola to znaczy, że będzie odwrotnie
0
@HypeR, no to pieprzysz
To nie Ty to napisałeś, wybacz mi
1
@DonCarletto, chyba chodzi o aktualnych mistrzów świata
0
@HighestInTheRoom, co to za jakiś kolejny oszołom
2
@Rl9k1nG, moja ma, dalej się kochamy
2
@Barcasub, on się po prostu interesuje takimi głupotami i żyje tym. Napisałbym coś jeszcze, ale za to może już grozić ban.
W każdym razie dobrze, że nie wszyscy chcą mieć dzieci, bo to mimo wszystko lepiej dla społeczeństwa.
0
@Argy, liczysz, że elementowi się w końcu znudzi?
0
@MesQueUnClub96, Ty zazwyczaj kibicujesz przeciwnikowi Nadala żeby prowokować innych na La Rambli, wciskać kit to możesz elementowi
0
@MesQueUnClub96, wczorajsze komentowanie tego co zrobi Bayern źle Ci wyszło, a dziś tak samo pewnie skończysz z tenisem. Kiedy w końcu odpuścisz udawanie eksperta oraz prowokacje w stronę innych użytkowników, którzy są za Nadalem?
4
@barcelonaLM, widzę, że próbujesz tutaj sprowokować niektórych użytkowników
0
@Kwiatek67, zbyt dobrze wygląda fizycznie żeby odpuścić sobie grę po kolejnym sezonie. Na pewno coś jeszcze pokopie
4
@Sherem, musisz się udać do @Comentateiro
0
@Danny Gaucho, no to właśnie, jeśli cały Notatnik w ilości 10 użytkowników przebywa na La Rambli i tam nikogo nie ma to jak oni mają więcej?
22
@Danny Gaucho, jak oni mogą być przed FCBarca jak wszystkich 10 użytkowników z Notatnika zawsze jest na La Rambli?
0
Marciniak może i sędziował ten mecz dobrze, poza kontrowersją w ostatnich minutach, ale to jak on podchodzi w meczach do rozdawania żółtych kartek to jakiś żart. Rudiger w pół łapie sobie Kane’a i nie daje żółtej, drugim razem zatrzymuje rozpędzonego Davies’a w kontrze i również brak żółtej, Kimmich miał trudne życie i faulował, potem zatrzymał rękami piłkę i też bez kartki. Chyba za daleko poszedł w tym swoim twardym prowadzeniu meczu, bo już nawet tam gdzie należy te kartkę pokazać i zawodnik musiałby się bardziej pilnować albo wyleciałby z czerwoną to jej nie dostaje i nie zmienia się nic. Odrobinę pajacuje łysy z boiska
0
@bartas97, zapewne coś jeszcze miał do doliczenia, a może dobrze mu się biegało i chciał jeszcze chwilkę
1
@bartas97, a nie doliczył za analizowanie bramki strzelonej przez Real i inne przerwy?
1
@MesQueUnClub96, weź se zrób jeszcze przerwę od Internetu
1
Daj mu ku**a żółtą w końcu!