FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę, że Wisła dołącza do reszty drużyn, które niedawno dały ciała
0
@tristan87, dzicz
12
@MesQueUnClub96, Dodi serio jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz
7
@MesQueUnClub96, może zamiast ostatni dzień Nadala to ostatni dzień Dodiego na La Rambli? Więcej osób byłoby z tego powodu zadowolonych
0
@Danny Gaucho, zazwyczaj trwało to nieco więcej czasu
0
@Sulimo, niech się nacieszy, bo długo to zapewne nie potrwa
0
Brawo Genoa, żałosny Milan, który z kimś takim się cofa grając u siebie XD Kolejna drużyna typu Barcelona
0
Szkoda, że Liverpool wcześniej tak nie strzelał kiedy grał jeszcze o mistrzostwo
0
@ASRoma95, @HighestInTheRoom ja już nie wiem który to który
1
@Encore, nie wiem za co tu czerwona jak mam być szczery
2
@esem91, nie chce mi się wierzyć, że ten człowiek był trzeźwy słuchając tego przemówienia
1
@FcPortoFan1999, nie śledzę tej śmiesznej ligi, patrzę co piszesz, a napisałeś, że gol samobójczy dla Widzewa, a Warta 1:0. Nie ma to sensu
0
@FcPortoFan1999, gol samobójczy dla Widzewa, ale Warta 1:0?
1
@P33ck, chciałem sobie popatrzeć na zespół Fabregasa w Serie B i tam jako trener w ostatnich meczach jest kto inny niż sam Cesc, nie rozumiem
Kim on w końcu jest?
5
Nie jestem zdziwiony jeśli ktoś mówi, że musi sobie zrobić przerwę od Barcelony i Xaviego. Samo to co mówi trener Blaugrany to za dużo dla wielu ludzi
2
@Herato, jeśli Messi dostanie ZP za grę w MLS to będzie ostateczne potwierdzenie jaka ta nagroda jest żałosna
1
@Herato, on ze swoim poziomem gdzie jeszcze niedawno wygrywał MŚ to w tak śmiesznej lidze gra naprawdę jakby z amatorami. Dlatego też te jego wyniki kręcone tam nie są czymś co powinno dziwić jeśli wciąż jeden z najlepszych na świecie gra ludźmi gorszymi od ostatniej drużyny La Liga
0
Brawo, rozdarta ograna.
1
Za to darcie ryja powinna być wyeliminowana.
2
Nie no to darcie mordy w przebijaniu piłki paletka naprawdę powinno być jakoś ukrócone, przecież tego nie da się słuchać oglądając mecz, a co dopiero będąc przeciwniczką takiej rozdartej mordy
1
@HighestInTheRoom, XD jeszcze mieszka w Buenos Aires, @Sysia11, kojarzysz gościa?
1
Roberto podanie otwierające najwyższej klasy
3
Gdzie są ***** kartki dla Girona?!
0
@AlexDark00, co Ci się znowu przyśniło?
1
@mekston, z Wilkami to se może. Gdzie był w najważniejszych meczach z Realem?
2
@AlexDark00, jak Lewy podchodzi do karnego to modlisz się żeby nie trafił?
5
Dlaczego kiedy w kontrze był faulowany Cancelo to nie było kartki? Sędziowie i ich decyzje…
0
Ciężko się ogląda mecze gdzie jedna z zawodniczek drze ryja jakby ją obdzierali ze skóry…
0
@TR3YWAY, Laporta zawsze stoi z przodu żeby nikogo nie zabić kiedy ten guzik w końcu strzeli
0
@tristan87, na****ny to do domu