2

Widzę, że Wisła dołącza do reszty drużyn, które niedawno dały ciała

0

@tristan87, dzicz

12

@MesQueUnClub96, Dodi serio jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz

7

@MesQueUnClub96, może zamiast ostatni dzień Nadala to ostatni dzień Dodiego na La Rambli? Więcej osób byłoby z tego powodu zadowolonych

0

@Danny Gaucho, zazwyczaj trwało to nieco więcej czasu

0

@Sulimo, niech się nacieszy, bo długo to zapewne nie potrwa

0

Brawo Genoa, żałosny Milan, który z kimś takim się cofa grając u siebie XD Kolejna drużyna typu Barcelona

0

Szkoda, że Liverpool wcześniej tak nie strzelał kiedy grał jeszcze o mistrzostwo

0

@ASRoma95, @HighestInTheRoom ja już nie wiem który to który

1

@Encore, nie wiem za co tu czerwona jak mam być szczery

2

@esem91, nie chce mi się wierzyć, że ten człowiek był trzeźwy słuchając tego przemówienia

1

@FcPortoFan1999, nie śledzę tej śmiesznej ligi, patrzę co piszesz, a napisałeś, że gol samobójczy dla Widzewa, a Warta 1:0. Nie ma to sensu

0

@FcPortoFan1999, gol samobójczy dla Widzewa, ale Warta 1:0?

1

@P33ck, chciałem sobie popatrzeć na zespół Fabregasa w Serie B i tam jako trener w ostatnich meczach jest kto inny niż sam Cesc, nie rozumiem

Kim on w końcu jest?

5

Nie jestem zdziwiony jeśli ktoś mówi, że musi sobie zrobić przerwę od Barcelony i Xaviego. Samo to co mówi trener Blaugrany to za dużo dla wielu ludzi

2

@Herato, jeśli Messi dostanie ZP za grę w MLS to będzie ostateczne potwierdzenie jaka ta nagroda jest żałosna

1

@Herato, on ze swoim poziomem gdzie jeszcze niedawno wygrywał MŚ to w tak śmiesznej lidze gra naprawdę jakby z amatorami. Dlatego też te jego wyniki kręcone tam nie są czymś co powinno dziwić jeśli wciąż jeden z najlepszych na świecie gra ludźmi gorszymi od ostatniej drużyny La Liga

0

Brawo, rozdarta ograna.

1

Za to darcie ryja powinna być wyeliminowana.

2

Nie no to darcie mordy w przebijaniu piłki paletka naprawdę powinno być jakoś ukrócone, przecież tego nie da się słuchać oglądając mecz, a co dopiero będąc przeciwniczką takiej rozdartej mordy

1

@HighestInTheRoom, XD jeszcze mieszka w Buenos Aires, @Sysia11, kojarzysz gościa?

1

Roberto podanie otwierające najwyższej klasy

3

Gdzie są ***** kartki dla Girona?!

0

@AlexDark00, co Ci się znowu przyśniło?

1

@mekston, z Wilkami to se może. Gdzie był w najważniejszych meczach z Realem?

2

@AlexDark00, jak Lewy podchodzi do karnego to modlisz się żeby nie trafił?

5

Dlaczego kiedy w kontrze był faulowany Cancelo to nie było kartki? Sędziowie i ich decyzje…

0

Ciężko się ogląda mecze gdzie jedna z zawodniczek drze ryja jakby ją obdzierali ze skóry…

0

@TR3YWAY, Laporta zawsze stoi z przodu żeby nikogo nie zabić kiedy ten guzik w końcu strzeli

0

@tristan87, na****ny to do domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?