4

@Albatros, przecież najbardziej się nim podniecają najwierniejsi fani Leo Messiego

0

@KanapkaFCB, nie mów hop

3

@MesQueUnClub96, nie wymyślił tylko mu się śniło i teraz próbuje wciskać swoje sny innym ludziom żeby zrobić z Leo Messiego jeszcze większego terroryste i poszkodowanego

0

@TheNekro94, Messi z karnego by nie trafił hehe

29

@NeroTFP1, gratuluję gorących. Choć nie wiem czemu najbardziej odpalił się tu fan Leo Messiego jeśli chodzi o Lewandowskiego

0

Argentyna 1:0 Polska

Sport mnie każdego dnia zaskakuje

0

Girona mogłaby dziś znowu stracić punkty żeby Barcelona była jeszcze bliżej drugiego miejsca w lidze, o które musi wciąż walczyć. Jak to brzmi…

1

@ranger3120, Revolut bez problemów ogarnie. Nie musisz wpłacać nie wiadomo ile, można doładowywać Apple Pay. Nie wiem czy Android ma swój odpowiednik jeśli masz inny telefon.

W każdym razie samą aplikację polecam ze względu na wygodę, nie na oszczędności. Choć pewnie cokolwiek gotówki wypadałoby mieć również przy sobie

1

@Luciano99, nie chciałbyś zostać prezydentem Barcelony?

Laporta czy Luciano, może się nie połapią. Jeszcze jakbyś miał duży bebech…

1

Szkoda, że dla sędziów tak dobrze nie szło ocenianie sytuacji kiedy Real Madryt strzelał bramkę ręką.


Jedna jaskółka wiosny nie czyni, zwłaszcza, że liga i tak przegrana. Wcześniej trzeba było podejmować prawidłowe decyzje.

Choć wiem, Barcelona swoją postawą również sama sobie winna.

0

@FcPortoFan1999, nie lubię jej ze względu na zachowanie na korcie, moim zdaniem to co robi jest celowym zachowaniem, które ma na celu wyprowadzić z równowagi jej przeciwniczki.

Narodowość to osobna kwestia, ale zachowanie jest dla mnie okropne

0

@ProMILs, no właśnie mam na myśli tego Ferrana czy de Jonga, bo nie chce mi się wierzyć, że odejdą. Mimo wszystko obym się mylił. Ekipa jest naprawdę dobra, przed rozpoczęciem tego sezonu założyłem się z kuzynem i narzeczoną, że to Barcelona wygra ligę, bo byłem przekonany, że Real po odejściu Benzemy nie będzie w stanie konkurować jeśli sezon wcześniej nie dali rady. No ale to co pokazała Barcelona szybko sprowadziło mnie na ziemię i jestem odrobinę w plecy

3

@Arden, a nie musisz mi tłumaczyć na czym polega ten plebiscyt, zagalopowałeś się odrobinę.

Ja tylko stwierdzam, że piłkarska jakość spadła, a to kto będzie wybrany jako najlepszy tylko to potwierdzi

13

@Arden, Vinicius nie może się równać liczbami z Ronaldo, a co dopiero z Leo Messim.

Ogromny spadek jakości piłkarskiej obserwujemy po odejściu tych dwóch piłkarzy z Europy

0

Gdyby prawdziwe życie i prawdziwe prowadzenie klubu to byłaby gra to Barcelonę w ciągu jednego okienka można byłoby posprzątać, może w ciągu dwóch. Za to będziemy mieli kolejną telenowelę w wakacje, a Ci którzy powinni odejść nie zrobią tego, bo mają fajną kasę i żyją w pięknym miejscu

0

@FcPortoFan1999, tak, trzeba mieć jakieś zasady, nie?

0

@NeroTFP1, ciekawy jestem jakie stawki płaci taki pracodawca dla ludzi, którzy pracują na terenie Niemiec, pewnie w delegacji

A Ty odpuściłeś bycie nauczycielem i poszedłeś na montera okien? Lepsza robota?

2

@QQL5, szkoda, że rzeczywiście nie miałeś kamery. Wtedy byłaby pełnia sukcesu

0

@Miszak, smyka to Ty szukaj gdzie indziej. Całe szczęście było blisko, niedługo odpadnie

0

@FcPortoFan1999, @adi7adi8, bardzo dobrze, rozdartej niezależnie od narodowości ręki bym nie podał

0

Nie podziękowały sobie za mecz nawet? Nie lubią się?

0

@FcPortoFan1999, zauważyłeś, że w dziwnych, miejscach, stawiasz przecinki?

0

Oby rozdarta odpadła, im wcześniej tym lepiej

0

@Miszak, oby przegrała, okropna jest

0

@zodiak_10, wygląda na sympatycznego

1

@FcPortoFan1999, może w końcu przestaniesz tyle pisać…

0

@FcPortoFan1999, Boże, nareszcie trochę spokoju od tej kopaniny

0

@MichalZZZ, nie widzę zdjęcia i nie wiem o jakiego faceta Ci chodzi. Czy możesz nam to podlinkować Michal?

1

@KrychaFCB, Łąki, wiem gdzie to. Dobre chłopaki tam mieszkają

A nie sorry, ja znam Nowe Łąki, to jednak nie wiem czy tam dobre chłopaki mieszkają

1

@Lionel_Messi10, świetna informacja, nie mogłem się doczekać jego powrotu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?