2

@MOLESTA, mem to Twój komentarz, Arsenal rozegrał bardzo dobry sezon i jako jedyny klub był w stanie do końca rywalizować z City, które tak jak napisał @Arden wyżej za niektóre swoje zachowania i łamanie przepisów powinno również ponieść karę. Do gry City nie można się doczepić, ale to, że są bezkarni pozostawia mimo wszystko niesmak. Gdyby Real Madryt taką przewagą skończył ligę przed Barceloną to bramki strzelane rękami również byłyby wypominane

0

@Lionel_Messi10, hahahahah, no jeśli Ciebie takie wpisy bolą to można to tak traktować :D

W każdym razie tym razem muszę Cię przeprosić, szukałem wpisów z oznaczeniem Cię i tego nawet nie brałem pod uwagę.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że to co napisałem to prawda :p

0

@Lionel_Messi10, znajdź mi te komentarze, z dziś rano ;)

0

@Gaz, do dziś kręcą bekę, zwłaszcza jak widzą grę tego człowieka. Żadnych szans nie powinien dostawać na boisku

0

@Herato, nieprawda, grali dobrze przed najważniejszymi meczami w sezonie, czyli z PSG oraz Realem, potem zjazd i zaraz znowu zaczęli łapać punkty. Nie zmienię zdania co do tego, ze ta drużyna ma umiejętności, ale nie ma jaj i psychiki.

0

Wiadomo już kim Ferran będzie w kolejnym sezonie podczas powrotu do najlepszej wersji siebie? Jeśli nie rekin to może teraz by odpalił tryb foki?

3

@Pedri16Future, jakość zmienników jest taka, że młody musi ciągnąć ofensywę Barcelony. Ferran chwile po końcu sezonu zacznie myśleć na kim jechać cały sezon w mediach społecznościowych, bo rekin w kolejnym sezonie już nie przejdzie. Felix powinien wrócić do Atletico i nigdy więcej nie pojawiać się w Barcelonie, nie wiadomo co się stanie z Roque no i zmienników na atak brak. Lewandowski i Raphinha są nie do ruszenia poza Yamalem

0

@okiemtypera_lucaxx95, niech spadają i nigdy nie wracają do La Liga. Oby kiedyś Getafe do nich dołączyło

0

@Emhyr, tak samo jak wtedy kiedy mówił, że Leo wróci?

0

W pierwszych połowach meczów Premier League zespoły strzeliły 19 bramek. Do 30 minuty w La Liga padło ich dokładnie 7. Jeszcze tylko troszkę

0

@Salchent, bo tam mają pomysł na mecz i zmiennicy mają grać to samo co podstawa. W Barcelonie podstawa ani zmiennicy nie wiedzą co grać

0

@Emhyr, Laporcie ufam tak samo jak Xaviemu

2

Zaraz madrytcioki wpadną pisać o Turku

0

@Emhyr, no ciekawe czy zostanie w ogóle w Barcelonie

9

@Kazragore, mieszanie sportu z polityką nigdy nie wyjdzie nikomu na dobre

0

@LukaszFan, może kiedy będzie dwóch o podobnej charakterystyce to Gavi nie będzie tak eksploatowany jak był przed kontuzją. Tylko żeby tak nie było należałoby mieć trenera, który będzie o tym myślał

0

@Sulimo, szkoda, że jak mówi, że nigdy nie usunie konta to nie zadziała inaczej.

9

Dodi napisał żeby West Ham coś zrobił i City strzela trzecią bramkę. To nie może być przypadek

0

@Czajka90, początek zdania jest przed nickiem, a ja sobie tak zawsze odznaczałem tylko nick przed tym co chciałem napisać. Nie wiem czy to ma tak duże znaczenie w odbiorze tego co napisałem

0

@Czajka90, zawsze po nicku zostawiam przecinek albo prawie zawsze, ale to nijak ma się do czegokolwiek, chce odznaczyć nick od tego co pisze

0

@Lionel_Messi10, o czym Ty człowieku mówisz XD akurat dzisiaj to odpisałem Ci dopiero teraz jak Ty poczułeś, że możesz się do kogoś podłączyć żeby spróbować mi pocisnąć i mnie obraziłeś XD

1

@macio_944, no Haaland to w meczach o najwyższą stawkę bardzo często znikał. Nie tego się wymaga od takiego napastnika chociażby w meczach z Realem. Co do składu to dużo osób przed sezonem mówiło, że ławka jest wąska i chyba rzeczywiście tak było. No ale oni z transferami raczej nie będą mieć problemów

0

@FcPortoFan1999, Barcelona Xaviego jest zdolna do wszystkiego

0

@FcPortoFan1999, wkładasz kij w mrowisko pisząc to na La Rambli

0

@Amidamaru, no ale niektórzy z La Rambli mieszkają za granicą i stąd też ta miłość do Argentyny i Leo Messiego. Mamy użytkowników, którzy osiedlili się w Buenos Aires oraz Miami (po transferze Leo Messiego)

0

@Lionel_Messi10, wiesz, że nie masz żadnych argumentów, bo żadnej drugiej osoby nie było? XD Jedyne co potrafisz tutaj robić w dyskusjach z innymi to obrażać i wyjeżdżać ze standardowymi tekstami, że ktoś ma coś z mózgiem. Wiesz jak mnie rusza opinia typa, który prosi o nagie foty i spuszcza się nad laskami w internecie? Możesz się tylko domyślić jak głęboko mam Twoje zdanie.

0

@Arden, użalaj się nadal nad sobą w Internecie, widocznie użalanie się w prawdziwym życiu już Ci nie wystarcza :)

3

@Amidamaru, no są tutaj tacy, którzy w meczu z Polską kibicowali Argentynie ze względu na Messiego, więc podejrzewam, że w meczu Interu Miami z Barceloną również mogliby być przeciwko Blaugranie

0

@takisobiektos, nie chcieli pomagać sąsiadom

1

@macio_944, szkoda, byłoby przyjemniej gdyby West Ham się postawił i to Arsenal zgarnął w tym sezonie ligę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?