FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AgentsOfTime, nie lubię ludzi, mniej niż zero
0
@Kazragore, nie będę wchodzić w dyskusję gdyż oczywiście żartuje. Masz rację, Francuzów na boisku nie było przez większość meczu i gdyby tylko Argentyna wypuściła to MŚ z rąk to ciężko byłoby to zaakceptować
2
@RosjaninBut, przechytrzyłem Andrzeja Dudę i uciekłem wcześniej
1
@Arden, to był niezły fart
3
@Emhyr, nie wiem z jakim jest @draxidox, ale znając życie za Tuskiem więc wstyd innym zwracać uwagę
0
@MichuZ44, możesz wyjaśnić czemu z pole position jeśli był 12?
0
„Javi Miguel (AS): Laporta każe czekać Xaviemu, a Echevarria stara się przekonać trenera, aby zrezygnował ze stanowiska. Z kolei Yuste się nie odzywa.”
Yuste sam nie wie co powiedzieć już?
0
@RosjaninBut, tak samo jak nie da się pozytywnie ocenić tego co robi Xavi tak samo nie da się pozytywnie ocenić tego co robi Laporta. Na ten moment jego powrót to błąd
1
@Arden, kartki, które on dostaje to jakiś żart ze strony sędziów. Wygląda to tak jakby się na niego uwzięli, bo inny zawodnik na pewno nie miałby aż tylu karteczek. Masz 100% racji
0
@Hasszz, moim zdaniem już zdążył udowodnić, że nie jest ;p
0
@Hasszz, sęk w tym, ze to nie Xavi już teraz chce odejść xd
6
@TR3YWAY, akurat temu klaunowi już dawno nie powinno się ufać
2
Laporta musiał zaciągnąć jakąś kolejną dźwignię albo chwilówkę, że mu się nagle plany zmieniły
0
@jacobFCB, bardziej chodzi o to, że pozbyliśmy się amigosow z boiska to teraz robią się amigosi w zarządzie. Jeśli chodzi o tych z boiska to oni chociaż potrafili grać w piłkę i mieli przebłyski, a Ci z zarządu w sporej części nie mają nawet umiejętności żeby sterować takim klubem jak Barcelona
0
@Bobo25, nie no Bobo, ale z Bartomeu to przesada
0
Ten klub jest nieporozumieniem od momentu kiedy ludzie bez kompetencji zaczęli obejmować najważniejsze funkcje w klubie. Może Alemany odszedł, bo miał dosyć tej szopki
0
Barcelona to klub, w którym nigdy nie wiadomo co tym razem się odwali. Już nawet nie jestem zaskoczony
0
@NeKenI, dobrze, że wróciłeś. Mądrze mówisz
0
@derus, no to nie oglądaj, ale miliony osób wciąż to oglądają XD na żenująco niskim poziomie są Twoje komentarze
13
@marcin62, ginąć za głupków na górze, powodzenia
0
@derus, a dlaczego ludzie mają jej nie oglądać?
2
@dymek17, on nie napisał tego poważnie.
@NeroTFP1, podpieprzyć samego siebie, a potem uciekać to jakiś wyższy poziom
3
Nie wiem czemu się martwicie odejściem Araujo jeśli wraca Lenglet
0
@MOLESTA, pomyłka, od zawsze jestem dużym przeciwnikiem tej aplikacji i nigdy jej nie miałem na swoim telefonie :)
1
@MesQueUnClub_87, zadałem to pytanie, ponieważ chciałem żeby ktoś pociągnął to do słowa „molestowanie”, ale rozumiem, że mogłeś pomyśleć inaczej :)
@Objectivo, czy to do mnie? Jeśli tak to dlaczego?
3
@Zoker, ja bym mu nie ufał, ponieważ jego nick brzmi podejrzanie. Ciekawa jest jego geneza
0
@jacobFCB, teraz się trzeba aktywować bardziej zawodowo, bo jest za dużo rozdawnictwa XD
0
@Misiaczek09, a musisz pracować żeby otrzymać kindergeld? Jak wygląda to od tej strony?
0
@Misiaczek09, na co mogą liczyć Polacy za granicą? Możesz wymienić coś konkretnego i w jakim kraju?
33
@Chucky, nie kolega tylko @VegetaPolska, zupełnie inna rozmowa