6

@AgentsOfTime, nie lubię ludzi, mniej niż zero

0

@Kazragore, nie będę wchodzić w dyskusję gdyż oczywiście żartuje. Masz rację, Francuzów na boisku nie było przez większość meczu i gdyby tylko Argentyna wypuściła to MŚ z rąk to ciężko byłoby to zaakceptować

2

@RosjaninBut, przechytrzyłem Andrzeja Dudę i uciekłem wcześniej

1

@Arden, to był niezły fart

3

@Emhyr, nie wiem z jakim jest @draxidox, ale znając życie za Tuskiem więc wstyd innym zwracać uwagę

0

@MichuZ44, możesz wyjaśnić czemu z pole position jeśli był 12?

0

„Javi Miguel (AS): Laporta każe czekać Xaviemu, a Echevarria stara się przekonać trenera, aby zrezygnował ze stanowiska. Z kolei Yuste się nie odzywa.”

Yuste sam nie wie co powiedzieć już?

0

@RosjaninBut, tak samo jak nie da się pozytywnie ocenić tego co robi Xavi tak samo nie da się pozytywnie ocenić tego co robi Laporta. Na ten moment jego powrót to błąd

1

@Arden, kartki, które on dostaje to jakiś żart ze strony sędziów. Wygląda to tak jakby się na niego uwzięli, bo inny zawodnik na pewno nie miałby aż tylu karteczek. Masz 100% racji

0

@Hasszz, moim zdaniem już zdążył udowodnić, że nie jest ;p

0

@Hasszz, sęk w tym, ze to nie Xavi już teraz chce odejść xd

6

@TR3YWAY, akurat temu klaunowi już dawno nie powinno się ufać

2

Laporta musiał zaciągnąć jakąś kolejną dźwignię albo chwilówkę, że mu się nagle plany zmieniły

0

@jacobFCB, bardziej chodzi o to, że pozbyliśmy się amigosow z boiska to teraz robią się amigosi w zarządzie. Jeśli chodzi o tych z boiska to oni chociaż potrafili grać w piłkę i mieli przebłyski, a Ci z zarządu w sporej części nie mają nawet umiejętności żeby sterować takim klubem jak Barcelona

0

@Bobo25, nie no Bobo, ale z Bartomeu to przesada

0

Ten klub jest nieporozumieniem od momentu kiedy ludzie bez kompetencji zaczęli obejmować najważniejsze funkcje w klubie. Może Alemany odszedł, bo miał dosyć tej szopki

0

Barcelona to klub, w którym nigdy nie wiadomo co tym razem się odwali. Już nawet nie jestem zaskoczony

0

@NeKenI, dobrze, że wróciłeś. Mądrze mówisz

0

@derus, no to nie oglądaj, ale miliony osób wciąż to oglądają XD na żenująco niskim poziomie są Twoje komentarze

13

@marcin62, ginąć za głupków na górze, powodzenia

0

@derus, a dlaczego ludzie mają jej nie oglądać?

2

@dymek17, on nie napisał tego poważnie.

@NeroTFP1, podpieprzyć samego siebie, a potem uciekać to jakiś wyższy poziom

3

Nie wiem czemu się martwicie odejściem Araujo jeśli wraca Lenglet

0

@MOLESTA, pomyłka, od zawsze jestem dużym przeciwnikiem tej aplikacji i nigdy jej nie miałem na swoim telefonie :)

1

@MesQueUnClub_87, zadałem to pytanie, ponieważ chciałem żeby ktoś pociągnął to do słowa „molestowanie”, ale rozumiem, że mogłeś pomyśleć inaczej :)

@Objectivo, czy to do mnie? Jeśli tak to dlaczego?

3

@Zoker, ja bym mu nie ufał, ponieważ jego nick brzmi podejrzanie. Ciekawa jest jego geneza

0

@jacobFCB, teraz się trzeba aktywować bardziej zawodowo, bo jest za dużo rozdawnictwa XD

0

@Misiaczek09, a musisz pracować żeby otrzymać kindergeld? Jak wygląda to od tej strony?

0

@Misiaczek09, na co mogą liczyć Polacy za granicą? Możesz wymienić coś konkretnego i w jakim kraju?

33

@Chucky, nie kolega tylko @VegetaPolska, zupełnie inna rozmowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?