14

@ToWinaSedziego, Raphinha jest ostatnim do którego należy się przyczepić.

Ferran, Ferran tam powinien się znaleźć w Twojej próbie wyobrażenia sobie tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcanawieki, ten co pisał, że Kroos przedłuży kontrakt z Realem?

1

@97ketrab, przypomina się wczorajsza noc

2

Polacy chyba szybkie 3:0

0

@VegetaPolska, tak, na RTL leci widzę

22

@marcin62, mnie taki widok bardziej cieszy, niż smuci. Świat byłby piękniejszy gdyby ludzie przestali komentować wszystko dookoła, a zajęli się swoim zyciem

2

@TR3YWAY, znacie drugie takie małżeństwo gdzie żona tak często bawi się bez swojego męża? Moim zdaniem są dwie opcje, albo Lewy coś odwalił i ona teraz się tak zachowuje albo ona się tak zachowuje, bo po prostu taka jest. No nikt mi nie powie, że to normalne

0

@abram3k, usunąłem ostatnio instagrama :/

0

@abram3k, gdzie lecicie?

0

Komentarz usunięty

6

@Mario96w, chyba nawet na La Rambli trzeba będzie stworzyć jakąś komisję, która będzie weryfikowała to co piszą użytkownicy

@Kidd, ja to robię właśnie dla takich efektów :)

10

@Kidd, @Mario96w, @Jakchcesz@Rewolucja123, teraz wszyscy mądrzy, ale jak trzeba było stać na I linii frontu i potem nie spać przez to w nocy to nie było komu

0

@Transu96, a córka to już się nie może osrać?

5

@97ketrab, nie ukrywam, gorzej mi się tej nocy przez to spało. Niespokojny sen bardzo. Na szczęście rano pewna informacja nieco poprawiła mi humor.

@Kapitan hawk, po Tobie to akurat bym się nie spodziewał łączenia bólu tyłka u przeciwników Argentyny z tym, że ktoś nie zgadza się z pierwszym miejscem wśród bramkarzy dla Martineza.

Mnie osobiście bardzo cieszyła jego postawa na MŚ i to, że bardzo mocno pomógł Argentynie i Messiemu wygrać MŚ. Od samego początku rozpoczęcia MŚ kibicowałem Argentynie żeby w końcu Leo zgarnął to MŚ (poza meczem z PL) i zamknął buzię swoim krytykom, ale to nie sprawiło, że będę do końca kariery wstawiał wszędzie Martineza na pierwsze miejsce, nawet jeśli na nie nie zasłużył.

2

@Danny Gaucho, ja wiem, po prostu uwielbiam dyskutować z tymi, którzy ze mną nie dyskutują

Śmiać mi się chce jak czytam, że kogoś boli dupa, bo nie zgadza się z tym, że Martinez nie powinien być w 11 sezonu Premier League. Bardzo dobrze, że wybronił MŚ dla Argentyny, ale to nie sprawi, że będzie najlepszy w PL

1

@Lionel_Messi10, przestań pod każdym postem się kłócić z innymi ludźmi i daj porozmawiać

2

@Emhyr, a ja głupi myślałem, że jak oficjalna to może być tylko jedna

1

@Emhyr, wkładasz kij w mrowisko

4

@Lionel_Messi10, gdybyś mnie tam zaprowadził to musiałbym wrócić sam do domu ;p

@97ketrab, to i tak jeszcze nic, bywało ciekawiej :D

7

@97ketrab, on zawsze traci kontrolę jak ktoś przestaje mu przytakiwać XD

10

@Lionel_Messi10, zostałeś zgłoszony i mam nadzieję, że ktoś Cię w końcu nauczy prowadzić dyskusję bez obrażania innych użytkowników.

3

@Lionel_Messi10, o, zaczyna się obrażanie innych użytkowników. Standardowa dyskusja

@Sysia11, a może on ma takie statystyki, bo sam swoimi błędami w wyprowadzeniu piłki sprawia, że musi potem bronić strzały przeciwników?

9

@97ketrab, dorosła kobieta, która ma męża pisze do innych „typie”, ja wysiadam

15

@Lionel_Messi10, XD hahahahahaha, ja pieprzę, jeśli Ty tak samo prowadzisz dyskusję z ludźmi w prawdziwym życiu to musisz być lubiany

Taaa, obrona Barcelony jest dziesięć razy lepsza niż Aston Villi, dlatego w kluczowym momencie sezonu to obrońcy wyeliminowali Barcelonę z gry w LM :D

4

@Sysia11, Barcelona w lidze straciła wciąż prawie 20 bramek mniej niż Aston Villa XD

7

@Lionel_Messi10, napisałbym Ci kto jest plackiem, ale nie chce.

Dla Ciebie zawsze każdy jest plackiem kiedy trzeba wynieść pod niebiosa jakiegoś Argentyńczyka. Diego Carlos i Pau Torres to jedni z najlepszych obrońców jacy grali w ostatnich latach w La Liga, dlatego Aston Villa ich kupiła. Przypomnij sobie zanim zaczniesz pieprzyć głupoty

4

@Sysia11, no? Kto gra na obronie w Aston? XD Diego Carlos, Pau Torres, Konsa, Digne czy Moreno. Każdy z nich to zawodnik, który nie trafił do tego zespołu przez przypadek. Nigdy zawodnik, który puścił 61 bramek nie powinien trafić do jedenastki sezonu, ktoś ślepy to wybierał, pewnie jakiś członek ambasady

38

@Lionel_Messi10, Aston Villa wpuściła 61 bramek i on jest w 11 sezonu? Chyba ktoś ślepy to wybieral

0

@Trojanek23, co w końcu wyszło z tego czy Ty jesteś Trojanek czy Trojanowska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?