FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafael to młody, dobrze zapowiadający się tenisista. Jeszcze zdąży się nacieszyć z wygranych. Mimo wszystko widać u niego pewną tremę w graniu na tak wielkim turnieju
2
@MesQueUnClub96, biorąc pod uwagę jego ostatnie spotkania to na pewno
1
@Deviler, jeśli samobójczy się liczy to są takie szanse
2
@Arden, miał dobry początek w Barcelonie, potem również kopał się po czole do takiego stopnia, że La Rambla tylko czekała na jego odejście. Teraz jak zaliczył dobry sezon we Francji to tego typu komentarze się pojawiają.
1
Żaden Flick tutaj nie przyjdzie
0
@MesQueUnClub96, Dodi, ale po co Ty się kompromitujesz jak na La Rambli większość użytkowników chciałaby to zobaczyć tylko głośno o tym nie mówi
0
@MesQueUnClub96, tak, wrzuć screeny tego gdzie ja Ciebie cisnę ;p
0
@MesQueUnClub96, oj Dodi, Dodi. Ty nawet kłamać będziesz żeby tylko postawić się w lepszym świetle
1
@agaFCB, nie da się czytać tych jego komentarzy. Zaczynam się powoli zastanawiać kto jest gorszy, Dodi czy pewien inny użytkownik, o którym wspomnieć nie mogę
0
@FcPortoFan1999, czyli uważasz, że Frosinone i Empoli da radę?
Roma otworzy drogę do bramki dla Empoli?
0
Jak myślicie, kto poleci dziś z Serie A?
0
Araujo kolejny raz na ławce, ciekawe co tam się wewnątrz klubu dzieje. Czy to ja o czymś nie wiem?
0
@FcPortoFan1999, o nic się nie będę z Tobą zakładać. Biorąc pod uwagę, że 10 punktów Realu mam w pamięci to według mnie zrównać się mogą już dziś.
2
@NeroTFP1, prawda jest najważniejsza
2
@Bocheno1, użytkownik @NeroTFP1 nie zna polskiego i wszystko pisze z wbudowanym słownikiem.
Protest
0
Oby dziś Barcelona zrównała się punktami z Realem Madryt w tabeli
5
Bardzo dużo Polaków na tym wyścigu F1, ale coś krzywo trzymają te flagi hehe
4
Ferrari z przodu, oby tak było jak najczęściej
5
@ranger3120, normalne zdjęcie każdej mężatki, która ma dzieci i jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie jako męża XD
2
Oby Verstappen już nie wygrał wyścigu w tym sezonie
0
@mekston, bezpieczniej, kolejny co za kierownicą nie za bardzo myśli
0
Ja nie znam się i rozstrzygać nie będę, ale kiedy Kevin zaczął wjeżdżać to było tam jeszcze miejsce, a jak Perez zerknął, że ktoś się zbliża to zaczął dojeżdżać do bandy. Jeśli sędziowie się tym nie zajmą to chyba wina nie jest jednoznaczna?
0
Wisła to banda nieudaczników. Który to mecz w końcówce sezonu gdzie oni dostają czerwoną kartkę osłabiając zespół?
0
Kibice Arki Gdynia już się przygotowują do motywującej rozmowy w przerwie meczu
0
@MesQueUnClub96, zawsze jak ktoś się stawia Hubertowi to nagle prezentuje tenis z kosmosu XD
1
@takisobiektos, ciężko wygrać jak się nie ma własnego serwisu
0
No to Humbert chyba szybki zjazd do bazy
1
@Crystalline, trzeba sobie powiedzieć jasno, że jeśli z Flickiem wciąż będą te same problemy to nie tylko Xavi czy Koeman byli ostatnio kłopotem w Barcelonie
11
@Emhyr, ale ja nie wymagam tiki taki, wymagam tego, żeby drużyna grała z zaangażowaniem i próbowała kreować akcję, pokazywać się do gry i kiedy przeciwnik atakuje żeby próbowała mu zabrać piłkę, a nie truchtać i bronić na alibi. Jest wiele drużyn, które nie mają takich umiejętności jak Barcelona Messiego, Villi, Iniesty, Xaviego czy Busquetsa, ale potrafią grać w piłkę i angażowaniem wygrywają mecze.
W wielu spotkaniach tego sezonu oni wyglądali jakby im się nie chciało, a Ty jeszcze to bronisz?
A jakie są aktualnie możliwości klubu mając konkurencyjną kadrę? Chcesz mi powiedzieć, że w Barcelonie nie ma zawodników, którzy są uważani za jednych z najlepszych w La Liga czy w Europie?
0
@MesQueUnClub96, wysłałem do Ciebie wiadomość PW, dostosuj się do niej w ciągu maksymalnie jednego tygodnia. Daje Ci czas do kolejnej niedzieli.
Pozdrawiam.