1

Jak potem młodzi ludzie mają się garnąć do tego żeby iść do wojska czy innych służb jeśli tam są takie jaja? Nic by mnie nie zachęciło żeby próbować się dostać do takiego miejsca. Kompromitacja na całej linii, że do takiej sytuacji doszło

0

@Barcasub, a instalowałeś jakoś z pendrive czy płyty?

0

@Barcasub, jak ominąłeś te problemy ze zgodnością?

1

@kibicblaugrany, no tak będzie. Zwłaszcza, że PO nie będzie prezentować poziomu z którym warto będzie trwać więcej niż 4 lata. W kolejnych wyborach znowu PiS u władzy

11

@HighestInTheRoom, mi serce krwawi jak widzę co robi PiS i PO, bez mówienia kto lepszy czy gorszy. Jedni i drudzy są beznadziejni

1

@kuz, po prostu mnie bawią tego typu komentarze jak te Twoje

2

@kuz, wykształcenie to nie IQ

0

@kuz, a skąd masz takie statystyki, że ludzie głosujący na PiS mają niższe IQ? Jesteś w stanie podać jakieś dokładne informacje?

6

@fcbarcafan19, tydzień roboty i jak nowe

2

@kuz, sam zobaczysz jak szybciutko KO odejdzie od władzy w następnych wyborach :D

5

Kocham PiS ponad wszystko

1

@Safrani, dziękuję za info, wrócę w takim razie do tematu jak zakupie kiedyś laptopa, który w 100% spełnia wymagania

0

@Safrani, kapuje, czyli może lepiej nie kombinować jeśli nie jest mi to strasznie potrzebne do życia

0

@Safrani, i co aktualnie się dzieje? Musiałeś wrócić do 10?

0

Próbował ktoś instalować Windows 11 z procesorem bez zgodności i mu się udało? Mam siódmej generacji, a potrzebny jest ósmej. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym?

3

@HighestInTheRoom, ciężko żeby zasługiwali jak nawet nie dali wejść na halę żebym mógł pokazać czy coś potrafię ;p

Robota była w DE przez niemiecką agencję, jechałem tam z podpisaną umową z agencją, z informacją do jakiej firmy jadę, gdzie mam mieszkanie. Wszystko miałem dograne, a na miejscu się okazało, że oni chcą żebym mówił płynnie po niemiecku, a jak nie mówię to mam opuścić firmę xD Oprócz tego babka z agencji mi powiedziała, że firma do nich mówiła, że na wszedłem na halę z kubkiem kawy i piłem sobie ją przy maszynie, a nawet na sekundę nie wszedłem na halę, stałem i czekałem przed nią na kontakt z kimś kto mnie zaprowadzi gdzie mam iść :D

Bardzo dziwna sytuacja, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i nie umiem tego wyjaśnić.

@JimMorrisonFCB, nie, bo mi będzie obrzydzać każdy dzień kiedy będę na to patrzeć.

@Culer9002, co masz na myśli? Jaka droga?

@Pawlak1992, aktualnie nie, utrzymują, że to nie ich wina XD Raczej wątpię żebym cokolwiek odzyskał, a zrobiłem 2600km w obie strony :D

@RichardWinters, zaśmiałem się jak to przeczytałem, udało Ci się haha

@T^L, praca była w Niemczech, a tam nie spodziewałem się takich zachowań ze strony firm oraz agencji. To moja trzecia firma do której jadę przez agencję i pierwszy raz takie jaja. Od poniedziałku wracam do poprzedniej firmy z której odszedłem dla tej, która mnie nawet nie wpuściła na halę, więc może będzie trochę spokoju

2

@Rust_Cohle, ja się obawiam, że może być jeszcze gorzej, ale nie wiem czy mogę napisać to głośno

1

@Arden, w punkt XD

0

1300km przejechać żeby się dowiedzieć, że nie ma dla mnie pracy na którą się umawialiśmy. Uwielbiam!

5

@barcelonaLM, próbuje się jakoś oderwać od tego co ma w domu, może to jakiś sposób

0

@Lionel_Messi10, hehehe, masz rację

@HighestInTheRoom, też uważasz, że jest śliczna?

0

Dlaczego Djoko się wycofał?

6

@budel17, prawdopodobnie szermierka zajmie się @MesQueUnClub96

0

@maroon, Argentyna

1

@Albatros, fajne masz zainteresowania

0

Mbappe? To już przeszłość

8

@ArcziArtt, tam gdzie zaczyna się hajs kończy się moralność

0

@MesQueUnClub96, całe szczęście

1

@MesQueUnClub96, przeczytaj komentarze i przyjmij coś w końcu do wiadomości :)

30

@barcanawieki, gdyby powiedział, że Polska ma szansę na medal to dopiero wtedy byłby odklejony. Realnie ocenił szanse, ta reprezentacja się nie nadaje

Swoją drogą co ma powiedzieć o reprezentacji, która ledwo co się dostała na EURO, na które i tak dostaje się więcej drużyn niż wcześniej? Nas tam być nie powinno, a co dopiero zająć miejsce na podium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?