FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyna niech kończy te przygotowania do EURO bo ono już trwa, co im nikt nie powiedział?
1
@Lionel_Messi10, Ty chyba to będziesz przyzywać następne 10 lat
0
Nieco więcej się spodziewałem po Szkocji
1
@GeneralXavi, dobrze że nie Xavi
0
@Azi, jest, ale dopuścili do tego strzału już.
Lepszy bramkarz by to wyjął
7
Bramkarz dał ciała, bramka na jego konto
5
@Deviler, ja wczoraj zostałem dwie godziny dłużej i dziś wychodzę o 20:30 :) Ty z @Luciano99 nie mogłeś się jakoś dogadać?
0
@FcPortoFan1999, zmiany w pracy to jest jedno wielkie gówno. Pracowałem ostatni okres przez ponad rok tylko na I zmianę i teraz jak poszedłem na II to mam okropne myśli w głowie
9
@Joe_Barbaro, popytaj @MesQueUnClub96, może akurat wujek nie będzie miał czasu
1
@adambądkowski93, 60-70% znajomości województwa to bardzo dużo, osobiście uważam, że trochę to naciągane
0
@adambądkowski93, bardzo jestem ciekawy jak znasz Dolnośląskie w 60-70% i co masz na myśli.
Jak Ci powiem żebyś przyjechał do Ubocza to dotrzesz tam bez nawigacji?
6
@Faro, świetna
Jeśli to Ty jesteś autorem to nigdy więcej tego nie rób.
Pozdrawiam
5
@Pawel13sz, alkoholik już chyba zapomniał, że sam brał udział w takich wydarzeniach
7
@tomek8756, polecam, działa
2
@Aragorn33, śmieszy mnie jak czytam, że według niektórych kierowca ciężarówki powinien skradać się do pasów
1
@FcPortoFan1999, przecież my to bez najmniejszych problemów wygrywamy
11
@Aragorn33, ładnie poprosił, uargumentował, a oni na koniec jeszcze jakieś szopki xD
0
@heniusss, czasy się bardzo mocno zmieniły. Pamiętam jak za gówniarza miałem epizod w lesie przy pomocy dla drwala za całe 4-5zl za godzinę xd
6
@Reviven, Ty tak na poważnie?
3
@takisobiektos, nazwisko się nie zmieni xd przygotowanie niesamowite
0
@maciekofcb, Iniesta nie powinien pozwolić Viniciusowi zawiązać sobie butów
0
@J4no, liczyłem, że będziemy sobie opowiadać co tam w nocy
2
@FcPortoFan1999, widzę, że jesteś kolejnym, który będzie szukał atencji. Tobie chyba musi brakować ekstraklasy
@J4no, ale ja Cię o nic nie pytałem
0
@J4no, ja tej nocy musiałem iść siku po trzeciej, poza tym bez rewelacji i jak już wróciłem z toalety to spałem do 9 prawie
2
@tristan87, do jednego wariata tylu ludzi trzeba było oddelegować. Nie dziwi mnie, że w Stanach radzą sobie inaczej
5
@Luciano99, to tylko jeden dzień, w resztę mogą pracować.
Odrobią w niedzielę, bo sobota to normalny dzień pracujący
2
@Gaz, trochę poczłapał i co on się tu niby doskonali?
0
@DLFCB, ona jest pijana?
1
@macio_944, za***iste to PS5 było jeśli musiałeś wziąć aż autobus
1
@BorzyKrzys, i co @macio_944 dobrze się bawiłeś?