0

Argentyna niech kończy te przygotowania do EURO bo ono już trwa, co im nikt nie powiedział?

1

@Lionel_Messi10, Ty chyba to będziesz przyzywać następne 10 lat

0

Nieco więcej się spodziewałem po Szkocji

1

@GeneralXavi, dobrze że nie Xavi

0

@Azi, jest, ale dopuścili do tego strzału już.

Lepszy bramkarz by to wyjął

7

Bramkarz dał ciała, bramka na jego konto

5

@Deviler, ja wczoraj zostałem dwie godziny dłużej i dziś wychodzę o 20:30 :) Ty z @Luciano99 nie mogłeś się jakoś dogadać?

0

@FcPortoFan1999, zmiany w pracy to jest jedno wielkie gówno. Pracowałem ostatni okres przez ponad rok tylko na I zmianę i teraz jak poszedłem na II to mam okropne myśli w głowie

9

@Joe_Barbaro, popytaj @MesQueUnClub96, może akurat wujek nie będzie miał czasu

1

@adambądkowski93, 60-70% znajomości województwa to bardzo dużo, osobiście uważam, że trochę to naciągane

0

@adambądkowski93, bardzo jestem ciekawy jak znasz Dolnośląskie w 60-70% i co masz na myśli.

Jak Ci powiem żebyś przyjechał do Ubocza to dotrzesz tam bez nawigacji?

6

@Faro, świetna

Jeśli to Ty jesteś autorem to nigdy więcej tego nie rób.

Pozdrawiam

5

@Pawel13sz, alkoholik już chyba zapomniał, że sam brał udział w takich wydarzeniach

7

@tomek8756, polecam, działa

2

@Aragorn33, śmieszy mnie jak czytam, że według niektórych kierowca ciężarówki powinien skradać się do pasów

1

@FcPortoFan1999, przecież my to bez najmniejszych problemów wygrywamy

11

@Aragorn33, ładnie poprosił, uargumentował, a oni na koniec jeszcze jakieś szopki xD

0

@heniusss, czasy się bardzo mocno zmieniły. Pamiętam jak za gówniarza miałem epizod w lesie przy pomocy dla drwala za całe 4-5zl za godzinę xd

6

@Reviven, Ty tak na poważnie?

3

@takisobiektos, nazwisko się nie zmieni xd przygotowanie niesamowite

0

@maciekofcb, Iniesta nie powinien pozwolić Viniciusowi zawiązać sobie butów

0

@J4no, liczyłem, że będziemy sobie opowiadać co tam w nocy

2

@FcPortoFan1999, widzę, że jesteś kolejnym, który będzie szukał atencji. Tobie chyba musi brakować ekstraklasy

@J4no, ale ja Cię o nic nie pytałem

0

@J4no, ja tej nocy musiałem iść siku po trzeciej, poza tym bez rewelacji i jak już wróciłem z toalety to spałem do 9 prawie

2

@tristan87, do jednego wariata tylu ludzi trzeba było oddelegować. Nie dziwi mnie, że w Stanach radzą sobie inaczej

5

@Luciano99, to tylko jeden dzień, w resztę mogą pracować.

Odrobią w niedzielę, bo sobota to normalny dzień pracujący

2

@Gaz, trochę poczłapał i co on się tu niby doskonali?

0

@DLFCB, ona jest pijana?

1

@macio_944, za***iste to PS5 było jeśli musiałeś wziąć aż autobus

1

@BorzyKrzys, i co @macio_944 dobrze się bawiłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?