1

@HypeR, mieć żonę, która potrafi gotować to wielkie szczęście, nie musi być po szkole kulinarnej :D

1

@Rust_Cohle, kusi mnie żeby tu coś napisać, ale wiem, że element się na mnie czai

2

@fur_Deutschland, na La Rambli mam za darmo niektóre rzeczy, więc nie muszę płacić za takie atrakcje

1

@Rust_Cohle, trzeba sobie powiedzieć otwarcie - jesteśmy mistrzami świata

0

@FcPortoFan1999, dzięki temu, że jesteś fanem Ekstraklasy Twój humor wskoczył na wyższy poziom

6

@MesQueUnClub96, czyli tylko potwierdzasz, że niektóre komentarze piszesz dla atencji żeby zwrócić na siebie uwagę, a niekoniecznie żeby poszukać pomocy?

0

@MesQueUnClub96, przecież Ty nie przejmujesz się żadną opinią, która tutaj dostajesz, bo z tygodnia na tydzień piszesz cały czas to samo, a krytyka lub nawet próby pomocy niektorzych użytkowników do Ciebie nie trafiają :D

3

@MesQueUnClub96, nie muszę go znać, a nawet bym nie chciał.

Wystarczy, że poczytam to co Ty tutaj piszesz.

1

Komentarz usunięty

0

@MateS, a w jakiej jesteś miejscowości?

1

@July_6_BcN, nie muszę ich oceniać, oni są nieocenieni

1

@Toretto, wystawiłem opinie kilka lat temu i nigdy się nie pojawiła wśród opinii danej firmy, nie mam pojęcia dlaczego

Narzeczona ostatnio wystawiła również opinię negatywną i też się nie pojawiła

1

Zna ktoś temat publikowania opinii na Google i dlaczego niektóre z nich się tam nie pojawiają? Opinia wystawiona bez żadnych wulgaryzmów, prywatnych wycieczek. Zwyczajnie opinia na temat firmy i jej działania, a nie została opublikowana. Firmy mogą tego typu opinie blokować?

0

Mam nadzieję, że Verstappen nie wygra w ten weekend. To byłaby bardzo dobra historia

5

@MesQueUnClub96, Ciebie i te Twoje historyjki będę zgłaszać za każdym razem, bo te Twoje prowokacje za każdym razem powinny być wyrzucane do kosza XD

3

@MesQueUnClub96, fajna historia

Zgłoszony

2

Wejdzie na boisko Lewandowski ze swoimi umiejętnościami rozegrania i szybko przestaniemy grać w piłkę

0

No nie wierzyłem w naszych, ale teraz widzę w nas faworytów do Euro. Dobrze się to wszystko układa

1

@NeroTFP1, La Rambla w całej okazałości. Czy kogoś to jeszcze dziwi?

13

@Arden, kwestia czasu i trzeba będzie ją pochować, organizm nie da rady tak długo

0

@MesQueUnClub96, dlatego już go nie ma w turnieju

9

@Arden, chłopak, który miał całe życie przed sobą ginie, bo atakuje go jakiś inżynier wątpliwej jakości. Jeśli ludzie na granicy nie będą mieć możliwości realnej obrony granicy Polski oraz samych siebie to żyjemy w patologii.

Zwłaszcza jeśli sytuacja gdzie ginie młody człowiek nikogo nic nie nauczy

0

@Aferzysta, no ale Ty chyba nie myślisz, że ja tak bez niczego Ci podam sekret?

0

@RosjaninBut, najlepszy przywódca na świecie, kocham PiS ponad wszystko

0

@reakwon, mi na szczęście nie usuwają, ale ja wiem jaki makowiec lubi @wpwelement, więc może Ty też spróbuj

0

Sinner dziś leje Alcaraza?

2

@Lionel_Messi10, oby go sprzedali, może w jego miejsce kupią kogoś lepszego kto im pomoże w kolejnym sezonie w dwumeczu z Realem

0

@Lionel_Messi10, pasowałby do nich

0

@Barcasub, tak, a instalator do 11 mnie nie puszczą

0

@Barcasub, to mi tak nie puszcza w ogóle instalacji jak próbuje włączyć 11stke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?