0

Tak samo jak niektórzy wrócili tak samo szybko znikną coś czuję

2

@Rust_Cohle, ja to podsumuje słowami

“Jaki ojciec taki syn”


3

@norbo80, przecież jesteś

20

@Bulbulator, potrafił czasem dobrze kopnąć piłkę z tego co kojarzę

5

@MichuZ44, kiedy tam byłem to swoim zachowaniem starałem oddać się jak największy szacunek temu miejscu, a te piosenki raczej temu nie służą. Moim
Zdaniem zachowanie średnie

0

@barcelonaLM, Djokovic jest słaby

0

@MesQueUnClub96, też dziś chwilę oglądałem mecz Panów, Borges oraz jakiś tam Czech i muszę przyznać, że jestem nieco zażenowany regularnością Portugalczyka, a właściwie jej brakiem

4

@Arden, czy można oznaczać?

1

@HighestInTheRoom, jesli ktos jezdzi starym autem to prawdopodobnie strata nawet takiego i tak go zaboli. Raczej po alkoholiku, który jeździ pijany za kółkiem nie spodziewam się milionów na koncie

12

@DLFCB, wprowadzili już tak ostre prawo jeśli chodzi o alkoholików za kółkiem, a ludzie wciąż jeżdżą pijani. Niesamowite

0

@maroon, nie odpowiem Ci na to pytanie, nie wiem

9

@ProMILs, Gepard Romero myl mu plecy

0

@Explode, Eric Garcia wraca, bo ktoś musi zastąpić Araujo. Oriol zaś to klasa sama w sobie i ktoś musi trzymać środek pola drużyny Flicka

0

Laporta rozważa powrót Alemanego? Ciekawe czy Alemany chciałby wrócić do takiego cyrku, który tworzy Laporta

1

@DLFCB, to musi byc jakiś fotomontaż XD

0

@Arden, żadna strata

1

@szymonekk, podjedź lepiej do mechanika jakiegoś sprawdzonego, może u Ciebie dzieje się coś złego, a Ty sam tego nie zauważysz

0

@szymonekk, olej się nie wydostanie jeśli silnik jest szczelny. Jak dużo za dużo go jest?

Co oznacza, że przewody są uwalone?

2

@Encore, cytryna, jak mógł nie wiedzieć

2

@barcelonaLM, przecież on to ostatnio opublikował i na nikim nie zrobiło to żadnego wrażenia xd

0

@MesQueUnClub96, nawet jeśli to nie napisałem Ci nic takiego co dawałoby do tego podstawę ;)

0

@MesQueUnClub96, to co piszemy sobie na PW nie jest żadna podstawa do tego żeby dać komuś bana. Ponadto napisałem Ci to co wielu o Tobie myśli i czego by chciało.

Bez odbioru.

7

@MesQueUnClub96, błagam Cię, przestań już się kompromitować. Bierzesz moderację na litość, bo zdajesz sobie sprawę z tego, że niektóre rzeczy są teraz w cenie.

Odpuść, serio.

Jak szukasz pomocy i rozmowy to anonimowy telefon lub psycholog, a nie La Rambla. Pomijam już fakt, że to co Ty robisz to nic innego jak prowokacje, a nie jakąkolwiek próba rozmowy.

Oczywiście zgłoszony. Były już sytuacje w których ktoś dostawał bana, bo komentował decyzje i podważał je na La Rambli. Może w końcu i Ty przestaniesz się czuć bezkarny

0

@Dembele_gora, na mundialu nie grał u siebie

0

@macio_944, Lewy zagra mistrzostwa w Ojczyźnie i wróci odmieniony do Barcelony

0

@Emhyr, nie, nie, nie. Kolego złoty, bramkarz sezonu, dekady, świata już dawno wybrany.

Tylko Emi

2

@agaFCB, ostatnio jestem bardzo wrażliwy na wszelkie pożegnania, mam nadzieję, że to koniec pożegnań w tym roku

1

@partymaker, @Faro sie oburzył, bo dzieci Kroosa były na pożegnaniu swojego taty i płakały na murawie

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14456021#comment-14456021

2

@Faro, widziałeś? Rafa i jego żona wzięli swojego małego synka na pożegnanie z RG, jak oni mogli?

0

Smutne są te pożegnania, jedna z ikon tenisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?