FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak samo jak niektórzy wrócili tak samo szybko znikną coś czuję
2
@Rust_Cohle, ja to podsumuje słowami
“Jaki ojciec taki syn”
3
@norbo80, przecież jesteś
20
@Bulbulator, potrafił czasem dobrze kopnąć piłkę z tego co kojarzę
5
@MichuZ44, kiedy tam byłem to swoim zachowaniem starałem oddać się jak największy szacunek temu miejscu, a te piosenki raczej temu nie służą. Moim
Zdaniem zachowanie średnie
0
@barcelonaLM, Djokovic jest słaby
0
@MesQueUnClub96, też dziś chwilę oglądałem mecz Panów, Borges oraz jakiś tam Czech i muszę przyznać, że jestem nieco zażenowany regularnością Portugalczyka, a właściwie jej brakiem
4
@Arden, czy można oznaczać?
1
@HighestInTheRoom, jesli ktos jezdzi starym autem to prawdopodobnie strata nawet takiego i tak go zaboli. Raczej po alkoholiku, który jeździ pijany za kółkiem nie spodziewam się milionów na koncie
12
@DLFCB, wprowadzili już tak ostre prawo jeśli chodzi o alkoholików za kółkiem, a ludzie wciąż jeżdżą pijani. Niesamowite
0
@maroon, nie odpowiem Ci na to pytanie, nie wiem
9
@ProMILs, Gepard Romero myl mu plecy
0
@Explode, Eric Garcia wraca, bo ktoś musi zastąpić Araujo. Oriol zaś to klasa sama w sobie i ktoś musi trzymać środek pola drużyny Flicka
0
Laporta rozważa powrót Alemanego? Ciekawe czy Alemany chciałby wrócić do takiego cyrku, który tworzy Laporta
1
@DLFCB, to musi byc jakiś fotomontaż XD
0
@Arden, żadna strata
1
@szymonekk, podjedź lepiej do mechanika jakiegoś sprawdzonego, może u Ciebie dzieje się coś złego, a Ty sam tego nie zauważysz
0
@szymonekk, olej się nie wydostanie jeśli silnik jest szczelny. Jak dużo za dużo go jest?
Co oznacza, że przewody są uwalone?
2
@Encore, cytryna, jak mógł nie wiedzieć
2
@barcelonaLM, przecież on to ostatnio opublikował i na nikim nie zrobiło to żadnego wrażenia xd
0
@MesQueUnClub96, nawet jeśli to nie napisałem Ci nic takiego co dawałoby do tego podstawę ;)
0
@MesQueUnClub96, to co piszemy sobie na PW nie jest żadna podstawa do tego żeby dać komuś bana. Ponadto napisałem Ci to co wielu o Tobie myśli i czego by chciało.
Bez odbioru.
7
@MesQueUnClub96, błagam Cię, przestań już się kompromitować. Bierzesz moderację na litość, bo zdajesz sobie sprawę z tego, że niektóre rzeczy są teraz w cenie.
Odpuść, serio.
Jak szukasz pomocy i rozmowy to anonimowy telefon lub psycholog, a nie La Rambla. Pomijam już fakt, że to co Ty robisz to nic innego jak prowokacje, a nie jakąkolwiek próba rozmowy.
Oczywiście zgłoszony. Były już sytuacje w których ktoś dostawał bana, bo komentował decyzje i podważał je na La Rambli. Może w końcu i Ty przestaniesz się czuć bezkarny
0
@Dembele_gora, na mundialu nie grał u siebie
0
@macio_944, Lewy zagra mistrzostwa w Ojczyźnie i wróci odmieniony do Barcelony
0
@Emhyr, nie, nie, nie. Kolego złoty, bramkarz sezonu, dekady, świata już dawno wybrany.
Tylko Emi
2
@agaFCB, ostatnio jestem bardzo wrażliwy na wszelkie pożegnania, mam nadzieję, że to koniec pożegnań w tym roku
1
@partymaker, @Faro sie oburzył, bo dzieci Kroosa były na pożegnaniu swojego taty i płakały na murawie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14456021#comment-14456021
2
@Faro, widziałeś? Rafa i jego żona wzięli swojego małego synka na pożegnanie z RG, jak oni mogli?
0
Smutne są te pożegnania, jedna z ikon tenisa