1

Gorzej jeśli Xavi odejdzie, Flick przyjdzie, a gra Barcelony się nie zmieni, bo piłkarzom się nie chce lub nie mają wystarczających umiejętności na ten klub. No czas pokaże

0

@97ketrab, Boże nawet nie mów, domyślam się, ale jeszcze nie sprawdzam

0

@Faro, a co mnie obchodzi o czym oni tam piszą? Nigdy nie miałem potrzeby żeby zaglądać na stronę Realu. Już wystarczy mi, że madrytcioki przychodzą na La Ramble pisać, bo u siebie nie mają z kim pogadać

1

@Jakchcesz, pewnie częściej wchodzi na kafejkę jak La Ramble

1

Dzisiaj spotkanie Xaviego z Laporta i w niedzielę na meczu pan Laporta z drugim podbitym okiem, tak będzie

Lej go Xavi

0

Akurat chwilę po informacjach o zwolnieniu Xaviego dowiedzieliśmy się o nowej szynce. Może Xavi zjadł Laporcie szynkę?

0

@RosjaninBut, przeżyli?

0

@bartekvisca , ja wciąż wierzę

2

@bartekvisca , to oni już grają?

0

@MesQueUnClub96, czy zgłosiłeś dziś jakiś mój komentarz, który Ci się nie spodobał

1

@97ketrab, bardzo dziękuję, pozdrawiam

2

@MesQueUnClub96, Dodi pytałem o coś

4

@DLFCB, niech zbuduje sedes z Madrytu, ciekawe czy da radę

1

@Barcasub, danke schön

1

@Barcasub, spoko, będzie Cię to kosztowało 50 herbów

20

Eric Garcia wraca to się poczuli pewnie. Jedno jest pewne, Eric na pewno nie sfaulowałby na czerwoną kartkę w meczu LM na miejscu Ronalda, bo nawet nie dogoni przeciwnika.

Możemy czuć się spokojni.

1

@NeroTFP1, kiedy stream z więzienia?

1

@Barcasub, nie musisz dziękować, kebab wystarczy

0

@Barcasub, moim zdaniem ryzykujesz takim wpisem i lepiej go usuń

1

@jacob345, do mnie czasem siostra przychodziła z telefonem żeby pokazać co ją śmieszy i już nie przychodzi

1

@97ketrab, chyba, że mu ktoś przed nosem będzie machał tą nową szynką

1

@Katalończyk 99, od pół roku? A nie 9 lat? :D

1

@wojopancer, oby zaraz za Xavim poszedł Laporta, w podskokach.

Tylko z takim bebechem może być ciężko

6

Komentarz usunięty

1

Sytuacja w Barcelonie jest aktualnie taka, że najlepiej byłoby gdyby wszyscy przyszli nowi, nie tylko Xavi. Laporta i ten śmieszny zarząd, który jest zatrudniony po znajomości również

0

@NeroTFP1, gdyby był w bramce Atalanty to Bayer by wygrał, bo Dibu by strzelił ze dwa samobóje

1

Nie ma szans, że Bayer dziś to wyciągnie. Nie tworzą żadnego zagrożenia

3

@A4ron, ten Rakow jest kluczowy

2

@barcelonaLM, @BorzyKrzys, i raczej nie pokazuje żeby był cicho tylko macha paluszkiem. Na pewno to nic w stronę Alonso

2

@Emhyr, nie zdziwię się jeśli to fotomontaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?