FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gorzej jeśli Xavi odejdzie, Flick przyjdzie, a gra Barcelony się nie zmieni, bo piłkarzom się nie chce lub nie mają wystarczających umiejętności na ten klub. No czas pokaże
0
@97ketrab, Boże nawet nie mów, domyślam się, ale jeszcze nie sprawdzam
0
@Faro, a co mnie obchodzi o czym oni tam piszą? Nigdy nie miałem potrzeby żeby zaglądać na stronę Realu. Już wystarczy mi, że madrytcioki przychodzą na La Ramble pisać, bo u siebie nie mają z kim pogadać
1
@Jakchcesz, pewnie częściej wchodzi na kafejkę jak La Ramble
1
Dzisiaj spotkanie Xaviego z Laporta i w niedzielę na meczu pan Laporta z drugim podbitym okiem, tak będzie
Lej go Xavi
0
Akurat chwilę po informacjach o zwolnieniu Xaviego dowiedzieliśmy się o nowej szynce. Może Xavi zjadł Laporcie szynkę?
0
@RosjaninBut, przeżyli?
0
@bartekvisca , ja wciąż wierzę
2
@bartekvisca , to oni już grają?
0
@MesQueUnClub96, czy zgłosiłeś dziś jakiś mój komentarz, który Ci się nie spodobał
1
@97ketrab, bardzo dziękuję, pozdrawiam
2
@MesQueUnClub96, Dodi pytałem o coś
4
@DLFCB, niech zbuduje sedes z Madrytu, ciekawe czy da radę
1
@Barcasub, danke schön
1
@Barcasub, spoko, będzie Cię to kosztowało 50 herbów
20
Eric Garcia wraca to się poczuli pewnie. Jedno jest pewne, Eric na pewno nie sfaulowałby na czerwoną kartkę w meczu LM na miejscu Ronalda, bo nawet nie dogoni przeciwnika.
Możemy czuć się spokojni.
1
@NeroTFP1, kiedy stream z więzienia?
1
@Barcasub, nie musisz dziękować, kebab wystarczy
0
@Barcasub, moim zdaniem ryzykujesz takim wpisem i lepiej go usuń
1
@jacob345, do mnie czasem siostra przychodziła z telefonem żeby pokazać co ją śmieszy i już nie przychodzi
1
@97ketrab, chyba, że mu ktoś przed nosem będzie machał tą nową szynką
1
@Katalończyk 99, od pół roku? A nie 9 lat? :D
1
@wojopancer, oby zaraz za Xavim poszedł Laporta, w podskokach.
Tylko z takim bebechem może być ciężko
6
Komentarz usunięty
1
Sytuacja w Barcelonie jest aktualnie taka, że najlepiej byłoby gdyby wszyscy przyszli nowi, nie tylko Xavi. Laporta i ten śmieszny zarząd, który jest zatrudniony po znajomości również
0
@NeroTFP1, gdyby był w bramce Atalanty to Bayer by wygrał, bo Dibu by strzelił ze dwa samobóje
1
Nie ma szans, że Bayer dziś to wyciągnie. Nie tworzą żadnego zagrożenia
3
@A4ron, ten Rakow jest kluczowy
2
@barcelonaLM, @BorzyKrzys, i raczej nie pokazuje żeby był cicho tylko macha paluszkiem. Na pewno to nic w stronę Alonso
2
@Emhyr, nie zdziwię się jeśli to fotomontaż