FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden, Ty, bo jeszcze trochę i sam zacznę Cię żałować po tym jak Ty mi odpisujesz. Znaleźć Ci kogoś kto Cię przytuli, bo Cię zabolał wpis w internecie?
0
@Lionel_Messi10, jak prowadzisz jakieś statystyki to rób to dokładniej, kto był tą pierwszą? Podrywaczu z Xa?
0
@MesQueUnClub96, @DonAndresFCB, a to sorry, nie spojrzałem na to
0
Burnley nawet nie udaje, że chcą przeszkadzać w utrzymaniu dla Nottingham, rozłożyli nogi przed własnymi kibicami
0
@Arden, kilka dni temu przeczytałem gdzieś komentarz jednej z osób, który sugerował coś w Twoją stronę i postanowiłem o to zapytać. Aż tak Cię to boli?
@Lionel_Messi10, jeśli masz na myśli to, że czepiam się czasem Ciebie to akurat nie bez powodu. Spora część użytkowników zarzuca Ci to samo, powinieneś wiedzieć o co chodzi
0
@Arden, to szkoda, że nie dzieliłeś się tym z nami na La Rambli. Czy jednak to robiłeś, ale jakoś inaczej?
0
@MOLESTA, doliczył pięć, a już grają prawie 15? Nieźle jaja
1
@michaleu, myślę, że tak. Już 13
12*
1
@clyde, opowiedz nam o tym i wyżyj się na moderacji
0
@FcPortoFan1999, w języku miłości
0
@FcPortoFan1999, to, że Neymar kiedyś wróci do Barcelony to raczej pewne.
Ronaldo może co najwyżej przyjechać pooglądać osiągnięcia najlepszego piłkarza na świecie w muzeum Barcelony
0
@clyde, w końcu sprawiedliwość dotknęła również Ciebie
0
Ronaldo i Neymar spotkali się wczoraj na gali Fame MMA?
2
Wszystko wskazuje na to, że Raków nie obroni mistrzostwa Polski
2
@QQL5, patrząc na niektóre mecze to ciężko nie uwierzyć, że mogłoby być inaczej :)
2
@KrychaFCB, co roku ta sama szopka. Biorąc pod uwagę to jak się zachowuje trener oraz sam Laporta to nie wierzę w żadne zmiany. Ostatnio tylko czekam na jakieś oficjalne ruchy, które już są potwierdzone. Nie ekscytuje się żadnymi niepotwierdzonymi informacjami, bo bardzo duża ilość dziennikarzy korzystając z tego jak działa Barcelona zrobiła sobie z niej niezłą formę zarobku.
1
@MysticCat, wiesz, że 25 letnie Audi, które jeszcze jeździ to już powoli rarytas? Każde auto 25 letnie w dobrym, jeżdżącym stanie trzeba chwalić, a nie wyzywać.
Co do Pana z nagrania to oczywiście brak jakiejkolwiek wyobraźni i niewiele mózgu ma. Tyle filmów złych jest na YT gdzie ktoś wyprzedzając awaryjnym wbija się z ogromną prędkością w ludzi stających właśnie na tym pasie awaryjnym, a tu wciąż coś takiego. Przerażające jest to jak ludzie jeżdżą, choć takich rzeczy dokonują nie tylko Ci w Audi, a wszyscy. Klasyfikowanie ludzi po tym jakim autem jeżdżą to duży problem i jeśli ktoś tak robi to powoli może szykować się do Choroszczy, to się leczy
0
@Popitek12, moim zdaniem Max powinien startować sam w wyścigu
Swoją drogą wyżej mamy popis inteligencji, najwyższych lotów
0
Jaka LEGALNA telewizja transmituje te galę boksu?
0
@pt9, maks pół roku moim zdaniem
3
@FcPortoFan1999, już niejeden grając na wyliczanki się przejechał. Powinni cisnąć na zwycięstwo, bez kalkulowania
2
@zodiak_10, mam jednego typa, który w robocie walił browara już po 6, ale to nie była Perła. W każdym razie w tym filmie może być sporo prawdy
0
@Bartas7VeB, to, że Barcelona jest jeszcze gorsza niż Bayern to oczywiste, ale mnie cieszą ich porażki na krajowym podwórku, bo jak odchodził Lewy to każdy z tego kpił. Teraz przyszedł Kane i oni nawet mistrzostwa zgarnąć nie potrafią, a w zeszłym sezonie mało brakowało i również by go nie mieli. Bardzo dobrze, że tak to się układa :)
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96, @TheNekro94, przepraszam Panowie, nie znam się na boksie, nie zrozumieliśmy się
1
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96, „Wolą przegrać byle kilka milionów więcej wpadło, mimo że już mają ogromne fortuny?”
To o co w tym wpisie chodzi?
1
Komentarz usunięty
0
@TheNekro94, to przegrany dostaje więcej?
1
Komentarz usunięty