0

@Arden, Ty, bo jeszcze trochę i sam zacznę Cię żałować po tym jak Ty mi odpisujesz. Znaleźć Ci kogoś kto Cię przytuli, bo Cię zabolał wpis w internecie?

0

@Lionel_Messi10, jak prowadzisz jakieś statystyki to rób to dokładniej, kto był tą pierwszą? Podrywaczu z Xa?

0

@MesQueUnClub96, @DonAndresFCB, a to sorry, nie spojrzałem na to

0

Burnley nawet nie udaje, że chcą przeszkadzać w utrzymaniu dla Nottingham, rozłożyli nogi przed własnymi kibicami

0

@Arden, kilka dni temu przeczytałem gdzieś komentarz jednej z osób, który sugerował coś w Twoją stronę i postanowiłem o to zapytać. Aż tak Cię to boli?

@Lionel_Messi10, jeśli masz na myśli to, że czepiam się czasem Ciebie to akurat nie bez powodu. Spora część użytkowników zarzuca Ci to samo, powinieneś wiedzieć o co chodzi

0

@Arden, to szkoda, że nie dzieliłeś się tym z nami na La Rambli. Czy jednak to robiłeś, ale jakoś inaczej?

0

@MOLESTA, doliczył pięć, a już grają prawie 15? Nieźle jaja

1

@michaleu, myślę, że tak. Już 13

12*

1

@clyde, opowiedz nam o tym i wyżyj się na moderacji

0

@FcPortoFan1999, w języku miłości

0

@FcPortoFan1999, to, że Neymar kiedyś wróci do Barcelony to raczej pewne.

Ronaldo może co najwyżej przyjechać pooglądać osiągnięcia najlepszego piłkarza na świecie w muzeum Barcelony

0

@clyde, w końcu sprawiedliwość dotknęła również Ciebie

0

Ronaldo i Neymar spotkali się wczoraj na gali Fame MMA?

2

Wszystko wskazuje na to, że Raków nie obroni mistrzostwa Polski

2

@QQL5, patrząc na niektóre mecze to ciężko nie uwierzyć, że mogłoby być inaczej :)

2

@KrychaFCB, co roku ta sama szopka. Biorąc pod uwagę to jak się zachowuje trener oraz sam Laporta to nie wierzę w żadne zmiany. Ostatnio tylko czekam na jakieś oficjalne ruchy, które już są potwierdzone. Nie ekscytuje się żadnymi niepotwierdzonymi informacjami, bo bardzo duża ilość dziennikarzy korzystając z tego jak działa Barcelona zrobiła sobie z niej niezłą formę zarobku.

1

@MysticCat, wiesz, że 25 letnie Audi, które jeszcze jeździ to już powoli rarytas? Każde auto 25 letnie w dobrym, jeżdżącym stanie trzeba chwalić, a nie wyzywać.

Co do Pana z nagrania to oczywiście brak jakiejkolwiek wyobraźni i niewiele mózgu ma. Tyle filmów złych jest na YT gdzie ktoś wyprzedzając awaryjnym wbija się z ogromną prędkością w ludzi stających właśnie na tym pasie awaryjnym, a tu wciąż coś takiego. Przerażające jest to jak ludzie jeżdżą, choć takich rzeczy dokonują nie tylko Ci w Audi, a wszyscy. Klasyfikowanie ludzi po tym jakim autem jeżdżą to duży problem i jeśli ktoś tak robi to powoli może szykować się do Choroszczy, to się leczy

0

@Popitek12, moim zdaniem Max powinien startować sam w wyścigu

Swoją drogą wyżej mamy popis inteligencji, najwyższych lotów

0

Jaka LEGALNA telewizja transmituje te galę boksu?

0

@pt9, maks pół roku moim zdaniem

3

@FcPortoFan1999, już niejeden grając na wyliczanki się przejechał. Powinni cisnąć na zwycięstwo, bez kalkulowania

2

@zodiak_10, mam jednego typa, który w robocie walił browara już po 6, ale to nie była Perła. W każdym razie w tym filmie może być sporo prawdy

0

@Bartas7VeB, to, że Barcelona jest jeszcze gorsza niż Bayern to oczywiste, ale mnie cieszą ich porażki na krajowym podwórku, bo jak odchodził Lewy to każdy z tego kpił. Teraz przyszedł Kane i oni nawet mistrzostwa zgarnąć nie potrafią, a w zeszłym sezonie mało brakowało i również by go nie mieli. Bardzo dobrze, że tak to się układa :)

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96, @TheNekro94, przepraszam Panowie, nie znam się na boksie, nie zrozumieliśmy się

1

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96, „Wolą przegrać byle kilka milionów więcej wpadło, mimo że już mają ogromne fortuny?”

To o co w tym wpisie chodzi?

1

Komentarz usunięty

0

@TheNekro94, to przegrany dostaje więcej?

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?