FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500, podnoszenie minimalnej w ostatnich latach to był też kryminał
3
@Kgorecki2500, sztuczne pompowanie pensji, przez co przedsiębiorcy będą podnosić ceny, wszystko będzie drożeć, przez co te pieniądze będą gówno warte. O to chodzi
1
Bardzo dobrze Perez, oby oby dominacja Red Bulla została chociaż częściowo zakończona. Na szczęście Perez mocno w tym pomaga
1
@Pawlak1992, zdarzyło się, ale do CV sobie tego wpisać nie można
2
@Ankara_Messi, jego kariera i tak trwała dłużej niż Twoja
0
Godny zastępca Araujo, wracaj do domu Eric
0
@FcPortoFan1999, nie wygra
0
@FcPortoFan1999, naucz się, wstawiać przecinki
0
@sidi12843, dużo zależy od tego za ile, zwyczajnie
7
@draxidox, szybko, ale bezpiecznie. Tak się jeździ
0
@Lucyfffer, ale ja pytam Cię dlaczego napisałeś taki komentarz wyżej :)
1
@TR3YWAY, no mi aktualnie głównie chodzi o to jak głupota szybko się rozprzestrzenia, a potem się dziwimy ilu gownianych twórców jest na topie
8
@Lucyfffer, jest coś o czym nie wiemy?
1
@Lola120, czytam La Ramble relaksując się przed jutrzejszym dniem w pracy
0
Otwieram aplikację X, a tam wszędzie nagrania z jakiegoś koncertu wątpliwej gwiazdy sceny muzycznej, która celowo robi sensacje z tego, że strzeliła jej bluzka czy tam koszulka. Przerażające jest to jak łatwo takie rzeczy się rozprzestrzeniają i jak łatwo jeszcze bardziej promuje się bezmózgów
0
@MrCropeck, Lewy by został niezależnie od tego kto byłby trenerem. Bardzo dobrze, że zostaje, bo w jego miejsce nie ma choćby w połowie tak wartościowego zawodnika
5
@HighestInTheRoom, najlepiej by było gdyby wszyscy przegrali i ta liga zostałaby raz na zawsze zamknięta
1
@Gaz, Pique nie wygląda w tej sytuacji na takiego, któremu by zależało żeby odebrać piłkę
1
@Calzone, lubię @Calzone, zjadłbym.
@FcPortoFan1999, czyli nie dość, że w piłkę nie potrafią grać to jeszcze takie sceny, żałosna liga
1
@MesQueUnClub96, cieszysz się, że Flick będzie trenował Barcelonę?
1
@HighestInTheRoom, no wiesz jak ktoś truje psy po osiedlach podrzucając im kiełbasę to też są robione o takie rzeczy awantury. Jeśli ludzie celowo zabijają inne ptaki to również nie jest okej
2
@Sulimo, jeśli ktokolwiek zachowuje się w taki sposób i z premedytacją wpływa życie innych ptaków to powinien ponieść tego konsekwencje. Ludzie ogólnie mają nawalone w głowach, nie tylko hodowcy gołębi, pewnie wśród tej grupy jest również wiele normalnych osób.
Sokoly i inne ptaki drapieżne zawsze atakowały gołębie i atakować będą. To tak jakby otruć lwa, bo rzucił się na antylopę.
Natura, tak to ma wyglądać. Jeśli to jest akcja na dużą skalę to oby udało się dotrzeć do takich ludzi, bo cierpią zwierzęta, nie tylko sokoly
2
@Faro, niech go zostawi za drzwiami i nie wpuszcza do klubu
4
@Luciano99, 158 letni*
2
@97ketrab, mój świętej pamięci dziadek bardzo lubił gołębie, miał ich chyba z pięć, ale bardzo kochał. I zawsze robił takie „uuuuu, uuuuuu!!!”, żeby odleciały z dachu i sobie polatały.
Ja za gówniarza z kuzynem łapaliśmy je do klatek-pułapek. Wtedy gołębie jeszcze nie były mordercami, przynajmniej ja nic o tym nie wiedziałem
@Sulimo, a skąd pewność, że Sokol się gdzieś nie zatruł po prostu?
Czyli hodowcy trują gołębie, które potem są zjadane przez Sokola, co w konsekwencji sprawia, że oba ptaki nie żyją, a hodowca gołębi myśli, że dzięki temu sokoły w całej Polsce zrozumieją, że od gołębi trzeba się odwalić?
12
@Sulimo, chcesz mi powiedzieć, że gołębiarze namówili gołębie żeby zaatakowały sokoła?
2
@macio_944, musisz zrozumieć @GeneralXavi, bo ostatnio ma ciężkie dni w robocie z Laportą i w końcu zaczęło się to na nim odbijać
2
@macio_944, a bym zjadł
11
Przecież to co oni zrobili to jest patologia. Kto pozwala na takie sceny na stadionie?
1
Gorzej jeśli Xavi odejdzie, Flick przyjdzie, a gra Barcelony się nie zmieni, bo piłkarzom się nie chce lub nie mają wystarczających umiejętności na ten klub. No czas pokaże