FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Moderacja, możecie usunąć te reklamę, która się włącza na głos pomimo tego, że mam wyciszony telefon?
Czy ktoś jeszcze ma ten problem?
0
O dzisiaj baraże o awans do Ekstraklasy. Ciekawe jak poradzi sobie Wisła Kraków
1
@4drian0, jak się spocił kolega XD
2
@MesQueUnClub96, Dodi myślę, że źle oceniasz sytuację
0
Osaka nie przejmuj się, ja też bym z nią przegrał
1
@Lordzi, Osaka ma farta, że Świątek nie gra na swoim poziomie. Achhh
0
Też macie jakąś reklamę na La Rambli, która włącza się sama i jest głośna?
3
Boże w końcu, już chciałem zwalniać trenera
0
@mekston, jego opinia nikogo nie interesuje
0
W Igę wstąpił Hurkacz
0
@lntrowertyk, ciężki temat. Ja swojej pracy miałem dosyć po 5 latach, a teraz pracuje już 10 rok i wciąż mam jej dosyć, tylko jeszcze bardziej. Zmieniam firmy, już nawet pracowałem w dwóch krajach za granicą i wciąż nienawidzę jej tak samo. Dużo ludzi próbuje się przebranżowić na programistę (sam próbowałem się kiedyś uczyć), ale to nie jest wszystko takie proste jak się tylko mówi.
6
@Comentateiro, dziadek znowu zapomniałeś tabletek
0
@SeWo77, nie wiem wiem jak tam kolega, ale ja mam gorsze dni podczas okresu. A co?
0
Iga szybka dwójka i jazda z trzecim setem
0
@TR3YWAY, międzynarodowy angielski, w reprezentacji Polski. Jakoś mi się to nie klei. Ma w sumie prawo go nie powoływać, ogólnie nie ma to znaczenia, bo my i tak nie wyjdziemy z grupy. Powiem więcej, nas na tych MŚ nie powinno być z gra jaką prezentowaliśmy w eliminacjach
0
@TR3YWAY, Polak jadący na reprezentacje powinien znać język polski jeśli czuję się Polakiem. Czy nie?
4
@Arys, a ona ma prawo jazdy?
@Comentateiro, masz na myśli to, że trzeba przetkać rurę? Czy co Ty dziadek tam myślisz?
0
@Alex1995, nie wiem, nie znam się na tenisie
1
@AxelF, z @pt9, napisali przecież wyżej.
0
@JimMorrisonFCB, kto wie, może się doczekamy.
Choć oby nie
1
Oj Iga Iga, do Radwańskiej to Ci jeszcze brakuje trochę
1
@Rust_Cohle, czekaj sprawdzę.
Byłbym trochę zaskoczony gdybyś nie dał pod niektórymi dyskusjami, w końcu wspólny wróg łączy
2
@Rust_Cohle, jeszcze brakuje
“Gówno mnie obchodzi co o tym myślisz, zdania nie zmienię”
I byłbyś jak jeden dosyć popularny użytkownik
1
@Rust_Cohle, ale herby rozdawałeś i aktywny byłeś, miałeś zniknąć całkowicie
2
@KrychaFCB, a się dosiadła
Prawie jak do obfitego obiadu
1
@Deviler, niezły hajs tam musi być jeśli gość raz na rok wychodzi do ringu
1
@Rust_Cohle, widocznie tylko ban może Cię skutecznie powstrzymać
2
Jeśli chciałeś być jak Xavi to Ci wyszło @Rust_Cohle, gratuluję
9
@pinasmeister, przez przypadek z tiktoka na of, nieźle
0
@Katalończyk 99, tak mi się obiło o uszy