2

@Moderacja, możecie usunąć te reklamę, która się włącza na głos pomimo tego, że mam wyciszony telefon?

Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

0

O dzisiaj baraże o awans do Ekstraklasy. Ciekawe jak poradzi sobie Wisła Kraków

1

@4drian0, jak się spocił kolega XD

2

@MesQueUnClub96, Dodi myślę, że źle oceniasz sytuację

0

Osaka nie przejmuj się, ja też bym z nią przegrał

1

@Lordzi, Osaka ma farta, że Świątek nie gra na swoim poziomie. Achhh

0

Też macie jakąś reklamę na La Rambli, która włącza się sama i jest głośna?

3

Boże w końcu, już chciałem zwalniać trenera

0

@mekston, jego opinia nikogo nie interesuje

0

W Igę wstąpił Hurkacz

0

@lntrowertyk, ciężki temat. Ja swojej pracy miałem dosyć po 5 latach, a teraz pracuje już 10 rok i wciąż mam jej dosyć, tylko jeszcze bardziej. Zmieniam firmy, już nawet pracowałem w dwóch krajach za granicą i wciąż nienawidzę jej tak samo. Dużo ludzi próbuje się przebranżowić na programistę (sam próbowałem się kiedyś uczyć), ale to nie jest wszystko takie proste jak się tylko mówi.

6

@Comentateiro, dziadek znowu zapomniałeś tabletek

0

@SeWo77, nie wiem wiem jak tam kolega, ale ja mam gorsze dni podczas okresu. A co?

0

Iga szybka dwójka i jazda z trzecim setem

0

@TR3YWAY, międzynarodowy angielski, w reprezentacji Polski. Jakoś mi się to nie klei. Ma w sumie prawo go nie powoływać, ogólnie nie ma to znaczenia, bo my i tak nie wyjdziemy z grupy. Powiem więcej, nas na tych MŚ nie powinno być z gra jaką prezentowaliśmy w eliminacjach

0

@TR3YWAY, Polak jadący na reprezentacje powinien znać język polski jeśli czuję się Polakiem. Czy nie?

4

@Arys, a ona ma prawo jazdy?

@Comentateiro, masz na myśli to, że trzeba przetkać rurę? Czy co Ty dziadek tam myślisz?

0

@Alex1995, nie wiem, nie znam się na tenisie

1

@AxelF, z @pt9, napisali przecież wyżej.


0

@JimMorrisonFCB, kto wie, może się doczekamy.

Choć oby nie

1

Oj Iga Iga, do Radwańskiej to Ci jeszcze brakuje trochę

1

@Rust_Cohle, czekaj sprawdzę.

Byłbym trochę zaskoczony gdybyś nie dał pod niektórymi dyskusjami, w końcu wspólny wróg łączy

2

@Rust_Cohle, jeszcze brakuje

“Gówno mnie obchodzi co o tym myślisz, zdania nie zmienię”

I byłbyś jak jeden dosyć popularny użytkownik

1

@Rust_Cohle, ale herby rozdawałeś i aktywny byłeś, miałeś zniknąć całkowicie

2

@KrychaFCB, a się dosiadła

Prawie jak do obfitego obiadu

1

@Deviler, niezły hajs tam musi być jeśli gość raz na rok wychodzi do ringu

1

@Rust_Cohle, widocznie tylko ban może Cię skutecznie powstrzymać

2

Jeśli chciałeś być jak Xavi to Ci wyszło @Rust_Cohle, gratuluję

9

@pinasmeister, przez przypadek z tiktoka na of, nieźle

0

@Katalończyk 99, tak mi się obiło o uszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?