FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sigma, o, następny. Messi? Choć Ty podobno troll jesteś
5
@Emhyr, nie no zejdź na ziemię xd
31
@Emhyr, Ronaldo ZP? To na poważnie?
0
@July_6_BcN, jak lata mu kursor? Możesz wyjaśnić?
0
Haahhahahaha, jak widać nie trzeba mieć wybitnych kompetencji żeby trzepać hajs :D
0
@Barcasub, nie mam na ten temat takich informacji, ale uważam, że jedzenie bardzo ostrych rzeczy regularnie nie jest zdrowe
0
@Kgorecki2500, tylko, że już nie żyje
1
@Stinger_, nigdy nie wziąłem więcej jak dwa
4
@MesQueUnClub96, jesteś ekspertem nawet w jedzeniu hot dogów?
0
@Encore, szybko urósł jeśli w 2021 wyglądał tak jak na zdjęciach, niezły progres w trzy lata
3
@mrboom, Anna Lewandowska, Polska
1
@macio_944, nie zapomnij o PS5 dla mnie
0
@Toretto, nie mam żadnych dokładnych danych, nie musisz też podchodzić do tego bardzo poważnie, komentuje tylko na zasadzie tego co pisali czy mówili czasem ludzie kiedy sam jeszcze mieszkałem w Krakowie.
Ceny 18m2 będą nieosiągalne dla wielu ludzi. Ponad milion złotych za mieszkanie? Ogromny skok, ale Ci którzy mają mieszkania w większych miastach się cieszą, bo wartość ich nieruchomości rośnie
3
@Popitek12, Wojciech Szczęsny
@Aferzysta, edytowane, nie liczy się.
0
18k za m2 w Krakowie, ponad milion złotych za mieszkanie 60m2. Szczyt miał być przy 10k za m2 :D
0
@NeroTFP1, jeśli ludzie pracują i mają inne obowiązki to raczej średnio będą mogli oglądać Copę. Siedząc w domu na L4 czy bezrobociu być może tak. Może finał lub najważniejsze mecze jeśli wypadną na weekend
4
@Aragorn33, jaki eksperyment? Nie wiem co masz na myśli. Dla mnie każda ze stron w polityce w Polsce nie jest warta zaufania i nie mam choćby jednej partii, na którą chciałbym oddać głos z przekonaniem. PiS przez wiele lat pokazywał jak mocno w nosie ma Polskę, teraz to samo robi PO, a inni nie są lepsi.
Nie wiem jakie tam eksperymenty sobie robisz, ale nie angażuj mnie w to zbyt mocno, bo ja polityka w życiu i na La Rambli nie żyje.
Pozdrawiam
8
@Arden, dużo wskazuje na to, że nie są zbyt inteligentni
2
@Aragorn33, polityk mówi wszystko byleby tylko kupić sobie głosy u obywateli? Nowe, nie znałem. Nie zapowiada się żeby w przyszłości w Polsce było lepiej, ponieważ jak nie PiS, to PO.
Kocham PiS ponad wszystko
1
@MesQueUnClub_87, ja nie mam już żadnych wątpliwości kto zostanie mistrzem świata
1
@jedrek7000, daj mu się nacieszyć, bo rzadko kiedy dostaje herby, to że z nim nie ma sensu dyskutować to druga sprawa
1
@IronSanHybrid, również osobiście używam iPhone, ale nie jakichś najwyższych lotów, miałem też Maca i teraz nie mogę sobie na niego znowu pozwolić co mnie odrobinę smuci, bo to najlepszy laptop jakiego używałem, ale zdecydowanie przeginają pałę czasem
3
@bartekvisca , trochę to smutne, że tak młody trener już się zamyka na klub, który „kocha”
29
@IronSanHybrid, w końcu rewolucja, Apple dodaje aplikację kalkulator!!!
Świat oszaleje
0
@Faro, najbardziej wiarygodny dziennikarz, któremu się udało jedno okienko coś podał? Ufam bezgranicznie
7
Turcja rozgromiona, teraz 9 punktów w grupie, a potem zdarzyć się może wszystko.
Jedziemy z nimi wszystkimi
3
@Kazragore, świderki to ja bym zjadł
0
@Popitek12, Aga to go kilka razy wyrzucała z turnieju podczas jego meczów XD
4
@Emhyr, Ronaldinho to tak robił z zamkniętymi oczami
2
@MesQueUnClub_87, hahahahaha
@Pawlak1992, Dodi zawsze bawi