0

@Sigma, o, następny. Messi? Choć Ty podobno troll jesteś

5

@Emhyr, nie no zejdź na ziemię xd

31

@Emhyr, Ronaldo ZP? To na poważnie?

0

@July_6_BcN, jak lata mu kursor? Możesz wyjaśnić?

0

Haahhahahaha, jak widać nie trzeba mieć wybitnych kompetencji żeby trzepać hajs :D

0

@Barcasub, nie mam na ten temat takich informacji, ale uważam, że jedzenie bardzo ostrych rzeczy regularnie nie jest zdrowe

0

@Kgorecki2500, tylko, że już nie żyje

1

@Stinger_, nigdy nie wziąłem więcej jak dwa

4

@MesQueUnClub96, jesteś ekspertem nawet w jedzeniu hot dogów?

0

@Encore, szybko urósł jeśli w 2021 wyglądał tak jak na zdjęciach, niezły progres w trzy lata

3

@mrboom, Anna Lewandowska, Polska

1

@macio_944, nie zapomnij o PS5 dla mnie

0

@Toretto, nie mam żadnych dokładnych danych, nie musisz też podchodzić do tego bardzo poważnie, komentuje tylko na zasadzie tego co pisali czy mówili czasem ludzie kiedy sam jeszcze mieszkałem w Krakowie.

Ceny 18m2 będą nieosiągalne dla wielu ludzi. Ponad milion złotych za mieszkanie? Ogromny skok, ale Ci którzy mają mieszkania w większych miastach się cieszą, bo wartość ich nieruchomości rośnie

3

@Popitek12, Wojciech Szczęsny

@Aferzysta, edytowane, nie liczy się.

0

18k za m2 w Krakowie, ponad milion złotych za mieszkanie 60m2. Szczyt miał być przy 10k za m2 :D

0

@NeroTFP1, jeśli ludzie pracują i mają inne obowiązki to raczej średnio będą mogli oglądać Copę. Siedząc w domu na L4 czy bezrobociu być może tak. Może finał lub najważniejsze mecze jeśli wypadną na weekend

4

@Aragorn33, jaki eksperyment? Nie wiem co masz na myśli. Dla mnie każda ze stron w polityce w Polsce nie jest warta zaufania i nie mam choćby jednej partii, na którą chciałbym oddać głos z przekonaniem. PiS przez wiele lat pokazywał jak mocno w nosie ma Polskę, teraz to samo robi PO, a inni nie są lepsi.

Nie wiem jakie tam eksperymenty sobie robisz, ale nie angażuj mnie w to zbyt mocno, bo ja polityka w życiu i na La Rambli nie żyje.

Pozdrawiam

8

@Arden, dużo wskazuje na to, że nie są zbyt inteligentni

2

@Aragorn33, polityk mówi wszystko byleby tylko kupić sobie głosy u obywateli? Nowe, nie znałem. Nie zapowiada się żeby w przyszłości w Polsce było lepiej, ponieważ jak nie PiS, to PO.

Kocham PiS ponad wszystko

1

@MesQueUnClub_87, ja nie mam już żadnych wątpliwości kto zostanie mistrzem świata

1

@jedrek7000, daj mu się nacieszyć, bo rzadko kiedy dostaje herby, to że z nim nie ma sensu dyskutować to druga sprawa

1

@IronSanHybrid, również osobiście używam iPhone, ale nie jakichś najwyższych lotów, miałem też Maca i teraz nie mogę sobie na niego znowu pozwolić co mnie odrobinę smuci, bo to najlepszy laptop jakiego używałem, ale zdecydowanie przeginają pałę czasem

3

@bartekvisca , trochę to smutne, że tak młody trener już się zamyka na klub, który „kocha”

29

@IronSanHybrid, w końcu rewolucja, Apple dodaje aplikację kalkulator!!!

Świat oszaleje

0

@Faro, najbardziej wiarygodny dziennikarz, któremu się udało jedno okienko coś podał? Ufam bezgranicznie

7

Turcja rozgromiona, teraz 9 punktów w grupie, a potem zdarzyć się może wszystko.

Jedziemy z nimi wszystkimi

3

@Kazragore, świderki to ja bym zjadł

0

@Popitek12, Aga to go kilka razy wyrzucała z turnieju podczas jego meczów XD

4

@Emhyr, Ronaldinho to tak robił z zamkniętymi oczami

2

@MesQueUnClub_87, hahahahaha

@Pawlak1992, Dodi zawsze bawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?